Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik , ti hogy szedtetek fel fiatal csajokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék összejönni egy kedves lánnyal, de egyszerűen nem tudom már hogy hogy is kéne belekezdeni egy új kapcsolatba 😒

40 f



2023. jan. 30. 21:52
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Mit javasolnék?

Menjél el fodrászhoz, vegyél jó minőségű ruhákat és borotválkozz meg! Legyél ápolt és rendezett. A fogazat legyen ápolt és ne legyen semmilyen kellemetlen szag.

Elmész egy táncos szórakozóhelyre, tánciskolába és szépen becsajozol. Nem a 20 éves nőket fogod meghódítani, de egy 30-35 közötti korosztálynál simán befutó lehetsz. Tudom, mert ebben az iparágban dolgoztam évekig. Ahol nő többlet van ott sokkal nagyobb sikerrel jársz mint ahol fordított a helyzet.

2023. jan. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Nem a férfiak szedik fel a csajokat, ők csak nyáladzanak a nők után. Minden esetben a nő mond igent. A nő választ! A nő a befogadó.
2023. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
64%

21 a 22 reagálva

Csak a nők 90% nem kezdeményez semmit, tehát ha a pasinak nincs annyi vér a pucájában, hogy megtegye az első lépést akkor marad a virtuális petting egy életen át. Azért jó hely a tánciskola ismerkedni, mert a férfinak oda kell menni a Nőhöz és annyit legalább kell mondania, hogy Pityu vagyok a hegyről és hogy szabad?!!!!

A legtöbb férfi ott rontja el, hogy nem kezdeményez, fél a visszautasítástól. Persze a módját meg kell tanulni, de a nők sem egyedül szeretnének megöregedni, nem véletlenül veszik fel a legszebb ruhájukat és töltenek órákat a tükör előtt.

Ez egy türelem játék, nem biztos hogy azonnal sikerrel jár az ember, de a tapasztalatom azt mutatja, hogy aki nem defektes az idővel talál magának partnert.

2023. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%
Törvényileg büntetni kellene a 5-8 évnél nagyobb kor különbséget. Pl egy 45 éves férfi 38 év alatti nővel nem lenne megengedett. Vagy egy 26 éves férfi 20 év alatti lánnyal nem lenne már megengedett.
2023. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

24.


Ekkora incel nyiszográst ritkán látni, még itt is.

2023. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

25.


Nő vagyok. És mi a kivetnivalód az írásomban?

2023. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

26.


Lehet, hogy nő vagy, de ilyen mindentől elrugaszkodott dolgokat általában az a réteg ír. Az ember szabad döntési lehetőségét szeretnéd korlátozni, valamilyen öncélú gondolattal, mert ezt reálisan nem indokolja semmi.

2023. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

25. Szerintem a 24-es válaszoló egy öregebb nő. Ők szoktak ilyeneket mondani, hogy betiltanák ezt is például. Mert kva irigyek és az van bennük, hogy nem tudnak harcolni egy 20 éves nővel sok férfi figyelméért, szóval inkább erővel tiltanának be ilyeneket.


Incel nem hiszem hogy lenne a 24-es. De tudom ők is szoktak hasonlókat mondani, csak szerintem pont nem ebben a kérdésben.


Én még csak 29 éves férfi vagyok, de nekem sincs semmi bajom azzal, hogy az idősebb férfiak huszonéves nőkkel ismerkednek. Tudom ép ésszel, hogy nem "tőlem veszik el" a fiatal nőket. Ezért nem gondolom, hogy a 24-es incel lenne.

2023. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
89%
Az a baja,hogy neki neki jut ferfi😂
2023. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
89%
*nem jut
2023. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!