Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek miért sajnáltatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért sajnáltatják magukat ahelyett hogy tennének valamit a kinézetük változtatására?

Figyelt kérdés

Edzés, divatosabb öltözködés, higénia és ápoltsággal ki lehet törni a helyzetükből, önsajnáltatással semmit nem fognak elérni.


Mikor fogják már végre megérteni hogy önsajnálattal nem mennek semmire?



2023. márc. 26. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
26%

40


Mert én a büdös életben nem jönnék össze ilyennel.

Egyébként régen volt nem jóképű, csontsovány, nem izmos, iszonyatosan csóró barátom. Azért jöttem vele össze, mert azt hittem, hogy belsőre tökéletes, meg hisztizett, hogy soha nem kellett senkinek, és még egy reménytelen szerelmet nem bírna ki, amikor bizonytalan voltam és vissza akartam utasítani, akkor zsarolt.

Soha nem élveztem vele a szexet, az undorító és a semleges között volt mindig, valamint rájöttem, hogy belsőre is több, mint gázos, és az, amit hittem róla (hogy csodálatos, lelkitárs, stb.), nem létezik.


Amikor véget vetettem ennek a kapcsolatnak, akkor megfogadtam, hogy soha többé nem jövök össze olyannal, akihez nem vonzódom.


Szóval, még szép, hogy nem azt írom, hogy nekem van ilyen párom, mivel nekem nincs és nem is lesz. Ettől még látok olyat, hogy más nő olyan férfival van együtt, akivel én nem lennék soha, és egyenesen rondának tartom. Neki meg tetszik valamiért.

Ilyen az élet.

2023. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
63%

40


Jogos. Vajon hol van az a rengeteg ronda pasi aki kapcsolatban él? Mert rengeteg ilyent ismernek az itteni nők, csak mi nem találkozunk velük.

2023. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
61%

Hol írtam, hogy rengeteg ilyen van?

Alapból nincs rengeteg ténylegesen ronda férfi.

De olyanból bárhol látok bőven pl. utcán, aki NEKEM nem kéne, de másnak igen. Vagy fb-on látom az ismerőseim között.


De amúgy nem érdekel, nem célom bizonygatni semmit sem neked.

Őszintén szólva nem érdekel a problémátok, és egyáltalán nincs semmi olyan irányú "jókívánságom", hogy jöjjön veletek össze nő.

Meg azt sem tartom normális dolognak, hogy akár férfi, akár nő összejön olyannal, akihez nem vonzódik.

Szóval vagy akad épp olyan, aki tud vonzódni hozzátok, ha meg nem, akkor ez van.

2023. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
85%
Látás-és mozgássérült vagyok, ráadásul az egyik szememre vak is. A nőkkel szemben mindig is volt bennem egyfajta gátlásosság, de ez nagyrészt abból fakadt, hogy én magam nem tudtam elhinni saját magamról, hogy így valaki vonzónak tarthat. Évtizedekig nem tudtam elfogadni magamat, undorodtam a testemtől. A visszajelzések sem voltak pozitívak, 31 éves koromig a legválogatottabb kedvességeket vágták a fejemhez néha. Csak elutasítást kaptam, sokszor azt sem túl korrekt módon. De ezeken mindenki átesik. Azt hittem, a világ legszerencsétlenebb embere vagyok, de rá kellett jönnöm, hogy az emberek 99,99%-ának vannak hasonló élményei. Olyan férfiaknak, nőknek vannak az enyémhez hasonló, vagy annál durvább tapasztalatai párkeresés terén, akikről álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyesmi megtörténhet velük. Mert ők "jó pasik/csajok". Igazából mikor tudatosult bennem, hogy nem a világ esküdött össze ellenem, én is csak egy ember vagyok a sok közül, örömökkel, bánatokkal, aikerekkel, kudarcokkal, mint bárki más, akkor kezdett megváltozni minden. Az addigi próbálkozásaim során volt, hogy én követtem el hibákat, volt, hogy velem szemétkedtek. Az életben mindkettő elkerülhetetlen. Mindenkinek. Ahogy rájöttem erre, felismertem, hogy egy teljesen átlagos ember vagyok teljesen átlagos problémákkal, úgy váltotott meg minden, úgy találtam meg a társamat is. Minden korábbi, kizárólag sikertelen próbálkozásom után csak azt tudom mondani, hogy csak akkor lehet bárki sikeres, ha tudatosítja magában, hogy a világ nem esküdött össze ellene, hasonló problémái azoknak is lehetbek, akikről nem is gondolná. Ha saját magunkat tartjuk valamire és képesek vagyunk dolgozni magunkon, a siker is jönni fog.
2023. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
0%

“ Szóval vagy akad épp olyan, aki tud vonzódni hozzátok, ha meg nem, akkor ez van.”


Mi lenne ha megfulladnál egy kanál vízben érzéketlen kis csíra? Mi lenne a helyemben? Gondolom élveznéd!!

2023. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
48%

“ De olyanból bárhol látok bőven pl. utcán, aki NEKEM nem kéne, de másnak igen. Vagy fb-on látom az ismerőseim között.”


Ez csakis azért van mert az igényeid a fellegekben.


“ Hol írtam, hogy rengeteg ilyen van?


Tehát arra utaltál, hogy rengeteg olyan átlagos pasit láttál már nővel aki neked nem az eseted, de igazán rondát szinte sosem?


Akkor te tulajdonképpen mellébeszélsz és még büszke is vagy rá?

2023. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
73%

De igen, igazán rondát is láttam. Hasonlóan ronda nővel.


Az igényeim nincsenek a fellegekben, mivel én találtam olyat, akit tudok szeretni úgy, ahogy van, és meg is állapodtam mellette már rég.


Érzéketlen csíra meg te vagy. A legundorítóbb sz.arházi emberek azok, akik rá akarnák erőltetni magukat másokra, akik nem tudnak hozzájuk vonzódni.

Szóval igen, ha találsz olyat, aki hozzád vonzódik, akkor legyetek boldogok, minden oké. Ha meg nem, akkor ja, ez van. De ne akard átírni a komplett világot és ne merészeld erkölcsi züllésnek előadni azt, hogy nem fogja neked szánalomból széttenni valaki.

2023. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
19%

47


“ Szóval igen, ha találsz olyat, aki hozzád vonzódik, akkor legyetek boldogok, minden oké. Ha meg nem, akkor ja, ez van. De ne akard átírni a komplett világot és ne merészeld erkölcsi züllésnek előadni azt, hogy nem fogja neked szánalomból széttenni valaki.”


Te meg ne kapj agyvérzést ha valaki kritizálni meri a világot és a párválasztási szokásokat. Tudod nem tökéletes a világ, miért zavar ha erről egyes emberek beszélni mernek?

2023. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
73%

Mert mit kritizálsz rajta?

Olyan alapvető dolgokat, hogy egy párkapcsolatnak része a fizikai vonzalom?

Neked bármilyen nőre feláll?

Oké, "megkritizálod", és felháborodsz, hogy a Jóska nem jobb ember, mint te, de neki lehet barátnője/egyéjszakás kalandjai, mert jól néz ki. És akkor mi van? Mi a megoldás? Erre nincsen semmilyen olyan megoldás, ami ne sértene szabadságjogokat, vagy ne járna ok nélküli sértegetéssel, terrorral.


Én bedőltem annak fiatalon, hogy én vagyok az erkölcstelen, ha visszautasítok valakit csupán azért, mert külsőre nem tetszik, és összejöttem egy fiúbarátommal, aki már könyörgött, majd érzelmileg zsarolt. Eszméletlen gusztustalan élmény volt (még akkor is, ha csak a kapcsolat elejét nézem, amikor még nem bántott, ahogy később tette), fejben nem normális az, aki akár egy pillanatra is elvárja ezt akár férfitól, akár nőtől.

2023. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
48%

47


“ Érzéketlen csíra meg te vagy. A legundorítóbb sz.arházi emberek azok, akik rá akarnák erőltetni magukat másokra, akik nem tudnak hozzájuk vonzódni.”


Nem válaszoltál arra a kérdésre, hogy mit tennél a helyemben álszentecske?

2023. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!