Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyszüleim szeptemberben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyszüleim szeptemberben házasodtak, júliusban már született is keresztanyám. Miért nincs ilyen a mai világban?

Figyelt kérdés

De kb. a szüleim házassága is olyan volt, hogy nem rögtön, de 3 hónap csúszással születtem én is.


Tehát a 60-as, 90-es években házasság után természetes volt, hogy jön is a gyerek. Ma meg nemhogy nem jön, de a párok már eleve éveket vannak együtt, mielőtt összeházasodnának.


2022. nov. 19. 14:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%
Születnek magyar gyerekek szép számmal. Csak Nyugat-Európában.
2022. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
96%

"gondolom neked az a múlt, hogy jön a szoftverfrissítés, akkor örülsz neki, évente cseréled a telód, mert hát jajj nem hosszabbítják meg az okostelód frissítését, akkor veszel újat..."


Rosszul gondolod. Addig van meg a telefonom, amíg működik. Ha elromlik, veszek újat, de én biztos nem fogok siránkozni, sem a kimúlt telefonért, sem az elmúlt időkért. Igyekszem élvezni az életet. Te siránkozz nyugodtan a 60-as és 90-es évekért, de megsúgok egy kulisszatitkot! .....2022 van.....

2022. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:
Akkor segítek, 22-es. 2022 van, és Magyarország lakossága ugyanannyi, mint 70 éve. Ezzel szemben Nigéria lakossága hétszeresére nőtt az 50-es évek óta, 30 millióról 210 millióra. Tehát ki is él a jelenben, sőt, a jövőben? Inkább én, mint te.
2022. nov. 19. 15:47
 24/69 anonim ***** válasza:
88%
Amugy en hisgek abban hogy a tarsadalom igenis fejlodik a tapasztalatok hatasara. Nem veletlenul van egyre tobb valas, sot rengetegen nem akarnak gyereket se, kitolodott a hazassagkotesek ideje is es meg sorolhatnam. Szerintem mind jo okkal tortenik, a regi fenallo rendszerek hibait javitjak. Kivanxsi lennek hogy 100 ev mulva mi lesz a trend.
2022. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, neked nem mindegy? Miért próbálsz beleszólni mások életébe, akik nem ártanak senkinek, helyette úgy élnek, ami nekik kényelmes és vágyott?


Huszonkét évesen ismertem meg a páromat egy féléves Erasmus+ úton, majd amikor huszonhárom évesen lediplomáztam, kiköltöztem hozzá külföldre (eddig ő élt velem Budapesten, amíg be nem fejeztem az egyetemet). Tavaly volt az esküvőnk és jövőre tervezzük a családalapítást (egyenlőre kettő gyerekben gondolkozunk).

Hol itt a probléma? Hogy hagytunk időt arra, hogy kellően megismerjük egymást? Hogy hagyunk időt más szenvedélyeinkre (munka, hobbik, utazás)? Hogy minden szempontból felkészülünk a leendő gyerekekre ahelyett, hogy szűkölködjünk? Istenem...

26/N

2022. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
88%

Bár, ha belegondolok, vitatkozzon veled a Radai hóhér. Az érvelésemből kiemelsz egy apró szeletet, és olyan oldalról közelíted meg, ami ebben a kontextusban teljes mértékben irreleváns. "Az ősember évezredekig vadászgatott, és nem halt ki". Kit érdekel, hogy kihalt-e vagy nem, nem ez a lényegi része, hanem, hogy jó világ volt-e csupán azért, mert "múlt".

Mindezek után nekiállsz személyeskedve feltételezésekbe bocsátkozni, hogy én biztos ilyen meg olyan vagyok... Ezt is csak az kezdi el, aki kifogyott az ész érvekből, de nem fogadja el a vereséget, és inkább támad... Erre is lesz valami egyértelműen provokatív válaszod, szóval én itt abba is hagytam a veled futtatott eszmecserét.

2022. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
93%
A vakond belsőzsebe hozzád képest díszkivilágítás! Miért élnél te a jelenben, meg a jövőben, csak mert ismét felemlegettél egy teljes mértékben irreleváns adatot? xD Nigéria népességi adatainak felemlegetése neked a jelenben, sőt a jövőben élés...mindazon információk ellenére, amit elárultál magadról... van baj a toronyban...
2022. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a szempontból kit érdekel hányan élnek Nigériában?
2022. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
34%

#15: "Én azt se értem, hogy az mitől olyan jó, hogy egyből jön a gyerek."


Válaszolok én helyette: azért, mert utána már sokkal nehezebb vál(ta)ni, ha netán közben kiderülne, hogy apuka egy kupac sz*r...

2022. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
100%
#28: hát a kérdezőhöz hasonló rasszistákat.
2022. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!