Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik , ti hogy szedtetek fel fiatal csajokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék összejönni egy kedves lánnyal, de egyszerűen nem tudom már hogy hogy is kéne belekezdeni egy új kapcsolatba 😒

40 f



2023. jan. 30. 21:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
45%

A barátaim segítettek:


[link]

2023. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
37%

Az első válaszoló fajta pajtik nélkül is megy, a kulcs a személyiség. :D

24L

2023. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
22%
Megvillantom a slusszkulcsot (F 50)
2023. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Előző , szerintem a slusszkulcs kevés (van nekem is egy gyönyörű kis Bmw)
2023. jan. 30. 22:13
 5/42 anonim ***** válasza:
94%

4/4


Az a csórók kocsija, az igazi pénzes Bentley-vel vagy Ferrarival jár.

2023. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
93%
Ja, hogy neked van? Az ehy dolog, kit érdekel? Ha veszel a csajnak is, akkor ér valamit.
2023. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
86%

6.


De csak lízingbe' kapja, aztán leszolgálja az árát, mi? :D

2023. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Azt mondod venni kéne autót ismeretlen lányoknak? Hogy hátha.... ?! 🙃
2023. jan. 30. 22:18
 9/42 anonim ***** válasza:
80%

Általában vonzó vagyok: Jóképűnek mondott voltam mindig is. Ez mellé viszonylag magas is. Nem vagyok iszonyú kigyúrt, de 20 éve heti többszöri szinten sportolok. Magyarul jó állapotban vagyok. Nem kopaszodom. Ősz hajszálam csak egy pár van. Ráncom a koromhoz képest alig. Tudom ezt mindenki szereti elmondani magáról (és a legtöbbeknél nem igaz), de nagyjából 7-10 évvel szoktak fiatalabbnak nézni a koromnál. Kölyökképem volt mindig is, vagy régebben lehetett mondani, hogy baba arcom. Ebben benne van biztos genetika is (anyám is mindig sokkal fiatalabbnak nézett ki, későn kezdett ráncosodni), de az is, hogy nem dohányzom, gyakorlatilag nem iszom alkoholt (és nem drogozok), sportolok ugye, szinte zsír- és cukormentesen táplálkozom és próbálom mindig kialudni magam.


Anyagilag nem állok extrémen jól. Saját lakás, pármilliós autó, picivel átlag feletti alkalmazotti fizu vannak, de ezek ebben a korban és a környezetemben normális dolgok.

2023. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
31%
Én tudom, mert mesélték a csajozós ismerősök (nő vagyok). Kell hozzá egy közepes mennyiségű izom, jó testtartás, mindig kihúzza magát, és hangosan beszél, kell hozzá slusszkulcs, óra, balatoni szórakozóhely déli part, és még kell hozzá magabiztosság és viszonylag jó kép.
2023. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!