Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik , ti hogy szedtetek fel fiatal csajokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék összejönni egy kedves lánnyal, de egyszerűen nem tudom már hogy hogy is kéne belekezdeni egy új kapcsolatba 😒

40 f



2023. jan. 30. 21:52
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
79%

23 vagyok.....

A magasság természetesen genetikus adottság, a fizikai adottság viszont nem. A tartás, az izomzat, a megjelenés azt mind lehet fejleszteni. Sok fiatal azt hiszi hogy az alacsony testzsírszázalék egy erény, miközben annyi izom sincs rajta hogy a partnerét megemelje. Másik oldal, amikor egy fullra kigyúrt férfi olyan szinten merev, hogy nem bírja megmosni a hátát vagy megérinteni az orrát. Ezek a szélsőségek, van aki ezeket kedveli, de ez egy egészen pici kisebbség.

A férfiak döntő többsége a magasságával próbálja a sikertelenségét magyarázni, nos vannak alacsony Nők is, szóval nem hiszem hogy ez lehet a magyarázat. egy 160cm nő nem egy 190cm férfira vágyik, nekem ez a tapasztalatom.

Van egy ideál amit a média a képünkbe tol és mindenki úgy gondolja, hogy azt kell követni, másolni, de ez óriási butaság. Egyrészt nem született mindenki azonos képességekkel és tulajdonságokkal, van aki jó táncos, van aki rossz, van aki jó színész és van aki rossz, van aki megbízhatatlan csapongó életet él van akire az életemet bíznám, ez pusztán értékrend kérdése.

Nem vagyok egy adonisz, sajnos nem túl vonzó arccal áldott meg az élet, ezt 20 éves koromban elég gyakran a fejemhez vágták. Nos eltelt 25 év és nem lettem szebb, egy kopasz szakállas csóka vagyok akitől a kislányok menekülnek ha meglátják. A vicc az, hogy az 35-40 közötti nőknek tetszik, én sem értem pontosan miért.

10ből 9 nő egy társkeresőn messziről elkerülne, de egy bulin ha megtáncoltatom őket és beszélünk már egészen más a helyzet. A lényeg, hogy el kell jutni addig, hogy ne a genetikus, hanem a tanult tulajdonságok kerüljenek előtérbe. Persze a kémia nagyon fontos a nőknél is, ha nem tetszik a látvány ők sem úgy viselkednek ahogy azt a férfi szeretné. De, nem egy nőtől hallottam már, hogy ami korábban nem jött be neki(mint a kopaszság)az adott férfinél abszolút nem zavarta, vagyis megbarátkozott vele.

2023. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
41. Szép az elmélet, ezt eddig is tudta mindenki! Jártál már vidéken? Vidéki városokban? Ma már az van, hogy tiniket sem nagyon látsz, nem hogy még 30-40-es nőket. A személyes ismerkedés lehetetlen, de még a társkeresős is, mert a nők 90%-a Bp, a maradék meg szétoszlik a vidék között. Szóval marad a fotó meg a levél, ott meg secperc alatt ki is kukáznak.
2023. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!