Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a 28-34 közti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a 28-34 közti nem foglalt nők?

Figyelt kérdés

Sehol nem találkozom ezzel a korosztállyal (ami az én korosztályom is), akikkel még ismerkedni is lehetne. Se munkahelyen, se szórakozóhelyen, se utcán, se boltban, sehol. Mindenhol csak tizenéveseket meg 40+ látok akik nekem nem célcsoport. Nagy baráti köröm van de ott is az ilyen korú nők mindegyike foglalt. Nincs kivétel. Mintha ez a korosztály nem is létezne. Nem látom öket sehol. Hol vannak mégis?

Aki hasonló korú, az hol ismerkedik?


2022. szept. 21. 10:32
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Én is szakítás után lettem szingli most. 33 éves férfiként akkor most legyek remete?
2022. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Sokak szerint igen. Nekünk már késő :D
2022. szept. 21. 11:24
 13/49 anonim ***** válasza:
66%

#7el értek egyet.


Nálunk a cégnél van 2 e korú nő, de mindkettőnek gyereke van.


Egyedülállót gyerek nélkül nehezen találok én is.


Neten vannak páran de azok csak unalomból

2022. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
14%

1-es válasza a legnagyobb bullshit tanács, amit férfinek adni lehet.


Hacsak nem tényleg kinézetileg a férfiak felső 1-5%-ba tartozik, nincs az az Isten, hogy egy nő kezdeményezni fog egy férfinél.


Szóval ha egy férfi nem keres, nem kutat, akkor bizony soha de soha nem fog párt találni.

2022. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 GFman ***** válasza:
38%
Jelenleg én is ott tartok, hogy egyetértek a #7-el! Próbálkoztam, de úgy tűnt, hogy szinte csak azok a nők maradtak akiknek valami kattanásuk van! Valakivel vagy valakikkel már csináltatott magának gyereket. Pl. 30 évesen 3 gyerek 3 különböző apától! Álljak be 4-nek a sorba? Hiába jönnek a dumával, hogy nem pótapát keresnek, tudjuk, hogy ez nem így működik!A másik meg, hogy én fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok és 30 feletti nők(némelyik) kb. 40-nek néznek vagy többnek.Ettől függetlenül, ha szerencséd van, nagy szerencséd, akkor nem lehetetlen.
2022. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
92%

Én írtam az #1-est, nekem sose volt nőm 29 évesen, mégse vagyok csüggedt élem az életem, jól érzem magam.

Évekig hajszoltam azt akit igazinak hittem mit kell mondjak rémálom volt, viszont amióta arra fókuszálok amim van ahelyett , hogy jajj nincs nőm sokkal jobban vagyok és ez számít(nekem biztosan ez)

Amúgy értem a gondolkodás meneted.

De hidd el , ha jól érzed magad egyedül is akkor boldog leszel.

2022. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

Az 1-es válasz ilyen filléres napi bölcsesség. Meg nem is a kérdésre válaszolt.


A 7-es válasz sztem is korrekt volt.


Am én sem tartozom abba a bizonyos felső 5%-ba, ennek ellenére kezdeményezett már nálam nő. De ennek ellenére a célokért tenni kell, más téren is. Legalábbis megpróbálni érdemes.

2022. szept. 21. 11:56
 18/49 A kérdező kommentje:
16: köszi nincs gondom magammal, jól érzem magam, ki mondta h nem? Vagy h görcsös lennék....de nem lenne rossz egy nö. Viszont nem igen látok magam körül ebben a korban alkalmas nőket. A kérdés tehát nem rólam, hanem a korosztályomról és azok nőiröl szól.
2022. szept. 21. 12:00
 19/49 anonim ***** válasza:
65%

Nekem van párom 11 éve, de van egy-két szingli barátnő ebben a korban. Többnek is már gyereke van egy kútbaesett kapcsolatból, sőt van olyan aki házas is volt. Ők a munkahely-ovi-bolt-nagyi távlaton mozognak. Ismerkedni annyira nem, max a munkahelyen ha olyan, meg nagyon idejük sincs rá. Aki meg magába maradt az kattos, hisztis, féltékeny, aki kiakad, ha rajta kívül is van életed. Pár hónapnál tovább nem marad mellette senki. Ezek eljárnak szórakozni, inkább fiatalabbakkal, mivel a többi korabeli nem ér rá.

Aki még normális lenne, azok meg sokszor furának tűnnek kívülről, eléggé introvertáltak, ezért nem is nagyon járnak bulizni vagy nagy közösségekben, boltban se szeretik, ha megszólítják, és ő se szeret senkit leszólítani, hogy hol van ez vagy az.

Van egy csaj, na ő eléggé karrierista, kondizik, csinos, sokat költ magára, igényes, de az csak igényes pasival hajlandó szóbaállni, akinek van némi egzisztenciája. Nem élősködni akár, csak azt, hogy a pasi se akaszkodjon rá.

Szóval nehezített a pálya, a normálisabbja tényleg elkel 25 körül.

2022. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Köszi 19. Sajnos valósnak érzem amit írsz.
2022. szept. 21. 12:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!