Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik , ti hogy szedtetek fel fiatal csajokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék összejönni egy kedves lánnyal, de egyszerűen nem tudom már hogy hogy is kéne belekezdeni egy új kapcsolatba 😒

40 f



2023. jan. 30. 21:52
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
37%

Nekem mindig is az idősebb férfiak jöttek be.

Elsősorban az intelligencia,ami mérvadó nálam ,majd a viselkedés(legyen úriember,humoros, türelmes,laza),végül a sportos és ápolt megjelenés.

Szerintem, ha ezek megvannak, könnyen☺️

2023. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
78%

"Elsősorban az intelligencia,ami mérvadó nálam ,majd a viselkedés(legyen úriember,humoros, türelmes,laza),végül a sportos és ápolt megjelenés."


Mondjuk azt nem értem hogy ehhez miért kell idős pasi. Van sok ilyen már 20-30 fölött.

2023. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
26%

#12

Csodálkoznál mennyire nem….

Egyébként ezt arra írtam, hogy mivel lehetne, nem azt,hogy a fiatalabbak között nincsen ilyen.

2023. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
93%
Könnyen felmegyek rosszlányokra
2023. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
87%

"Azt mondod venni kéne autót ismeretlen lányoknak? Hogy hátha.... ?! 🙃"


Hát, költeni rájuk. Hiába van neked pénzed (tegyük fel), ha abból semmit nem látnak, akkor lehetnének egy csóró 23 évessel is.

2023. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
69%

A bmw sek 99% a b$#@zik kitenni az indexet es uuuutalooom. Tisztelet a maradek 1% nak!


A 40+ az idos egy 25-28 eveshez. A 23 eveshez meg egyenesen ijeszto. Persze nyilvan a ropogos feszes huszas pipi kell csak a sajat OREGedesuket keptelenek belatni a ferfiak. Nekik vensegukre is a roppanus hus kell.


A: ezt negvasarolhatod ha tudod,rengeteg a Q.

B: esetleg az idogepet feltalalhatod hogy 28 eves legyel es a 25-28 evesek is randizzanak veled.


De mondom..leginkabb a Q-t megvasarolni szoktak az idosebb "urak". :D


27n

2023. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Tehat neeem. Es fuuuj. De iszonyuu sok a Ri Q* ugyhogy ha van penzed,barmelyik huszoneves csaj radmegy. Es a 30 eves nok meg irigykedni fognak hogy jaaaj. :D


Szoval penzen vehetsz friss hust.


Ahogy a hentesnel is. Ezek annyit ernek mint a hentes aru, megveheted. :D

2023. jan. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Kap uveg vodkat.
2023. jan. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
83%

12-16. Én meg férfi vagyok és huszonévesen oda voltam nagyrészt a 35-45 éves szép milf nőkért. Nem értem ezen mit kell megmagyarázni, egyszerűen ők tetszettek, nem a korombeliek.


Utálom, amikor beleszólnak más magánéletébe, hogy neki hogy kellene élni az életét. Akkor tiltsátok be azt, hogy 25 év alatti ember szexelhessen 40 év felettivel. Vagy ezekre akkor miért nem léteznek törvények? Miért csinálhat mindenki azt 18 év felett, amit akar?

2023. jan. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Én az életbe nem láttam még fiatal csaj idősödő pasi kombót anélkül, hogy a pasi képes lett volna anyagilag is kényeztetni a csajt. Ilyet csak fordítva láttam mikor a fiatal pasi szexuális alapon tényleg kívánt egy idősebb nőt, de fiatal nőben ilyen nem létezik.

Szóval a megoldás adott. Ha pasi vagy lóvé kell, he nem is kell gazdagnak lenni de tehetősnek ahhoz, hogy tudj virítani valamit. Ha nő vagy akkor pedig jól kell kinézni 40-50-60 évesen is, nincs mese. Ennyi a történet, nem kell túlbonyolítani, szembe kell tudni nézni az igazsággal.

2023. jan. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!