Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek miért sajnáltatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért sajnáltatják magukat ahelyett hogy tennének valamit a kinézetük változtatására?

Figyelt kérdés

Edzés, divatosabb öltözködés, higénia és ápoltsággal ki lehet törni a helyzetükből, önsajnáltatással semmit nem fognak elérni.


Mikor fogják már végre megérteni hogy önsajnálattal nem mennek semmire?



2023. márc. 26. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
22%

Az arcon és genetikán nem lehet változtatni, az a baj.

Az edzés rajtam nem segített, próbáltam. Mo egyik legjobb edzőjével dolgoztam rajta, aki a barátom volt. Ő mondta,hogy 10-15 év alatt lehetne olyan formát elérnem, aminek már lenne értelme ilyen genetikával és testfelépítéssel.

Öltözködést próbáltam, semmit nem számított. Vettem fel már mindenféle ruhát, akkor sem kaptam még esélyt sem nőktől...

Higiénia és ápoltság pedig mindig meg volt, így az eddig sem volt gond nálam.

Pont az a baj, hogy meg sem akarnak ismerni. Randira nem kapok esélyt, a kinézetem miatt.

Egyetlen egy lány volt anno, aki barátként egyszer beszélt velem erről. Őszintén beszélgettünk, és annyit mondott, hogy nincsen baj velem, csak többet kéne mosolyognom. Azon már változtattam, persze az is kedvfüggő nagyban.

Kizárólag az arcom és testalkatom miatt utasítottak el a nők...

2023. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
48%

Annyira utálom, amikor a személyiséget hozzák fel. Akkor miért van az, hogy a "valódi" rossz személyiségű emberek, az igazi kegyetlen és gonosz emberek nagyon könnyen találnak akár társat, akár szexpartnert?


Balhés alakok, erőszakos bűnözők, sorozatgyilkosok, korrupt és a fél országot ellopó politikusok, diktátorok. Ott mitől mindegy a személyiség? Vagy nekik nincs ezekkel problémájuk? Vagy ők nem elég gonoszak, mert az incelek a legrosszabbak még ezeknél is? Nyilván költőiek a kérdések. Nem a személyiség számít.

2023. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 A kérdező kommentje:

“A ronda arcodon és magasságodon semmi nem segít. Ha mindent kimaxolsz az életben, akkor is ott leszel jómódú, higiénikus és igényes, izmos, szépen öltözött ronda és/vagy alacsony férfiként, akihez ugyanúgy nem fog vonzódni a legtöbb nő.”



Azért egy sportos testalkat arctól függetlenül mégis jobban mutat mint egy elhízott testalkatnál a nők szemében.


Ha egy nő látja hogy sportos fizikumod van és diszciplínált vagy, már egyből nagyobb esélyed lesz nála mint egy hasonló arcú elhízott puhány személynél.


Kérlek ne keresd a kifogásokat!

2023. márc. 26. 15:13
 14/87 anonim ***** válasza:
39%

13. "Ha egy nő látja hogy sportos fizikumod van és diszciplínált vagy, már egyből nagyobb esélyed lesz nála mint egy hasonló arcú elhízott puhány személynél."


De ez teljes mellébeszélés! A nők nem aközött választanak, hogy egy izmos ronda férfival vagy egy sovány/kövér ronda férfival jöjjenek össze. Nem akarnak ronda férfival együtt lenni. Írjak ki erről egy kérdést, a nőket megkérdezve, hogy ezt meglásd? De azért erre remélhetőleg nincs szükség.

2023. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
72%

"Azért egy sportos testalkat arctól függetlenül mégis jobban mutat mint egy elhízott testalkatnál a nők szemében.


Ha egy nő látja hogy sportos fizikumod van és diszciplínált vagy, már egyből nagyobb esélyed lesz nála mint egy hasonló arcú elhízott puhány személynél."


Egy jó állapotú, tiszta Polski Fiat (kispolszki) sokkal jobban mutat, mint egy leharcolt példány. De valószínűleg nem fogják megvenni se ezt, se azt, hanem vesznek egy Opelt, Toyotát vagy Audit.

2023. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 A kérdező kommentje:

“Annyira utálom, amikor a személyiséget hozzák fel. Akkor miért van az, hogy a "valódi" rossz személyiségű emberek, az igazi kegyetlen és gonosz emberek nagyon könnyen találnak akár társat, akár szexpartnert?”


Akarod tudni hogy a “rosszfiúk” miért sikeresebben a puhány inceleknél?


Mert van ÖNBIZALMUK és tudnak egy kis férfiasságot mutatni ami a nők számára nagyon vonzó tulajdonság. Ugye tudod hogy egy párkapcsolat nem csak a kinézettről szól?

2023. márc. 26. 15:30
 17/87 anonim ***** válasza:
35%
Mert magasságon nem lehet változtatni.
2023. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
40%

"Ugye tudod hogy egy párkapcsolat nem csak a kinézettről szól?"


A magasságkérdés sem a kinézetről szól? :)

2023. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
75%

a magasság alapvetően nem annyira befolyásoló tényező, inkább az arc és a testfelépítés.

én 185 cm magas vagyok, de semmit nem számított soha, az arcom és testalkatom miatt... nem vagyok elhízott, nagyon vékony vagyok. Az arcom meg olyan amilyen, sokat nem tudok tenni...

2023. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
100%

"van ÖNBIZALMUK és tudnak egy kis férfiasságot mutatni ami a nők számára nagyon vonzó"


Önbizalom kell nyilván. Ez még csak egy feltétel a listán, de elég hosszú az a lista. :D Sok férfi meg már nem akar ezeknek a listáknak megfelelni.

Férfi is lehet flegma, nemcsak nő. ;)

2023. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!