Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem incel férfiként kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem incel férfiként kérdezem, hogy mégis hogyan léphetnek előre az incelek?

Figyelt kérdés
Itt most nem a megkeseredett, mindenért a nőket okoló,gyűlködő embereket hoznám fel példaként, hanem azokat akik, eredménytelenül próbálkoznak. Nagyon jó ötletnek tartom a szakemberhez való fordulást, az edzést és sportolást, munka melletti tanulást stb. Viszont ezek hosszú távú folyamatok, amelyek biztosan megtérülnek ilyen vagy olyan formában, de addig hogy éljenek túl? Az idő egyre telik és továbbra is nő, párkapcsolat, szeretkezés, szex, érzelmek és tapasztalat nélkül maradnak. Amennyiben elfogadjuk azt, hogy prostikhoz járni alantas és nem opció, de bizonyos kor felett kínos a szüzesség és tapasztalatlanság, akkor mi lehet a megoldás? A prosti pótcselekvés, mert bár adhat testi örömöt, de a hódítás varázsa nélkül. A mély érzelmek nem képezhetik kereskedelmi cserealap tárgyát, de legalább az incelek rövid ideig felfedezhetik egy fiatal és gyönyörű nő testét. Amennyiben ez red flag, úgy az is, hogy jóformán senki nem akar egy érzelmileg sérült vagy nem kellően érett, bizonytalan, tapasztalatlan embert tanítani. Azonnal akarja élvezni az együttlétet. Tehát ez egy ördögi kör. Nem akarom védeni az idióta embereket, de ezt a kettősséget is nehéz feloldani. Nektek mi erről a véleményetek?

2022. szept. 17. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
82%

#17

Helyesbíteném a kijelentésedet: Nem minden cél szentesít minden eszközt.

Igenis ha mérlegre kell tenni, hogy szűz maradok-e, de a lelkem tiszta és tündöklő, vagy tudod dugni magát önként odaadó nővel, de vélhetően elkárhozik a lelkem, hát nemigen tökölnék a válaszadással.

De ceterum censeo, ez talán csak az én egyéni preferenciám és társadalmunkban csupa altruista, a túlvilágra magát tisztának tudni akaró férfi van, ki tudja?

2022. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
100%

19, nem mondtam, hogy megijeszti, csak mielőtt aláír valaki egy ilyen szerződést, jobb, ha tudja mit hoz magával.

A cumi szerencsére nem opció az esetemben, mert kapcsolat nélkül nincs szexuális aktus. Kapcsolat meg ismerkedési fázis után van. Azalatt pedig szerintem kibukik a dolog. Ha valaki hajlamos az azonnali, vagy közel azonnali szexre, annál aláírom, hogy így működik. Ott a pillanatnyi érzelmek, reakciók döntenek, amikben, ha valaki jó, tudja befolyásolni a másikat.

Mint írtam, a módszer működőképes, csak szerintem nem éri meg összességében.

2022. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
18%

#18


"Én csak azt nem értem, miért nekem írtál ekkora tanácsot."

Azért neked, mert te kérdeztél és azért ekkorát, mert nem szabtad meg a max. karakterszámot.


"Bár pillanatnyilag egyedülálló vagyok, de nem incel. Ezt a kérdésben is jeleztem."

ÉS én hol hivatkoztam bárhogyan is az incelséget?

A tanácsaim egyetemesek és érvényesek, legyél incel vagy sem.


"Csak annyi az incel tematika ezen az oldalon és a többség tényleg idegesítő kérdéseket tesz fel provokatív szándékkal,hogy a normálisabbak kapcsán gondolkodtam el..."

Én minden kérdést egyformán hitelesnek tekintek és igyekszem a legjobb tudásom szerint megválaszolni, ha éppenséggel úgy érzem, hogy hozzá tudnék adni értelmeset.

2022. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
79%

#22

Értem, amit mondasz, de ettől még vagy becserkészhető vagy(a megfelelő adottságú jelőlt megfelelő módszere által) vagy ha sokáig adod a szűzqrvát, akkor szimplán dobbantok. De ez amúgy még a rendes srácok jó részére is igaz.

Ez független a tetszési indexedtől.

De jelzem, hogy ez igen ritkán következett be.

Az amúgy a korszellemhez tartozik, hogy valamiért minden egyes nő saját magát tartja a főnyereménynek és ez független attól, hogy mit tud vagy hajlandó bedobni a közösbe.

Ha nem nyeli le, akkor pusztán a szájbaélvezéssel is bőven eleget adott.

Ha a szájába nem mehet, örüljön a férfi, hogy legalább hajlandó a szájába venni.

Ha a szájába se hajlandó venni, akkor az ő muffja van annyira varázslatos, hogy az orál nem is hiányozhat egy valamire való férfinek,stb.

...

Viszont a valóság az, hogy sokkal jobban hasonlítotok egymásra, mint gondolnátok. Annyira egyetlen nő sem volt különleges az életemben.

2022. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
100%

24, nem játszok én semmit. Egyszerűen komoly kapcsolatot keresek, illetve, mikor úgy volt kerestem. Ha a "rendes" fiúk egy része is kiesik azért, mert nem fekszem egyből, akkor így jártam. Ha ezzel az összes numerakirály kiesik, máris nyertem. A maradékból pedig lesz olyan, akit keresek.

Emellett azzal nem tudok vitatkozni, hogy pna, pna. Nincs nagy különbség. A különbség abban lehet, hogy azonosak-e a preferenciák, de ez megint a kapcsolatban derül ki és ott fontos, hiszen alkalmi numera alatt nem jön ki az ilyesmi. Valóban, talán az orál derül ki, de azt sokan eleve nem veszik bele az egyéjszakásba, akkor sem, ha amúgy csinálják.

"Ha nem nyeli le, akkor pusztán a szájbaélvezéssel is bőven eleget adott.

Ha a szájába nem mehet, örüljön a férfi, hogy legalább hajlandó a szájába venni.

Ha a szájába se hajlandó venni, akkor az ő muffja van annyira varázslatos, hogy az orál nem is hiányozhat egy valamire való férfinek,stb.

... "

Szerintem mindenkinek pont annyit kell adnia, amennyit jónak érez és mindenki szabadon dönthet, hogy neki ez elég-e. És, ha ez így is működne és senki nem menne bele olyanba, ami neki kellemetlen, illetve kiszállna, ha nem elégíti ki, amit a partnere nyújt, akkor valóban lenne esély, hogy a hasonló, a hasonlóval lesz együtt. Csak az emberek megalkuvóak. Sőt, szerintem mindenkinek boldogabb és kielégítőbb lenne ebben az esetben a szexuális élete, mert nem lenne kényszer és hiány.

Az én pnám nincs aranyból. De az enyém és annak és olyan módon rakom a farkára ahogy nekem jó. Szerintem ez ennyire egyszerű.

Ugyanakkor, aki túlértékeli magát, az okkal teszi. Mert sokan nyomják neki a gombot. Miért ne hinné, hogy aranyból van, ha sorban állnak érte?

Azok a dolgok, amiket neheztelsz, valójában férfiak álltál indukáltak.

2022. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
100%

#24: "Értem, amit mondasz, de ettől még vagy becserkészhető vagy"


Oké, és mi a helyzet azokkal a nőkkel, akik szóba sem állnak veled?

2022. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
23%

Seamaxxing + JBW + pénz.


Az egyik youtube incelnek sikerült így.

2022. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
100%

35. Teljesen egyetértek veled, kedves nőtársam. :)



Sosem értettem, hogy miért hiszik azt a férfiak, hogyha valaki nem adja magát könnyen, az már szűzk*rva és azt hiszi magáról, hogy egy mindenható. Miért? Mert az ember lánya nem akar minden farokba beleülni és nem úgy volt a szüzességével sem, hogy csak úgy eldobja? Vannak nők, akiknek fontos a tartás és a gerinc. :)


Nem értem, vagy csak nekem nehéz felfogni. :)


"De ettől még becserkészhető vagy."


Ahogy kedves 35 is írta, nem mindenkinek. Szerencsére gyorsan megy ez a szelektáció is, amit ő említett fentebb. :)

2022. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, elírtam, 25*-nek válaszoltam.
2022. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
18%

"Seamaxxing + JBW + pénz"



Jajajaja. Nekem ebbol 2 sikerult :)



38F incel

2022. szept. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!