Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem Brad Pitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem Brad Pitt kinézettel születik nem kap jó nőt akkor a nők miért arról papolnak, hogy nekik nem a külső hanem a belső számít?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 19:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/590 anonim ***** válasza:
95%
Jaj, de, de így van, csakis neked van igazad, te vagy az emberiség szónoka, messiása, aki látja az igazságot, és tudja, hogy minden egyes nő az ördög ivadéka. Mi mind undorító lények vagyunk.
2023. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/590 anonim ***** válasza:
93%

“összetennéd te meg a többi nő is a kezét ha olyan férfival lehetne együtt belső szempontjából mint én”


😂😂😂😂😂😂 Ezen most hangosan felröhögtem. Ezt sem gondolhatod komolyan. Tudod miért teszem össze a két kezem? Hogy nem egy ilyen hozzád hasonló hímsoviniszta, nőgyűlölő hisztis kisfiúval kell beérnem, hanem egy normális érett férfival. :) Sőt hála istennek nem is találtak be soha ilyen degenerált alakok, akik szerint a nőket “kapni” lehet.

Minden második nap nagyjából felteszed ezt a szánalmas Brad Pittes kérdést és nem veszed észre, hogy te vagy az, aki szemben megy az autópályán. Annyira ostoba vagy, hogy a te fejedben csak a jóképű ÉS bunkó kombináció működik. Szerinted, ha egy férfi jóképű, akkor az nagyjából automatikusan maga után vonja a bunkóságot is. Képzeld a világ nem fekete-fehér, attól mert vannak olyan nők, akiknek csak ez számít, rohadtul nem jelenti, hogy mindenkinek csak a külső az érték! Pont mint, ahogy mi sem mondjuk, hogy a férfiaknak csak a a nagy mell, feszes segg és lapos has, magyarán ugyanúgy a külső számít. Pedig bőven vannak ilyen férfiak, de akinek picivel több esze van, mint egy sült krumplinak és nem csukott szemmel a világban, az tisztában van vele, hogy nem minden férfi ilyen felszínes. Láthatóan te nem éred el ezt a szintet, bár a rendszeresen nyivákolásod és Brad Pittezésed után ez eddig sem volt titok.

2023. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/590 A kérdező kommentje:

#22


Nem mondtam ilyet, csak azt, hogy a külsőségek és a pénz a meghatározó nálatok. Persze van sok olyan amit te is leírtál, de én ilyet nem írtam

2023. jan. 13. 20:56
 24/590 A kérdező kommentje:

#23


Egy jóképű férfi is nyilván lehet hű meg normális KIS KIVÉTELLEL. De a legtöbbjük JOGOSAN kihasználja a nőket ha már ilyen hülyék és sorra fekteti meg őket vagy ha van is barátnő megcsalja őket mert jön még több hülye nő aki ráveti magát és persze ha egy férfiről el is terjed ez, hogy ilyen akkor is megy a hülye nő és ráveti magát mert majd ő fogja megváltoztatni hiába nem sikerült ezelőtt másnak majd ő megfogja aztán majd elsírja a másik férfi barátjának hogy szemét férfiak mindig megcsalják

2023. jan. 13. 20:59
 25/590 anonim ***** válasza:
98%
Ne tagadd kérdező, hiszen igazad van, minden nő egy utálatos és felszínes féreg, hiszen ti, az incelek megmondtátok! Hát nem ezt szeretnétek? Hogy elismerjük az igazatokat? Hát eljött a nap! Ti tudjátok jól! Az összes nő, több milliárd ugyanúgy gondolkozik, ugyanúgy csak Brad Pitt-tel elégedne meg! Örülj a győzelmednek, hiszen te látod jól a dolgokat! Csakis te!
2023. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/590 anonim ***** válasza:
98%

"te meg a többi nő is a kezét ha olyan férfival lehetne együtt belső szempontjából mint én"


Ezt fejtsd ki kérlek! Tényleg nagyon érdekel!

2023. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/590 anonim ***** válasza:
94%
Igen-igen, itt mindenki hülye csak te vagy a helikopter, köszönjük hogy ismét megosztottad velünk a szánalmas nyafidat. MINDEN NŐ felszínes, MINDEN NŐ pénzéhes, MINDEN jóképű férfi bunkó, amit persze MINDEN NŐ elnéz blablabla. Az utcán flangáló rengeteg átlagos meg az alatti párok pedig valójában MIND kamuk. Ha helyes srác-kevésbé szép nő vagy csinos nő-kevésbé helyes srác kombót látsz, akkor meg gondolom a retinád is kiég, hisz olyan nem létezhet. Sőt tuti hogy az átlagos meg átlag alatti pl gyári melósok is kőkazdagok, csak és kizárólag azért van feleségük és/vagy családjuk kivétel nélkül az összesüknek. 🤦🏻‍♀️
2023. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/590 anonim ***** válasza:
98%

Ugyan hisz kinek ne lenne vágyálma egy olyan “férfival” (bár e szó használata sértő a valódi férfiakra nézve) együtt lenni, aki árucikként tekint rá meg az egész női nemre és hímsoviniszta a javából? Ugyan már lányok! Ő a legjobb party, nem is értem miért nem vetitek rá magatokat.

Irónia off…

2023. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/590 anonim ***** válasza:
95%
🍿🍿🍿
2023. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/590 anonim ***** válasza:
89%
Én esküszöm nem értem, hogy ezt az élettelen nyomorultat miért nem vágták még mi innen egy életre a büdös francba, állandóan csak rontja itt a levegőt a szánalmas picsogásával. Szegény Brad Pitt meg megállás nélkül csak csuklik, mert ez az ostoba azt hiszi csak a Brad Pitt külsejű férfiaknak van nőjük.🤦🏼‍♀️ Szegény biztos soha életében nem volt még a 4 falon kívül máshol.
2023. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!