Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor a nők arra panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nők arra panaszkodnak, hogy a pasi csak szexet akar tőlük, akkor nem saját magukat minősítik?

Figyelt kérdés
Mert az én nézeteim szerint akkor nem elég érdekesek, unalmasak ahhoz, hogy a férfit komolyan is érdekeljék.
2022. dec. 27. 07:46
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
20%

#20: "be kell fejezni, le kell zárni korrekten az ismerkedést, hogy köszönöd szépen."

Igen, igazad van. Ennyit várnának el azok a férfiak is, akiket ghostingolnak. Erre szerettem volna rámutatni.


"Mi az, hogy csak szexre tartod elégségesnek?"

Ez egy kellően provokatív megfogalmazás volt ugyanabban a stílusban, mint amiben nők szoktak írni magyarázatot. Ha nem hiszed, nézd meg bármelyik olyan kérdést, ahol erről van szó.


"Ki az Atyaúristennek képzeled magad, hogy te erre meg arra “tartasz” Xy-t?"

Nem képzelem magam Atyaúristennek, egyszerűen csak egy embernek, aki tudja, hogy joga van ehhez. Neked is ugyanígy jogod van hozzá velem vagy bármelyik másik emberrel kapcsolatban. Gondolom ez nem újdonság?


"Hidd el, senki nem fog rád küldeni senkit, ha max 1-2 randi után elköszönsz."

Ezt pontosan tudom, de légyszi magyarázd meg ezt azoknak a nőknek is, akik ettől félve nem mernek odaállni a férfi elé és a szemükbe mondani, hogy ők inkább nem akarnak tőlük semmit. Mert ugye ez szokott az érv lenni.


"Akkor küldik ràd jogosan, ha nem közlöd, hogy csak szexet akarsz, a nő pedig rád pocsékolja magát meg a testét, miközben nem érdemled."

Ebben tévedsz. Soha, semmilyen körülmények között nem küldheti rám (vagy bárkire) senki a rokonságát semmilyen indokkal, mivel ez önbíráskodás. Azt pedig a törvény bünteti, ellenben azzal, ha valaki csak szexet akar a másiktól, de ezt nem közli vele.

2022. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

"a nő pedig rád pocsékolja magát meg a testét, miközben nem érdemled."


Jó az nem kell itt úgy előadni, mintha minden nő hercegnő lenne, és csak kegyeskedik lefeküdni a pasival.

A szexet ugyanúgy élvezi a nő is, különben nem feküdne le vele, ha meg mást is vár cserébe, akkor tudjuk minek nevezzük.

2022. dec. 27. 15:22
 23/43 A kérdező kommentje:

Úgy tesztek mintha a nő csak azért feküdne le a lasival, mert az megígéri neki, hogy az komoly kapcsolat lesz.

Nem egy nő volt, akivel màr a 2. talin lefeküdtem, és nem is én erőltettem, utána meg még én voltam a bunkó, hogy csak szexet akartam.

2022. dec. 27. 15:25
 24/43 anonim ***** válasza:
31%

"A szexet ugyanúgy élvezi a nő is, különben nem feküdne le vele"

Na igen, erről még eddig nem is beszéltünk. Ma már senki előtt nem titok, hogy a nők is élvezik a szexet, tehát ne tekintsünk rá úgy, mintha valamiféle kegyes jutalom lenne. Ha belement akkor ő is akarta. Az hogy mennyire sikerült jól, már egyéni, de ezután neki is éppen olyan joga van dönteni, mint a férfinak, hogy hogyan tovább? Sőt kilépni is joga van, ha nem azt kapja a kapcsolattól, amit szeretne.

2022. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
23%

Ma már nem titok, hogy a nőknek alig van orgazmusa. Szexelni KELL, mert az a férfi sem akar majd tőled semmit, aki komolyat akar. Manapság első randin már elvárt a szopás, különben fapina vagy.


Annyira pasi dolog menekülni a felelősség elől. Átbaszom a másikat, és ő hülye, amiért hisz a szavamban. És ha ebbe belekeseredik, én meg szétbasztam magam jobbra-balra, és kéne valaki, aki megszüli a randa kölyköm, akkor megsértődöm, amikor azt mondja, minden férfi hazug gechi, a kérdésükkel is átvernek.

2022. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
15%

#25: "Ma már nem titok, hogy a nőknek alig van orgazmusa."

És erről a férfiak tehetnek? Nem lehet még csak egy pici köze sem ahhoz, hogy a nők többsége a mai napig tabunak érzi a szexről való beszélgetést? Vagy hogy félnek elárulni a saját vágyaikat, mert magukból kiindulva azt hiszik, hogy ezért a férfi valami perverz nyomorultnak hiszi őket? Vagy annak, hogy "KELL"-ként fogják fel a szexet és nem csak szimplán élvezni akarják?

2022. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
63%

“És erről a férfiak tehetnek?”

90%-ban igen. A bénaságuk és/vagy önzősègük miatt.

2022. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
13%
Jól értem, hogy a férfiakat gondolod bénának azért, mert a nőknek nincs orgazmusa? Ez hogyan jött ki?
2022. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
68%

28-as, pedig teljesen egyértelmű. A nőnek az orgazmus em úgy jön, mint a férfinak, hogy van egy "anyag", ami mindenképpen kijön, akár éjszakai magömlés formájában is. A nőknél ez sokkal bonyolultabb. Rá kell hangolódni, kell megfelelő előjáték, meg a megfelelő helyen kell ingerelni. Nem úgy működik, hogy beteszem, kiveszem, aztán a nő a hibás, mert nem ment el. Ha egy nőnek soha életében nem volt orgazmusa, az azt jelenti, hogy a férfiak, akikkel összeállt balfékek voltak, sőt, mi több önző bunkók.

Amúgy én is kiakadok az olyanon, hogy te csak szexre vagy jó nekem. Ez mindenképpen a férfit minősíti. Egy nő (általában) nem fekszik le olyan férfival, akit nem tart magához méltó partnernek, csak a férfiak olyanok, hogy "tüzet oltani moslékos vödörrel is lehet."

Nálam ha valaki méltó arra, hogy lefeküdjek vele, akkor méltó arra is, hogy a társamnak akarjam.

2022. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
16%

#29: "Ha egy nőnek soha életében nem volt orgazmusa, az azt jelenti, hogy a férfiak, akikkel összeállt balfékek voltak, sőt, mi több önző bunkók."

Nem. Csak abban az esetben jelenti ezt, ha a nő egyértelműen a férfi tudtára adja, hogy neki az amit csináltak vagy épp csinálnak nem jó vagy nem elég jó. Illetve azt is, hogy mit és hogyan szeretne. Na ha ezek után sincs orgazmusa több próbálkozás után sem (saját magának viszont gond nélkül el tudja érni), akkor valóban a férfinél keresendő a hiba. Minden egyéb esetben a nőnél.

Amíg nem tanulnak meg a nők rendesen kommunikálni a szexről, addig ez lesz. Rengeteg, a hétköznapokban nagyszájú nő sem tud beszélni erről, hanem a férfitól várja a csodát. Mert nekünk lenni kellene valamilyen 16. érzékünknek, amivel kitaláljuk, hogy a nő most épp gyertyafényes, összesimulós, lágy zenére szeretkezős szexet akar, vagy hálószoba lebontós szexcsatát. Ha nem kommunikáltok, akkor választunk mi (erre jön az, hogy önzők vagyunk, de hát hülye az, aki ha választhat, akkor nem azt választja, amihez éppen nagyobb kedve van), aztán ha eltaláltuk az óhajotokat, akkor jó, ha nem, akkor meg megy a siránkozás, hogy nem ezt akartátok.


"Amúgy én is kiakadok az olyanon, hogy te csak szexre vagy jó nekem."

Kiakadhatsz rajta, csak nincs semmi értelme. Te így működsz, függetlenül a nemedtől, más pedig máshogyan. Férfiak közt is van, aki érzelem nélkül nem tud szexelni, több is mint hinnéd. Ahogy nők között is van, akinek simán megy érzelmek nélkül is. Manapság pedig egyre jobban elmosódnak a különbségek.

2022. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!