Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor a nők arra panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nők arra panaszkodnak, hogy a pasi csak szexet akar tőlük, akkor nem saját magukat minősítik?

Figyelt kérdés
Mert az én nézeteim szerint akkor nem elég érdekesek, unalmasak ahhoz, hogy a férfit komolyan is érdekeljék.
2022. dec. 27. 07:46
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs logika. Ha a férfi dugni akar, előtte nem teljesen megismer, aztán eldönti, hogy "ez egy érdekes nő, ettől nem akarok semmit, csak barátok leszünk", hanem hazudik és oda dugja, ahova tudja.
2022. dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
3%
Tehát mivel a nőket a komoly kapcsolatok általában jobban érdeklik, mint a szexkapcsik, ezért több férfi érdemes komoly kapcsolatra? Én azt hittem, a logika a férfiak erőssége, itt mindig meglep az ostobaságuk.
2022. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, miért minősít engem, hogy Gipsz Jakab és Kis Pista csak szexkapcsolatot akart tőlem. Én is csak szexkapcsolatot akartam tőlük. Nagyon jól megvoltunk, aztán tovább léptünk, de máig jó érzésekkel gondunk vissza egymásra, meg beszélgetünk egy jót, ha összefutunk az utcán..


Most akkor ettől mindhárman értéktelenek vagyunk? Ugyan...


Tudod, mikor a férfi hibája? Amikor kapcsolatot, meg szerelmet, meg közös jövőt hazudik a dugásért. Alja féreg dolog.


És tudod, mikor a nő hibája? Amikor már a legelején világos, hogy a buliból félrészegen hazahozott faszi nem az eljegyzést tervezgette, amikor tánc közben odanyomta hozzá farkát, aztán valahogy mégis megy a csodálkozás, hogy csak szexre kellett. Irgalmatlanul ostoba dolog. (Nem az alkalmi szex, hanem a hozzá fűzött elvárások.) De akkor sem az a probléma, hogy a nő nem elég ilyen vagy olyan, hanem az, hogy képtelen értelmezni a szituációt.

2022. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

10. "Ezek olvasás után kérdem tőled kérdező. Ez kit minősít?"


Téged, mert ilyen butácska és naív vagy, hogy bedőlsz a szép szavaknak. Általában az ilyenek nagyon el vannak keseredve, és el akarnak hinni mindent.

Fentebb írta egy másik nő, hogy ő egyből levágja, ha csak dugni akar a pasi (szerintem is ki lehet szűrni), úgyhogy a hiba benned van.

2022. dec. 27. 13:27
 15/43 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, miért minősít engem, hogy Gipsz Jakab és Kis Pista csak szexkapcsolatot akart tőlem. Én is csak szexkapcsolatot akartam tőlük."


Nyilván a kérdés akkor nem hozzád szól, írtam, h azok a nők, akik panaszkodnak!

2022. dec. 27. 13:28
 16/43 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván kérdező, téged sem rabolnának el az eszedért, maradjunk ennyiben, mert egyre jobban beigazolódik a deficited.
2022. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
82%

Negyvenhez közel megözvegyülve, egy gyerekkel sokszor hallottam férfiaktól, hogy szexkapcsolatra jó lennék, de a gyerekem miatt komoly kapcsolatot nem akarnak velem. Aligha hiszem, hogy engem minősít az, hogy megözvegyültem, és nem adtam állami gondozásba a félárva gyerekemet.


Megmondom őszintén, én is "butácska és naiv" voltam, mert fel sem vetődött bennem, hogy ennyire megváltozott a világ. Míg húsz-harminc éve lényegében minden érdeklődőnek komolyak voltak a szándékai, most ennek éppen az ellenkezője. Szerencsére mivel óvatos vagyok, ez már a beszélgetések alatt kiderül, de hibáztatni valakit azért, mert nem döbben rá - különösen ha a férfi igyekszik megtéveszteni - nem hiszem, hogy fair.


Nem panaszkodom, hosszú évek óta egyedül nevelem a gyerekemet. Viszont ellentétben veled úgy gondolom, hogy nem feltétlen a nő személyiségjegyei okozzák a férfiak (csak) ilyen érdeklődését, a körülmények, sőt - horribile dictu - a férfiak hozzáállása is jelentős szerepet játszik benne, így aligha minősíti globálisan a nőket.

2022. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, a férfiaknak általában eszük ágában sincs más emberek gyerekeivel kínlódni, ezért ha egy nőnek van gyereke, akkor ő már csak arra jó. Ez valahol érthető is, a probléma ott van, ha hazudnak erről.

Az általában igaz, hogyha egy férfi pénzt, időt, energiát áldoz egy nőre, akkor ott nem csak egy alkalmi dugást szeretne. Életemben egyszer jártam úgy hogy egy hónapja találkozgattam egy férfival, amikor kiderült, hogy nem vesz komolyan.

A többiről általában már az elején látszott, hogy mik a szándékai, és én ebbe nem mentem bele. Nem engem minősít, hanem őket.

2022. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
27%

Ha valakitől egy férfi csak szexet akar, az lehet melléfogás. Ha lesz még egy, akkor balszerencse. De ha már sorozatosan ebbe fut bele egy nő, akkor ott vele van a baj.

A 2. válaszoló írja, hogy sok pasi csak kalandot keres. Na ez az ami nem igaz. Ugyanúgy nem igaz, mintha azt mondaná valaki, az első randi első 5 percében, hogy ő kizárólag komoly kapcsolatot szeretne. Ez nem így működik. Kapcsolatot szeretnénk és az útközben dől el, hogy mi lesz belőle. Ha nem fog meg semmi a nőben, akkor viszlát. Ha nagyon egy húron pendülünk, de szexuálisan nem jön be, akkor maximum barát lesz. Ha csak a teste fog meg, akkor szexkapcsolat. Ha a szexuális kisugárzásával ÉS a személyiségével/lényével is meg tud fogni, akkor lesz valódi kapcsolat.

Arra pedig, hogy miért nem mondjuk el a nőknek, hogy "csak szexre kellesz" az a válaszom, amit ők is szoktak írni a képcsere/első randi utáni ghostingolós kérdésekre: tudni kellene olvasni a jelekből, mi csak nem akarunk benneteket megbántani. Jobb lenne, ha az arcotokba mondanánk, hogy csak arra tartunk elégségesnek? Ugye nem? Esetleg jöhet a bullshit LvL 9999: múltkor is megmondtam egy nőnek, hogy csak szexet szeretnék tőle, mire elmondott mindenféle szemétládának, sőt a rokonságát is rám küldte, akik hónapokig zaklattak utána. Ezek után én biztos nem fogom többet.

2022. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
0%

#19 be kell fejezni, le kell zárni korrekten az ismerkedést, hogy köszönöd szépen.

Mi az, hogy csak szexre tartod elégségesnek?

Ki az Atyaúristennek képzeled magad, hogy te erre meg arra “tartasz” Xy-t?

Hidd el, senki nem fog rád küldeni senkit, ha max 1-2 randi után elköszönsz.

Akkor küldik ràd jogosan, ha nem közlöd, hogy csak szexet akarsz, a nő pedig rád pocsékolja magát meg a testét, miközben nem érdemled.

2022. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!