Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a 28-34 közti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a 28-34 közti nem foglalt nők?

Figyelt kérdés

Sehol nem találkozom ezzel a korosztállyal (ami az én korosztályom is), akikkel még ismerkedni is lehetne. Se munkahelyen, se szórakozóhelyen, se utcán, se boltban, sehol. Mindenhol csak tizenéveseket meg 40+ látok akik nekem nem célcsoport. Nagy baráti köröm van de ott is az ilyen korú nők mindegyike foglalt. Nincs kivétel. Mintha ez a korosztály nem is létezne. Nem látom öket sehol. Hol vannak mégis?

Aki hasonló korú, az hol ismerkedik?


2022. szept. 21. 10:32
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
53%

Nemsokára 30 leszek. Ugyanezt látom a 25-30 éves női korosztállyal. Egyszerűen nincs szingli. Aki igen, azzal meg valami külső/belső gond van (rosszabb esetben mindkettő).

35+ vagy 18-21, aki szabad korosztály, ezt látom.

2022. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Idén leszek 27, szingli egy éve. Kósza gondolatként nekem is végigfut az agyamon, hogy a mai rohanó világban hogyan lehetne ismerkedni, de valahogy mindig a netes társkeresőt mondják végmegoldásnak. Dolgozom - egyetemen tanulok - ide-oda barátokkal eljárunk, de szórakozóhelyekre nem. Szóval max az utcán való összebotlást tartom elképzelhetőnek :)
2022. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
95%

Gyerekek! Az a baj hogy nagyon rámentek a külsőre, a média kimosta az agyatok. Nem, nem átlagos az a nő vagy férfi, aki naponta 3 órát tölt el konditeremben, maj 1 óra kozmetikus, 12 óra fodrász. Persze ők azok akik külsőre bejönnének nektek, de persze legyen diplomás is, független, piszkosul jó fej, sármos/kedves, odaadó, amolyan hollywoodi kasszasiker film főszereplője. Itt van a baj! Itt rengeteg hozzátok hasonló emberrel beszélgetek, de világosan kiderült, hogy szinte megugorhatatlanok az elvárásaitok. Pontosan az internet mitt, mert nem a saját környzetetekben élő lehetőségeket veszitek figyelembe, hanem globálisan gondolkodtok. Persze, vannak szuper külsővel, szuper belsővel rendelkező nők, férfiak, de az van, hogy ezek nem elérhetők csak egy szűk réteg számára. Az ilyen travel addict, 6 nyelven beszélő modell külsejű superhuman karakterek, akivel hol Madridban, hol Rómában borozgatsz a naplementében, szintén nem pálya. Lehet ezekről 80 éves korotokig álmodozni, de szerintem osszátok már ezeket a vágyakat tízzel. Egyből lenne sikeretek, de hát akkor meg szembesülne Átlag Tamás, hogy neki Átlag Dorina nem vonzó, és vica-versa.

Nagyon nagyok az igények!

2022. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
43 - Van igazság abban, amit mondasz, de te is általánosítasz. Közel sem mindegyikünk ilyen, szóval ne általánosíts. És ahogy írtam (meg még jó páran írtuk, ha nem tűnt volna fel), nem az a probléma, hogy a korosztályomban nem találok elfogadható nőket, hanem EGYÁLTALÁN nem találok szabad nőket. Lényeges különbség van a két kritérium között.
2022. szept. 21. 21:28
 45/49 anonim ***** válasza:
69%

44 Nyugodtan lehet általánosítani, ugyanis itt nem lehet egyénekre lebontva vizsgálni a dolgot. A gépjárművek környzeteszennyezők. Ez is általánosítás, de igaz állítás.

A kor embere már nem a földön jár, a lecet meg évről évre magasabbra tolják.

Én inkább azt kérdezem hogy van ennek értelme? Belegondoltatok már hogy ezt a lecet nem is az emberek tolják magasra, hanem a profitorientált világ, aki pontosan abból él, hogy ti olyan ideálok után futtok, aminek elérése miatt rengeteg pénzt hagytok nekik a kasszába? Erről szól a sztori, meg az örök elégedetlenségről. Az elégedetlenség az igazi feneketlen kút, óriási piac!


Nézd meg hogy 10-20-30 évvel ezelőtt mennyit kellett magára költenie egy embernek hogy párkapcsolatot találjon, és nézd meg a mai kort. Teljesen felesleges információs hulladékokkal, értéktelen trendekkel, kamu pszichológiai csapdákkal, kamu vágyálmokkal, egy kamu világgal bombázzák az embereket, ők meg elhiszik hogy ez a valóság! Tudod mi lenne a valóság? Az hogy pl. 26 évesen megnősültél volna, lenne jelenleg két gyereked, feleséged és boldog lennél a családoddal!


Mi a jelenlegi trend? A házasság rossz, a férfiak rosszak, a nők rosszak, 35 évesen még nagyon fiatal vagy, legyél karrierista, utazz, költekezz, a boldogság a pénzszórás, hagy el az országod, hagyd el a családod, később ha házas vagy válj el, majd megint költekezz, kozmetikus, trendi ruhák, jóga, járj pszichológushos stb.


Az van, hogy lehet 5 diplomás, lehetsz szuper intelligen, szuper igényes, de valószínűleg semmi közöd a valósághoz.


Boldogság adni! BOLDOGSÁG ADNI! Ezzel megy szembe a mai világ, mert azt hazudják neked, hogy akkor leszel boldog ha állandóan csak kapsz. Itt jelenleg szinte minden ember csak kapni akar. Ez a korszak az emberiség leg lélektelenebb időszaka, az egó mindenek felett. Kapni, kapni, kapni, mindent uralni ami anyagi. Hazudni önmagunknak, mert a szlogent már mindenki betanulta: "A legjobbat érdemlem".


A valóság meg az, hogy éhenhalsz ha nem ültettél először, majd nem gondoztad azt ami kikelt. Ja, a kor emberi is ültet bőven, na de mit? Hazugságot, intrikát, lenézést, irigységet, rosszindulatot. Nézz szét a gk-n is. Pontosan ezt láthatod, tökéletes lenyomata a globális társadalomnak.


Ültesd el a figyelmesség, az alázatosság, a szeretet magját, garantálom hogy bőségesen aratod le a gyümölcsét. Figyelj csak! Az emberek többségét kerüld el, a nőket is. Ők olyanok amilyenek, de hidd el, ha megváltoztatos magad, megkapod azt a személyt akit keresel. Paffff és ott lesz. Erre én adok garanciát.

2022. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
64%

Gyönyörűen leirtad utolsó!

Egyszerűen képtelenség megfelelni a mai férfiaknak...egy ideje már nem is akarok. Belsőleg sosincs velem gond, de ahogy kiderül, hogy 60kg felett vagyok, menekülnek. Értem, hogy nem vonzó, de ne csináljunk már ugy, mintha nem lenne szingli nő...van, csak hát, az igények...

2022. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

45 Nagyon túlgondolsz egy sima kérdést, ráadásul gyakorlati megoldás nélkül.


És ne általánosíts, engem sem ismersz, fogalmad sincs milyen bnőim voltak (nem modellek képzeld), most sem ilyet akarok. Szóval nem mindenki olyan, amilyet te leírsz.

2022. szept. 21. 23:15
 48/49 A kérdező kommentje:
46 sajnálom h ezeket tapasztalod, de te se általánosíts, azzal h megkeseredsz nem jutsz semmire
2022. szept. 21. 23:18
 49/49 anonim ***** válasza:
60 kg se mindegy, hol és hogyan oszlik el. Nálunk a zasszony is kb. 60 kg, de mivel magas (180+, én is felette vagyok), vékony ennyi kilóval.
2022. szept. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!