Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a 28-34 közti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a 28-34 közti nem foglalt nők?

Figyelt kérdés

Sehol nem találkozom ezzel a korosztállyal (ami az én korosztályom is), akikkel még ismerkedni is lehetne. Se munkahelyen, se szórakozóhelyen, se utcán, se boltban, sehol. Mindenhol csak tizenéveseket meg 40+ látok akik nekem nem célcsoport. Nagy baráti köröm van de ott is az ilyen korú nők mindegyike foglalt. Nincs kivétel. Mintha ez a korosztály nem is létezne. Nem látom öket sehol. Hol vannak mégis?

Aki hasonló korú, az hol ismerkedik?


2022. szept. 21. 10:32
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Am én is introvertált vagyok de ha ebben a korban az introvertáltabb normális lányok minden kontakttól elzárkóznak (attól is ha semmit se kell tenniük csak elfogadni a közeledést) akk mégis mit várnak hogy lesz bármi is? Vagy ök már beletörődtek h nem lesz senkijük soha? Furcsa ez nekem....
2022. szept. 21. 12:25
 22/49 anonim ***** válasza:
Kirándulóklub 18#
2022. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
0%

Add lejjeb a kulsővek szemben támasztott elvarasaidat!

Szivesen

2022. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
23 - napi bölcsesség part2. Köszi :)
2022. szept. 21. 12:46
 25/49 anonim ***** válasza:
0%

24

Pedig ennyi lenne.

Üdv, egy 34 éves

2022. szept. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
89%

Én is 30-as korosztály vagyok és ismerek ilyen korosztályú gyerektelen

vállalhatóan kinéző nőket, de a legtöbbnek vagy lehetetlen elvárásai vannak vagy egyáltalán nem gondolkodik komoly kapcsolatban és lehetetlen kiismerni. Én már nem ismerkedem és csapok le minden lehetőségre kétségbeesetten csak élem az életem.

2022. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
25 - látatlanul te biztos tudod h eleve vannak-e a kinézettel elvárásaim :) képzeld, am pont azzal a lekgevésbé. Szívesen.
2022. szept. 21. 12:56
 28/49 GFman ***** válasza:
89%
Az "add lentebb az elvárásaidat" tanács biztos sokat segít! Miért is adja lentebb? Ha valakinek van normális önértékelése, akkor igenis van egy szint amire nemet mond!Ez a nőknél is így van!"Az egyedülálló harmincas nők túlnyomó többsége nem „szingli” hajadon, hanem gyermekét egyedül nevelő anya, miközben a hasonló korú egyedülálló férfiak túlnyomó többsége még független, nőtlen." Ez egy felmérésből van, és a tapasztalat alapján nem kamu.Szóval egy 28 éves nő 4-5 éves gyerekkel, nem nagyon fog eljárogatni szabadidejében(ha van neki)ismerkedni,vagy nagyon ritkán.Amúgy ismerek olyan 40-es nőt aki megmondta, hogy nála magas a léc, hozzáteszem egy 10-es skálán 5-ös a csaj, és még mindig az anyjával és a nagyanyjával lakik otthon!Ennyit az elvárásokról!
2022. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Hát igen. Meg ilyen nincs h "add lejjebb" amúgy sem. Vki vagy bejön vagy nem. Ez nem pontrendszerben működik.
2022. szept. 21. 14:01
 30/49 anonim ***** válasza:

28

En pont az ellenkezőjét tapasztalom! 30as tobbsegenek már van gyereke...ami nyilván kizáró ok!

2022. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!