Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyszüleim szeptemberben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyszüleim szeptemberben házasodtak, júliusban már született is keresztanyám. Miért nincs ilyen a mai világban?

Figyelt kérdés

De kb. a szüleim házassága is olyan volt, hogy nem rögtön, de 3 hónap csúszással születtem én is.


Tehát a 60-as, 90-es években házasság után természetes volt, hogy jön is a gyerek. Ma meg nemhogy nem jön, de a párok már eleve éveket vannak együtt, mielőtt összeházasodnának.


2022. nov. 19. 14:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy ha csak a szex fontos neked, akkor ugye azzal vagy 4-5 partner farka után a hatodikkal, akivel épp jó a szex, tehát örökké vele maradsz? Csak mert hallottam olyat többször is, hogy hát igen, jó volt a szex, de minden más nem. Szóval ne hivatkozz már a szexre, ötvenezerszer le lett ez írva Papp Réka Kinga óta, aki ezt nyilvánosan is bevallotta, pedig ő aztán tényleg feminista harcos!"



Nme tudom ki az a nő. És nagyon érdekes gondolkodásod van. Nem akarom, hogy fájjon = nekem a szex a fontos. Most már egészen biztos, hoyg férfi vagy.



De amúgy még mindig azon röhögök, hogy a 90-es évekről úgy beszélsz, mint a Farm, ahol élünkről. XD Komolyan, még 30 évesek is alig vannak, akik akkor születtek. És az is csak aki a legeslegején. XD XD



Egyébként minden általános sikolai osztálytársam szül, pont inkább azt látom, hogy ez még mindig gyakori, a felét ott is hagyta a pasi mondjuk.Még a gimis osztálytársaim egy része is, pedig az évfolyamunkról csak 2 ember nem ment egyetemre, tehát mindenkinek volt egyéb életterve. Szóval nem is úgy van, ahogy mondod. Társadalmi osztályok vannak, ez sokkal bonyoultabb.

2022. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
100%

"Te szexeltél már életedben? Szerinted a gyakorlat ugyanaz, mint beszélni róla?:DDDDDDDDDD"



Levelezőn tanult úszni.

2022. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
5%
Kerdezo, en ertem amit mondasz, rossz iranyba megy a vilag, sok no valoban nem ugy gondolkozik mint a regiek. De azert azt is emlitsuk meg, errol valahol a ferfiak is tehetnek, ok engedtek meg egyre tobb mindent a noknek. Nezd meg az 50-es evekben milyen volt egy ferfi, es milyen most. Eg es fold. Viszont ahol a mai napig a ferfi a csaladfo, pl ciganyoknal, nigeriaiaknal (akik muszlimok ha jol tudom), ott a mai napig megkoveteli a ferfi a felesegetol hogy asszony tudjon lenni, es a tobbseguk meg is kapja. A magyarokban erre nincs igeny.. eltuntek a normalis osztonok
2022. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
87%

"ok engedtek meg egyre tobb mindent a noknek"

Mintha a nő a férfi tulajdona lenne :D

2022. nov. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
0%
Nem a tulajdona, hanem a ferfi a csaladfo, regen a magyaroknal is igy volt. Latom neked is kimostak az agyadat es azt hiszed egy no ugyanolyan mint egy ferfi
2022. nov. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
92%
Igen, egy nőnek ugyanannyi joga van, mint egy férfinak. Látom nem sikerült megérkezni a XXI. századba. Ideje lenne!
2022. nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
0%
Joga persze, de a dolga nem ugyanaz.. a ferfi dolga iranyitani a csaladot, nemtudom a jogok hogy jonnek ide
2022. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdezőnek barátnője se volt még. Arra, hogy a szex fáj, közölte, hogy beszélgessünk. Mérjem le a hüvelyemet, és beszéljük meg, vagy mi a fene?
2022. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
85%

"nemtudom a jogok hogy jonnek ide"


Elég baj. Ez az egyik legnagyobb a baj a világban, az emberi hülyeség. Ekkora fogalmatlansággal, éy az összefüggesek ilyen szintű át nem láasával legalább ne dicsekedj.

2022. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!