Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adott egy nem könnyű élethelyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy nem könnyű élethelyzet a lenti részletekkel. Lányok! Ti el tudnátok képzelni egy ilyen helyzetben lévő férfival egy új kapcsolatot, ha egész biztos, hogy cca. 1 éven belül teljesen ki tud belőle kerülni?

Figyelt kérdés

IGEN és NEM válaszok is szuperek, életkor feltüntetésével.


Hol is kezdjem?

Talán az elején..

Sajnálatos módon 15 év után véget ért a kapcsolatom a feleségemmel (ebből 6 év volt házasság) feloldhatatlan családi ellentét alakult ki 3 évvel ezelőtt, amit a legnagyobb igyekezetem ellenére sem sikerült megoldanunk. A szüleimet gyűlöli az akivel egy háztatásban élek és ez a tény szép lassan kiölte belőlem még azt a pici lángot is..az Imádott két manócskám nehezíti a fizikális elválást. Miattuk még nem tudott megtörténni a szétválás és valószínűleg ez egy lassabb folyamat lesz.

Csapatként élünk együtt, mindenki végzi a dolgát. A tény, ami szerint külön folytatjuk útjainkat, kimondott és megváltozhatatlan.

Sem fizikális, sem lelki vonzalom nincs 3 éve és a relatív nagy tér miatt külön tudunk lenni esténként.

Soha nem csaltam meg!


Most jutottam el oda, hogy a szívem és a lelkem is tiszta és a párkapcsolat okozta fájdalmakat teljes mértékben le tudtam zárni és úgy érzem, hogy tudok és szeretnék is megnyílni egy új embernek.


Mivel a papírozás és a fizikális szétválás egy hosszabb folyamat lesz de mostanra már vágyom valaki szeretetére és nagyon erős bennem a vágy, hogy ismét szerethessek, ezért szeretnék elkezdeni ismerkedni.


Szerintetek ebben helyzetben érdemes?


A Trollokat imádom! Jó kedvet csinálnak és van humorom. Azért jó lenne pár normális válasz is.


Válaszokat előre is köszönöm szépen!


38F



2022. okt. 2. 16:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
#30: csakhogy mi, egyedülálló nők másik csoport vagyunk, mint a gyerekes anyukák, akik nyilván egymást támogatják az adott kérdések alatt. Szóval az, hogy megint egybemoss két csoportot, pusztán azon a címen, hogy "há, mer azok is nők, hö" (hogy Edricus stílusát idézzem), eléggé szánalmas kísérlet volt.
2022. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
#30: mellesleg elárulnád, hogy mi abban a fene "összezárás" van, hogy a kutyának sem kell(ene) a kérdező? Mármint az egyedülálló nők közül? Keressen gyerekes anyukát. Vele egálban lesznek. Mert hogy ő alapból egyedülálló nőben ("lány", haha) gondolkodott.
2022. okt. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

"valójában az böki a csőrüket, hogy így sosem lehetnének első helyen számodra, mert ott a gyerekeid vannak, akik más nőtől származnak"


Ez nem titok, ha "összejönnétek egyedülálló apukával?" a kérdés, mindig leírom. Nekem a párom az első, neki meg egy egész másik család. Milyen szar már, hogy nem úgy szeretnek téged, ahogy te szereted a másikat.


Egyébként kérdező, ha simán menne anyagilag, hogy 50%-ot fizess két kapcsolatba, akkor akár ma is költözhetsz.


És nekem is feltűnt a lányozás, vissza is görgettem, hogy hány éves vagy, hogy ennyire nagyon lány kell.

2022. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
#30 Hát nem tudom.Én még soha a qrva életben nem olvastam ilyen abszurd, beteges kérdést nő által kiírva.
2022. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Ti miről beszéltek? Egyedülálló anya is megérdemli, hogy a pasija egyedülálló apa legyen. A kérdező viszont jelenleg családjával élő férj. K.rvára nem ugyanaz a kettő. És, de anya esetében is ugyanazt írnánk, előbb legyen egyedülálló és utána pasizgasson. Csak a nőknek eleve nincsenek ilyen beteges elképzelésük, ezért nem írnak ilyen kérdést.
2022. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!