Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik , ti hogy szedtetek fel fiatal csajokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék összejönni egy kedves lánnyal, de egyszerűen nem tudom már hogy hogy is kéne belekezdeni egy új kapcsolatba 😒

40 f



2023. jan. 30. 21:52
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

29.


Akkor ő kvázi az incelek női megfelelője? Ők is mindig ezen rinyálnak, hasonlóan 'jó' ötletekkel.

2023. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
28%

23. A helyzet az, hogy a mai nők és lányok már 1000X rosszabbak mint a férfiak. Mindenben. Ma már nem a nőknek van gyomorgörcse ismerkedéskor, hanem a férfiaknak. Mert hogy elég magas-e? Eléggé izmos-e? Elég nagy-e a farka? Tud-e 5 órán át szexelni? Elég jó-e az autója. Elég jó-e a munkahelye? Elég jól öltözködik-e? A lakása elég lesz-e? 100 nőből csak 95 fogja elutasítani? A haja, a szakálla a tetkója megfelel-e a mai követelményeknek? Mi van akkor ha nem akar évente 20 külföldi helyre utazni? Sorolhatnám a végtelenségig. Kuka, egy szart sem ér már a mai rendszer, nem véletlenül. Megszólítani nőt? Hol? Lehet ilyet csinálni? Minden fórumon azt írjátok, hogy az ismeretlen férfi közeledését zaklatásnak veszitek. Akkor?


A nők sem szeretnének megöregedni egyedül? Tééényleg? Olyan elvárásaitok vannak, hogy nektek egy érzelmileg, anyagilag stabil, céltudatos, polgári értékrenddel bíró férfi egy nulla. Ma már azt mondjátok hogy ez beugrónak is kevés. Szóval? Akkor mégis ki nyomja le a férfiak önbizalmát? Amire talán felfigyeltek, az a előbb felsoroltak + hogy 5 nyelven beszélő, világutazó, kisportolt, vezető beosztású, extra helyes, 130+nm2-es budai loft lakással rendelkező, humoros, de egyben komoly, sármos vonásokkal rendelkező sötét hajú, sötét szemű, magas fittness életmóddal rendelkező, de az állatok felé meleg szívű férfi legyen. Na egy ilyennek talán már vissza köszöntök.


Itt már régen nem a defektesekről szól a játék, főleg hogy a kapcsolatok zöme is csak a lesz ahogy lesz, egy próbát megér alapon működik. Persze a beugró a nők részéről a csillagos ég még így is, aztán hátha bejön nekik az alantasabb férfi példány is. Szódával.

2023. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
53%

Azért tűnt incel hisztinek, amit a 24-es mondott, mert ez ugyanannak a női megfelelője, mintha egy incel hisztizne, hogy tiltsák be, hogy a gazdag férfiak nem gazdag nőkkel, vagy a jóképű férfiak kevésbé gyönyörű nőkkel ismerkedhessenek. Vagy pl. pont pár napja volt egy ilyen kérdés, hogy egy magas nő akarta volna szinte betiltani, hogy a magas férfiak alacsony nőkkel ismerkedhessenek.

Mindkét nemnek megvannak tényleg a maga ilyen gyengepontjai. Ugye ezek mind nemtől függetlenül csak az irigységről szólnak, hogy az ilyen adott embernek van valami tulajdonsága, ami úgy érzi hogy kevésbé vonzóvá teszi őt az ellenkező nem tagjai szemében másoknál és ezt ilyen hisztivel vagy betiltással akarná kompenzálni, csakhogy ugye a tetszés és az emberi természet nem így működik.

2023. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

23 vagyok 32 reagálva

Középkorú férfiként tapasztalatból mondom, hogy a nők igénye nem túlzottan magas, az a 10-15% aki az átlagosnál jobb genetikával és külsővel rendelkezik annyi kérővel szembesül, hogy már nem tudja mi alapján szelektáljon. De nem minden nőnek van napi 6 kérője, ez egyszerűen nem igaz. Mai világban lassan a nők fognak pasizni és nem fordítva, mert a férfiak zöme vagy nem mer, vagy nem akar kezdeményezni. Nem lehet minden nő 10/10, ahogy nem lehet minden férfi sem 10/10, a lényeg hogy egymsának megfeleljenek. Direkt nem írok neveket, de tánciskolában dolgoztam évekig és a férfi hozzám jön oda, hogy megtudja az adott nő kapcsolatban van és mi a telefonszáma. Ránézek és mosolyogva mondom, hogy ott áll tőled 2 méterre te szerencsétlen....miért nem kérdezed meg?!!!!

Persze a nőket sem félteni, ha a férfi nem hozzájuk megy oda elsőnek akkor direkt húzzák egymást, hogy te csak a második vagy harmadik voltál a sorban és ez milyen ciki. Tudom, tapasztalom, nem értem.

A visszautasítás nagyon gyorsan csökkenti az önbizalmat, ez tény, de ha a férfiak jobban figyelnének a női praktikákra, apró jelekre amivel próbálják a a férfiak tudtára adni hogy lenne keresnivalója, akkor jobban működne az egész. Persze nem fogom ezt a férfiak nyakába varrni, mert egyes nők olyanok mint a jéghegy vagy egy tank, úgy gondolják, hogy a férfiak majd kitartóak lesznek és megnézik mi van páncél mögött.

A férfi hisztit soha nem értettem ebből a szempontból, mész amíg célhoz nem érsz, ha nem megy akkor változtatsz, máshol keresgélsz. Nőként pedig meg kell tanulni a férfiakkal kommunikálni, még akkor is ha egyszerre mint egy faék. Aki kezdeményez azt bátorítani kell és nem leoltani, ha szimpatikus akkor kell a visszajelzés számára, hogy jó amit csinál és értékeled. A kapcsolatok elején szinte csak a férfiak tesznek energiát a kapcsolatokba, a nők zöme a kivárásra játszik. Idővel persze ez megfordul, a férfi elkényelmesedik és a nő fogja életben tartani a kapcsolatot.

2023. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
64%
Olyan nő kell ki kísérletezni akár Élni!
2023. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

34. Én házas férfi vagyok, de válás után én maradnék inkább egyedül. Elmondhatom hogy azért az élet sok területén elértem valamit, meg vagyok elégedve magammal. Persze mindig vannak céljaim, tudok kommunikálni, szeretnek is velem mert sokrétű vagyok. Viszont ahhoz már nem lenne energiám, hogy 100 nőből 98 lekoptasson egy szó nélkül.

Ez már nagyon nem hiányozna sem az önbizalmamnak, sem az önértékelésemnek. Látom én is magam körül hogy milyen kategóriájú, milyen élettel rendelkező nők kikről, mikről álmodoznak, és azt is látom hogy emberileg hogy állnak a többiekhez. Szóval inkább az a baj, hogy kevés az a nő, aki helyén tudja kezelni önmagát és a helyzetét. Túl sok az álom és a fantázia, hogy nekik csak a top-top-top férfi jöhet szóba, aki mindenben de mindenben toronymagasan a többiek felett áll. Én a diplomás, felső középosztályban élek, mozgok. Több diplomás vezetőként dolgozom, az egzisztenciám stabil, a BMI indexem parádés. Viszont ezen a szinten mozgó férfiak is 2-3-4 szinttel alacsonyabb nőknél találhatnak célba. Ez van, én ezt látom magam körül mindenhol. Én nem fárasztanám magam azzal, hogy én mint egy értékes ember annyit sem érek, hogy egy nő intelligens módon adna esélyt, fél óra beszélgetés után mondjon nemet. Általában úgy csinálják hogy vagy észre sem veszik a férfit, vagy undorral az arcukon "ne zaklassál" felkiáltással elküldik a picsbe. Most komolyan! Nem vagyunk állatok! Nem az elutasítástól félnek a férfika, hanem ettől a megalázó bánásmódtól.

2023. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

23 vagyok 36 reagálva

Amit te pozitív tulajdonságként sorolsz fel magadról az nem biztos, hogy egy nő értékrendjében is előkelő helyet foglal el. több diploma, felső vezető, ez mind szép, de kérdés, hogy lehet e veled szórakozni,megjelenni, utazni és még hosszasan sorolhatnám. A férfi értékrend gyakran köszönő viszonyban sincs a nőivel, hogy mekkora házban laksz, milyen autóval jársz, hány diplomád addig érdekes amíg a nőnek ez extra dolgot jelent. Mi van akkor ha a nő vagyonosabb és magasabban képzett nálad?

Én is diplomás mérnök ember vagyok, de nem ezzel szoktam indítani egy ismerkedést, vagy azzal hogy fél óra alatt tudok egy autóban motort cserélni. Pont leszarják, nem érdekli őket. Az viszont igen, hogy szívesen utazol, hogy szeretsz színházba, operába járni vagy elviszed táncolni.

18 évesen döbbentem rá egyik haverom tanácsára, hogy milyen fegyver egy férfi kezében ha tud táncolni és több nyelven beszélni. Hidd el nekem, a nők 90% imád táncolni, ha férfiként jó táncos vagy nem lehet probléma az ismerkedéssel sem. Persze egy kapcsolat megtartásához más tulajdonságokra is szükség van, leginkább arra hogy figyelj a partneredre és annak megfelelően kommunikálj. A tánc erre is megtanít, azok a nőkkel, akik jól kommunikálnak és következetesen viselkednek, könnyebb az élet, éppen ezért életemben mindig a tapasztalt nőket kerestem. nem minden nő ilyen, ahogy nem minden férfi intelligens, tudatosan kell partnert keresni és választani.

A megalázó bánásmóddal kapcsolatban félig igazat adok, sajnos a nők egy része nem tudja megfelelően kezelni a bunkó férfiak beszólásait, közeledését, és olyan férfiakat is megsértenek akik erre nem szolgáltak rá. Amíg a környezetük ezt szó nélkül elviseli addig nem is változtatnak a magatartásukon, viszont ha idővel rossz hírük lesz akkor ráébrednek, hogy valamit nagyon rosszul csináltak.

2023. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

37. Értelek. Félre ne érts, nem keresek senkit, házas vagyok. Én abból indulok ki, hogy az eddigi szociális tapasztalataim pozitívak, mármint a visszajelzések. Sosem voltam olyan hogy mindenkinek tetszeni akartam. Én inkább arra céloztam, hogy arányaiban nagyon eltolódott a "ki vagyok" és "ki való hozzám" eszménykép. Szóval az önértékeléssel vagy pro vagy kontra nagyon hadilábon állnak. Ennyi erővel a pozitív oldaláról is meg lehetne közelíteni a másik embert.

Én mindig is nyitott voltam más emberekre, legyen az bármilyen típusú emberi kapcsolat. Meghallgatom, aztán eldöntöm hogy merre tovább. Viszont ma, nincs jobb szó rá, de egymást alázzák porrá az emberek, ezzel nem tudok azonosulni.

2023. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

37-38. Nagyrészt jó dolgokat mondtok mindketten, de úgy érzem a külsővel kapcsolatban félrebeszéltek, vagy mintha ezt egyáltalán nem említenétek.


A nőknek az is számít, hogy mennyire vagy jóképű és magas/erős. Ezek főleg velünk született dolgok, amiken nem lehet változtatni. Persze gyúrni járhatsz, de az arcod jóképűsége vagy a magasságod nem rajtad múlott. Ez is nagyban meghatározza mennyire bánnak jól veled az emberek, mennyire kedvesek hozzád vagy mennyire tetszel a nőknek.


Kimaxolhatod persze az életedet gyúrással, jó egzisztenciával, pénzzel, szociális készségekkel (ezekről mind beszéltetek), de a kinézeted is mindig ott lesz nagyon erősen (a legerősebben) a latban, hogy mennyire leszel sikeres a nőknél.

2023. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

39. Egyetértek. Sajnos vagy nem, az arc rengeteg dolgot nonverbálisan közvetít. Egy arc vagy megnyerő vagy nem. Azt is észrevettem, hogy egy kis hízással sokkal férfiasabb a külső, a vékony típusok, a vékony arcú férfiak nem örvendenek nagy sikernek. Valahol a mackós, erős testalkat a genetikailag vonzó, a gyúrásmánia is pont ezt célozza meg. Most lehet hogy sértő a nőknek, na meg a pasiknak, de 10-ből 9-nél a gyúrás a külsőségekről szól, sem mint a sportról. A férfiak életében is akkor meg a gyúrás meg a cuccok szedése, amikor aktív csajozási időszakukat élik. A gyúrás a páváskodás része, lehetne sportolni úgy is ami nem látszik meg gyorsan, de az nem biznisz.

Egyébként nincs baj a külsőségekkel, ezek mindig is így voltak. A baj azzal van, hogy extrém gyorsan emelik a lécet. Ezt persze a profitorientált cégek nyomják ezerrel, hogy ma már nem leszel trendi ha nem töröd magad ezerrel hogy használd, edd, idd, hord a termékünket. A fiatalokat meg marha könnyű meghülyíteni. A szűk sikeres réteg él mint hal a vízben, a nagytöbbség meg frusztrálódik.

Persze a szlogen hogy tartozz a szűk kisebbséghez, ezért is megy ez az áldatlan pörgés és harc.


Én sosem voltam szimpatikus ami a megjelenésemet illeti, ezt értsd úgy, hogy meg sem szólaltam. Nekem is állandóan azzal kellett küzdenem, az energiáim 150%-át arra kellett költenem, hogy a külsőm adta rossz marketinget lebontsam magam körül. Vannak kik ezt sosem tapasztalták, sőt ők mindig mindenhol a sztárok voltak, legyeskedtek körülöttük, mindenki a barátja akart lenni, 1000 meg 1000 pozitív visszajelzést kap. Az is probléma, hogy aki alapból negatív kritikákat kap, az pont hogy lehúzza ez az egész. Aki sikeres, azt meg felfelé.

2023. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!