Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adott egy nem könnyű élethelyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy nem könnyű élethelyzet a lenti részletekkel. Lányok! Ti el tudnátok képzelni egy ilyen helyzetben lévő férfival egy új kapcsolatot, ha egész biztos, hogy cca. 1 éven belül teljesen ki tud belőle kerülni?

Figyelt kérdés

IGEN és NEM válaszok is szuperek, életkor feltüntetésével.


Hol is kezdjem?

Talán az elején..

Sajnálatos módon 15 év után véget ért a kapcsolatom a feleségemmel (ebből 6 év volt házasság) feloldhatatlan családi ellentét alakult ki 3 évvel ezelőtt, amit a legnagyobb igyekezetem ellenére sem sikerült megoldanunk. A szüleimet gyűlöli az akivel egy háztatásban élek és ez a tény szép lassan kiölte belőlem még azt a pici lángot is..az Imádott két manócskám nehezíti a fizikális elválást. Miattuk még nem tudott megtörténni a szétválás és valószínűleg ez egy lassabb folyamat lesz.

Csapatként élünk együtt, mindenki végzi a dolgát. A tény, ami szerint külön folytatjuk útjainkat, kimondott és megváltozhatatlan.

Sem fizikális, sem lelki vonzalom nincs 3 éve és a relatív nagy tér miatt külön tudunk lenni esténként.

Soha nem csaltam meg!


Most jutottam el oda, hogy a szívem és a lelkem is tiszta és a párkapcsolat okozta fájdalmakat teljes mértékben le tudtam zárni és úgy érzem, hogy tudok és szeretnék is megnyílni egy új embernek.


Mivel a papírozás és a fizikális szétválás egy hosszabb folyamat lesz de mostanra már vágyom valaki szeretetére és nagyon erős bennem a vágy, hogy ismét szerethessek, ezért szeretnék elkezdeni ismerkedni.


Szerintetek ebben helyzetben érdemes?


A Trollokat imádom! Jó kedvet csinálnak és van humorom. Azért jó lenne pár normális válasz is.


Válaszokat előre is köszönöm szépen!


38F



2022. okt. 2. 16:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

A tiktokos részt nem értem, de nekem ez azt üzeni, hogy már a pénzügyekhez való hozzáállásunk különbözik.


Nekem előbb jutna eszembe, hogy minden szarra elköltötték, plazmatévé, drága teló évente. Mert azért valljuk be, ez a gyakoribb.

2022. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
73%

10-es Szerintem az nagyon sokat mondó, ha valaki 38 évesen a szüleinél él családdal, 2 gyerekkel. Nem beszélve arról, hogy ebben változtatni nem akar/tud.

Én garantáltan nem költözöm az anyjához, akkor sem, ha kiköltözik a feleség, és a 2 gyerek, netalán beadják a válókeresetet talán. Ilyen here meg hozzám biztosan ne költözzön!

2022. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%

#11: Mivel elég jól körvonalazódik, hogy a férfi szüleinek a házában élnek és a nő valahogy csak elvolt vele 15 évig úgy, hogy csak az utolsó 6 év volt házasság, vagyis 9 év múlva még igent mondott a kapcsolat folytatására, ezért ha szórták is a pénzt, abban a nő is 50%-ban benne volt.


Lehet, hogy pont azért húzódik el a válás is, mert a nő úgy gondolja, hogy neki visszajár az a pénz, amit 15 év alatt ráköltött a férfi szüleinek a házára és tételesen kérné vissza a dohányzóasztal, asztalterítő, ruhaszárító meg minden más árát is, amibe beszállt.


Mit nem értesz a TiKTokos részen? Hogy az emberek többsége kiírja társkeresőre is, hogy szeret túrázni, olvasni, színházba, moziba járni, utazni, stb. Aztán 10-ből 8 alkalommal kiderül, hogy ugyanolyan unalmas mainstream ember, mint az összes többi és az egész dolog csak egy felvett szerep?


Meg, hogy az egész élet is önmenedzselésről és képmutatásról szól, de a virtuális felületeken ez már új szintre emelkedik?

2022. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
75%

Tehat gaz,h rajtad kivul meg ott elnek a szuleid a feleseged es a gyerekeid.

Valszeg egy szep nagy asoval meg szemetezzsakokkal mennek a randira. 😂😂

En is utalom,ha egy ferfi nem volt kepes osszehozni egy lakasra valot,amiben egyedul el ennyi idos korara.

N

2022. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Több okból se mennék bele.

Egyrészt ez a "majd egyszer, de hidd el mert én azt mondtam" nagyon nem az én világom. Ha 3 éve nincs normális kapcsolat közöttetek és mégsem léptél, mi lenne a garancia, hogy na majd most sity-suty egy év alatt elintézed? Főleg, hogy érzelmileg egyértelműen oda kötődsz. Ha nem is a nőhöz, de a családi idillhez.

Emellett, nem szeretnék olyannal kezdeni, akinek gyereke van. Olyannal meg pláne nem, aki ennyire ragaszkodik egy tönkrement élet romjaihoz.

2022. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Pont most ért véget a közel 6 éves kapcsolatom az anyucika miatt, sose bírt, hiába próbálkoztam állandóan hisztizett és rossz színben tüntetett fel…..mindig sírtam,igyekeztem a kedvére tenni a szüleinek,sőt annyira megviselt egy idő után pszichológushoz is kellett mennem,úgy szorongtam,hogy nem fogadnak el, vagyis inkább az anyja meg a nagynénje….a végén én is megutáltam, hangot is adtam neki a barátom felé, persze a kedves mama irányába mindig tisztelettudómaradtam, mégis uezzel a dumával kiraktak:)))))) teljesen feleslegesen tettem tönkre az idegeimet, az anyja csak erre várt, nekem meg 6 év után rá kellett jönnöm sose szeretett igazán a fia…na te is egy ilyen férfi lehetsz. Anyuci pici fia. Sajnálom a feleségedet,hogy kiállni se vagy képes mellette férfi létedre, az ő életét könnyíted meg azzal,ha elhagyod. Szánalmasak az ilyen férfiak
2022. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki látta , hogy a kedves mama kavar, a pszichológus konkrétan könyörgött,hogy hagyjam ott az ilyet, de én reméltem egyszer csak észrevesz, hát nem…..
2022. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Hiába hibáztatod a feleségedet a problémát magadban keresd, miért nem veszed észre ŐT, az érzéseit….miért érez így…
2022. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szuperek a kommentek!

Imádom mindegyiket!


Egy kicsit mellé kezd menni a dolog:)

De ezen felül nagyon aranyosak vagytok, hogy ennyire lelkesen foglalkoztok a kérdéssel.

Szóval:

- Nem a szüleimmel lakunk.

-Nem kell az esetleges új kedvesemnek jópofiznia senkivel, mert ha esetleg úgy alakul, tudok albira költeni vagy egy pici lakásra.(esetleg közösen)

- A manókat imádom, ők a mindenem és mivel nem veszekszünk, ezért a radikális hirtelen elválást nem látom indokoltnak. Az anyagiakon nincs vita az ingatlant határozatlan ideig használhatják. (akár amíg a gyerekek kirepülnek) csak szeretném megjegyezni, hogy az én kezem munkája…..

Azt az új lánynak sajnos el kell fogadnia, hogy támogatni fogom őket.. (új palit nem nem fogok eltartani de a gyerekeimet és ha szükséges az anyjukat igen.)

Nem szeretőt keresek, hanem egy kedves szerető lányt akivel tudom folytatni az életemet…


A kérdés az átmeneti időszakra szólt, mert ez el fog tartani egy darabig.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2022. okt. 2. 19:40
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy egyértelmű még várj vele, de már csak az ha elképzeled ez hogy is nézne ki ismerkedésben

"Oh ne zavarjon a nő a konyhában ő csak a nemsoká ex-feleségem" Nőket(és férfiakat is) már az eléggé eltántorít ha csak beszélgetsz az exeddel és barátok vagytok akkor az hogy még fél lábbal benne vagy a kapcsolatban szerinted jó pont lenne?

Másik meg hogy ezt a 2 gyereked hogy élné meg? Alapból egy elég traumatikus dolog tud lenni nekik is egy válás, na de még majd emlékezzenek arra hogy apu hozza haza a lányokat?

2022. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!