Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor a nők arra panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nők arra panaszkodnak, hogy a pasi csak szexet akar tőlük, akkor nem saját magukat minősítik?

Figyelt kérdés
Mert az én nézeteim szerint akkor nem elég érdekesek, unalmasak ahhoz, hogy a férfit komolyan is érdekeljék.
2022. dec. 27. 07:46
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
80%

"Amúgy én is kiakadok az olyanon, hogy te csak szexre vagy jó nekem."


Én sem nagyon értem a kiakadást. Nyilván, ha egy férfi ezt így, ilyen formában az arcomba vágná, az sértő volna. Nem azért, mert a szexuális vonzalma mellé nem jár közös jövő, hanem azért, mert bunkó a megfogalmazás.

Mindazonáltal én modtam azt már férfinak, hogy maximum szexkapcsolatot szeretnék tőle, illetve nekem is mondták ezt. Ez egy teljesen valid ajánlat, amire lehet igent is és nemet is mondani. Semmi sértő nincs benne.


Világos, hogy nem ocsmány módon kell ezt tálalni, de volt olyan férfi, aki korából, világnézetéből, életviteléből stb. adódóan nem találtam megfelelő partnernek, szexuálisan viszont nagyon vonzott. Ettől még nem gondolom magam többnek vagy jobbnak nála. Egészen biztos vagyok benne, hogy egyes férfiak rám néznek ugyanilyen szemmel. Hol itt a probléma? Lehet nemet mondani. (Amit természetesen a másik félnek kötelessége elfogadni.)

2022. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
87%
1: Jaj istenkém, megint az önsajnáltatás az nagyon megy nektek
2022. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
76%

31: csak azt ne hidd, hogy amelyik férfi csak szexre tart megfelelőnek olyan intelligens, mint te.

Tévedés. Ők simán úgy is gondolják, hogy te nem vagy elég jó és pont.

Aki pedig intelligens, az nem fekszik le olyannal, aki neki nem elég jó. De ezt sem mondja ki, hanem szimplán nem kezd vele.

Ezek ékegyszerű ostobák. Ő nekik vagy jó vagy vagy nem. Nem tudnak árnyalatokban gondolkozni, hogy nem illik össze az életviteletek/személyiségetek/céljaitok.

Ha lenne ennyi eszük, nem lenne csörte. Csak ugye nincs…

2022. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Én továbbra is azt gondolom, ha egy férfi találkozgat veled, majd kijelenti, hogy ő csak szexre tart jónak, az sértő. Ha meg nem mondja, csak csinálja, az még jobban.

Nagyon örülök, hogy hosszú távú kapcsolatban élek már évek óta, mert bizony nem könnyű most a szingli nőknek.

Régen én tudtam, ha egy férfi felajánlotta, hogy szexet akar, akkor vagy elfogadtam, vagy nem. Ha meg randiztunk, akkor alap volt, hogy párkapcsolatot akar. Most meg mi ez a barátság extrákkal marhaság? Ha valakivel jól érzem magam, barátok vagyunk, tehát van közös érdeklődési kör, és még szexuálisan is vonzónak tartom, akkor miért nem lehet párkapcsolat? Ennyire képtelenek elköteleződni a mai férfiak?

2022. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
40%

"Én továbbra is azt gondolom, ha egy férfi találkozgat veled, majd kijelenti, hogy ő csak szexre tart jónak, az sértő."


Ha lefeküdt velem, mielőtt ezt kimondta, akkor én amellett vagyok, hogy jogilag is büntethető legyen. De ha szexmentes a találkozgatás, és úgy mondja, elfogadom, hogy neki nem jövök be kapcsolatra, és szakítunk.

2022. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
80%

35-ös, igazad van. De ha meg pár randi után megkérdezi a nő, hogy akkor mik a szándékai a férfinek, akkor meg az a baj. Volt, hogy megtettem, erre teljesen kiakadt a srác, hogy 1 hónapja ismer, mégis miért teszek fel ilyen kérdéseket. Nyilván nem azt vártam, hogy kérje meg a kezem. Szerintem teljesen mindegy, hogy mit csinál a nő, az ilyen gyökerek ellen nincs megfelelő női magatartás.

Nekem alap, hogy nem fekszem le senkivel, akivel nem tudnék kapcsolatot elképzelni.

Csak szexre jó?! És mégis kicsoda? Jó, oké, lehet, hogy Magic Mike-kal lefeküdnék, őt valóban csak arra tudnám elfogadni. De azért egy hétköznapi férfi ne legyen már ennyire nagyra magával, kinek képzelni magát?

2022. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyire képtelenek elköteleződni a mai férfiak?"

Igen, ennyire.

2022. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Felhozok egy 21.században teljesen irreveláns gondolatot.

Mi lenne ha nem az jelenté, hogy kapcsolatban vagy valakivel, hogy dugtatok-e már? Csak mint érdekesség.

2022. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
*irreleváns elnézést
2022. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki pl. akar gyereket, annak már nem vagyok jó kapcsolatra, és ezzel semmi baj. Az, hogy valaki mit keres, független attól, hogy valaki más mit tud adni. Lehet azt, kérdező, akivel te el tudod képzelni az életed, mások csak megdugnák. Ez mind attól függ, "ki néz".
2022. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!