Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek miért sajnáltatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért sajnáltatják magukat ahelyett hogy tennének valamit a kinézetük változtatására?

Figyelt kérdés

Edzés, divatosabb öltözködés, higénia és ápoltsággal ki lehet törni a helyzetükből, önsajnáltatással semmit nem fognak elérni.


Mikor fogják már végre megérteni hogy önsajnálattal nem mennek semmire?



2023. márc. 26. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
48%

"Nincs olyan, hogy szerinte igazságtalan szemétség az indokom, ezért ő letolja a nadrágom, és belém teszi a farkát, vagy bármi hasonló. "


Ha mocsok szemét indokot adsz hogy miért kopjon le valaki és miért kell aznap is megbánnia hogy megszületett akkor azt miért kezeled másképp ha ő meg veled mocsok szemét? Sőt nem mocsok szemét csak behajtja azt ami másnak úgy is jár hogy semmivel se jobb nála sőt inkább rosszabb ember csak annyi a különbség hogy tetszik a pofája neked...

2023. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:

A bűncselekmény az relatív.

A legnagyobb bűncselekményekért senkit sem ítélnek el.

Viszont ha kulturáltan utasítasz el valakit az mindig jobb.

2023. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
48%

Sőt, a törvények csak a köznépre vonatkoznak, akik fent vannak azokra nem. Tudod a dzsungel törvénye. Ugye ti is ezt támogatjátok, hogy csak az erősebb pasasok szaporodjanak, a jobb genetikájúak, adottságúak.

Ugyanakkor a dzsungel törvénye alapján bármikor bármelyik nőt megdugjatom amennyiben nincs ott egy másik hím aki megaladályozza azt.

Emberség nem számít, kultúra nem számít, csak az erősebb kutya bhaszik elve.

Az alapján meg akkor dugok meg akárkit amikor akarok.

Ha már tényleg az erősebb kutya elve mellett voksoltatok, akkor igyátok meg a levét annak

2023. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
48%
Vigyetek chad testőrt mindenhová magatokkal…
2023. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:

A nemi erőszak az bűncselekmény, ha tetszik, ha nem.

Legyen akkor relatív. Akkor úgy működik, hogy én nem fogom megtűrni, hogy velem ilyet tegyenek. Feljelentem, kicsinálom, ha tudom. Ha meg egyszer olyan világ lesz, amiről itt álmodoznak egyesek, szóval olyan, ahol nem megyek az igazságszolgáltatással semmire ilyen esetben, akkor mint ahogy már mondtam is: simán megölöm. Vagy ha azt nem, akkor megpróbálom nemzőképtelenre rúgni.


Egyébként SENKIT nem utasítottam el bunkón, legalábbis nem az első próbálkozását. Még a másodikat, harmadikat sem, ha nem paraszt módon folytatta (akkor szimplán csak még határozottabban mondtam a nemet, és nem mosolyogtam többet, ha bókolgatott, stb.), hanem csak tovább próbált udvarolni, hátha meggondolom magam. De ha átvált bunkóra, és elkezd minősíteni azért, mert nemet mondok rá, vagy elkezd vádaskodni, hogy felszínes, r.ibanc, stb. vagyok, akkor én is áltváltok bunkóra. Szerintem korrekt.

2023. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:

"Ha már tényleg az erősebb kutya elve mellett voksoltatok, akkor igyátok meg a levét annak"


Én pont, hogy nem voksoltam ilyen mellett, ugyanis én amellett vagyok, hogy civilizált ember módjára éljünk, egymás szabadságát és privát szféráját tiszteletben tartva, és előbb intelligenciát használva, szavakkal rendezzük a konfliktusokat.

2023. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
48%

"Sőt, a törvények csak a köznépre vonatkoznak, akik fent vannak azokra nem"



Igen, most is volt itt egy olyan eset, hogy a gazdag Chad faszi ketszer ugy megverte a csajt, hogy a masodik utan muteni kellett a vallat, aztan a birosag kiadott egy tavoltartasi vegzest, es kesz. Eljaras sem folyik a faszi ellen, szepen lovagolgat, golfozik, meg eli az eletet.



38F incel

2023. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!