Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a 28-34 közti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a 28-34 közti nem foglalt nők?

Figyelt kérdés

Sehol nem találkozom ezzel a korosztállyal (ami az én korosztályom is), akikkel még ismerkedni is lehetne. Se munkahelyen, se szórakozóhelyen, se utcán, se boltban, sehol. Mindenhol csak tizenéveseket meg 40+ látok akik nekem nem célcsoport. Nagy baráti köröm van de ott is az ilyen korú nők mindegyike foglalt. Nincs kivétel. Mintha ez a korosztály nem is létezne. Nem látom öket sehol. Hol vannak mégis?

Aki hasonló korú, az hol ismerkedik?


2022. szept. 21. 10:32
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
38%

Mi a jó abban , hogy görcsösen keresed a párt?

Éld az életed érezd jól magad és összejön idővel.

2022. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
köszi de miért írsz ha nem a kérdésre válaszolsz? ;)
2022. szept. 21. 10:41
 3/49 anonim ***** válasza:
98%
Én tegnap beszéltem egy 28 körüli nővel egy boltban,és nem volt barátja.Szóval léteznek :)
2022. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező milyen a testalkatod? Ha pocakos vagy akkor hiába keresed a 30 as korosztályt! Maximum a 45 től felfelé talalnál párra. Ott már nem fontos a külső.
2022. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok "pocakos" de nem arról szólt a kérdés h bejövök-e ennek a korosztálynak, hanem h egyáltalán hol vannak, hol ismerkednek? Kérlek értelmezzétek a kérdést a válaszadás előtt, köszi.
2022. szept. 21. 11:00
 6/49 anonim ***** válasza:
42%
Mert pont ez a generáció tart ott, hogy komoly kapcsolatban vannak, vagy házasság előtt állnak. Mármint a jobbak. Vannak szinglik is, de ők meg most dolgozzák be magukat, ők a karrierjüket építik. Szóval társkereséshez a legneccesebb korosztályból keresel nőket. Hamarabb kellett volna haver!
2022. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
76%

Kevesen vannak.

Ilyen idős korban a nők nagy része már elkelt.

Aki szabad az vagy vállalhatatlan külsőleg, vagy kettyós, vagy van már gyereke.

Nyilván vannak kivételek, akiknek csak nem alakultak a dolgai, de általában a fentiek igazak.

2022. szept. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a munkahelyemen ismerkedek. Olyan időpontokban járok el, amikor a legtöbb dolgozó ember nem ér rá.
2022. szept. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! Vhogy én is ettől tartok h pont ez a korosztály a legneccesebb ilyen téren...


6: hamarabb kellett volna? Hát ja. Bár 7 évig foglalt voltam, akkor bnöm nem engedte volna :) viccet félretéve: hosszú kapcs után 34 évesen lettem szingli, ez van, nem tudok mit kezdeni vele

2022. szept. 21. 11:12
 10/49 anonim ***** válasza:
56%
Én 26 voltam, a feleségem 21 amikor megismerkedtünk. Mindketten komoly gondolkodású emberek voltunk, így a mai napig kitartunk egymás mellett. Szerencse is kellett hozzá! :)
2022. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!