Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek miért sajnáltatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért sajnáltatják magukat ahelyett hogy tennének valamit a kinézetük változtatására?

Figyelt kérdés

Edzés, divatosabb öltözködés, higénia és ápoltsággal ki lehet törni a helyzetükből, önsajnáltatással semmit nem fognak elérni.


Mikor fogják már végre megérteni hogy önsajnálattal nem mennek semmire?



2023. márc. 26. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy gyakorlatilag teljesen mindegy mit válaszolnuk, akkor is lepontozás lesz a vége és az, hogy mi vagyunk a hülyék neked meg igazad van. Ha az alap "dogmáktól" eltérő véleményen van valaki akkor azt egyből idiótának gondolják.

Mik az alap dogmák? Pl. az hogy biztosan ne ma külső a legfontosabb, hanem a személyiség, a viselkedés, hogy mindenkinek megvan a párja, csak normálisnak kell lenni és próbálkozni meg hasonlók.


Szóval a kérdésre a válaszom: nem hibáztatok másokat, mert nem mások tehetnek arról, hogy szarul nézek ki, de nem is én.

Nem vagyok elhízva, nem vagyok alacsony, normálisan öltözök, szoktam fürödni, fogat mosni, szóval szerintem a higiéniámmal sincs gond.

Az edzésről annyit, hogy kösz de nem, nem az én világom. Minek erőltessek magamra olyan dolgot, amelyet nem szeretek szívesen csinálni? Bringázok és szinte mindenhova bringával járok, munkába, boltba, haverokhoz, családot meglátogatni stb. Nekem ez bőven megfelel edzésnek. De nem fogok lejárni konditerembe, mert írtam hogy abszolút nem szeretem az ilyen helyeket (igen, régebben próbáltam). A biciklizéstől viszont nem leszel látványosan izmos, nem fogsz igazából jobban kinézni, szóva lerről ennyit.

A lényeg, hogy mindezek ellenére nem érdeklem a nőket. De abszolút nem, se most, se régebben, úgyhogy ez mindig is így volt, teljesen mindegy hogyan néztem ki, hogyan viselkedtem, mit mondtam, hol voltam, kivel voltam. Lényegtelen. Egyszerűen láthatatlan és totál érdektelen vagyok a nők számára.

Ennek ellenére volt már komoly kapcsolatom és alkalmi partnerem is, próbálkoztam pár lánynál, volt is néhány kavarás stb.

De nagyon ritkán, és egyre ritkábban fordul ez elő.

A legjobb példa erre az egészre, ami rendszerint előfordul. Pl. vagyunk valahol 1-2 haverommal, bejön egy vagy több csaj, akik közül mondjuk legalább egy valamelyik havernak ismerőse, velük beszélgetnek ,hozzájuk odamennek, hozzám soha. Nem si szólnak semmit, nem is vesznek tudomást a jelenlétemről. Ha tegyük fel idegen társasághoz keveredünk valahogy oda akkor is ugyanez a helyzet, én totál ignorálva vagyok, teljesen mindegy mit mondok, mit csinálok, hogyan viselkedek én egyszerűen nem létezek a számukra.

Pontosan emiatt már nem is próbálkozok, nem megyek oda, nem "jópofizok", nem akarok mindenáron ismerkedni, beszélgetést kezdeményezni, csak leszarom az egészet.

Ha te is ezt tapasztalnád EGÉSZ ÉLETEDBEN szerinted te nem ilyen lennél?

És én még viszonylag szerencsének mondhatom magam, mert legalább piszkálni nem piszkáltak soha életemben, nem voltam terrorizálva, nem akartak megverni, nem szólogattak be, csak annyi hogy láthatatlan vagyok. Gondolj bele amikor valakit már kisgyerekkora óta folyamatosan megaláznak, megvernek, kiközösítenek bármi miatt és így kell felnőnie. Szerinted "normális" ember lesz belőle? És jó kedvvel, magabiztosan fog pl. az ismerkedéshez viszonyulni? Mert szerintem nem.

2023. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
64%

“ Nem si szólnak semmit, nem is vesznek tudomást a jelenlétemről. Ha tegyük fel idegen társasághoz keveredünk valahogy oda akkor is ugyanez a helyzet, én totál ignorálva vagyok, teljesen mindegy mit mondok, mit csinálok, hogyan viselkedek én egyszerűen nem létezek a számukra.”


Igen ismerős. Majd néhány óra után esetleg odabökik, te ilyen kuka vagy? Vagy mondj valamit! Persze, indulásból szóhoz sem engedtek, majd én vagyok kuka, antiszoc, sorozatgyilkos stb.


“ Gondolj bele amikor valakit már kisgyerekkora óta folyamatosan megaláznak, megvernek, kiközösítenek bármi miatt és így kell felnőnie. Szerinted "normális" ember lesz belőle? És jó kedvvel, magabiztosan fog pl. az ismerkedéshez viszonyulni? Mert szerintem nem.”


Hagyd ezt a sok képmutató senkiházit akik képtelenek más helyébe képzelni maguk. Pszichopaták.

Szerintük semmi baj nincs a társadalommal, annak értékrendjével, minden a legnagyobb rendben, nincs szükség változtatásra, több empátiára, több toleranciára, nagyobb esélyegyenlőségre, több szeretetre meg kedvességre.


Igazából rohad a világ az emberekkel egyetemben de nem vesznek tudomást róla. Szerintük minden tökéletes.

2023. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom a való életben hol vannak ezek a bizonyos incelek. Azt látom, hogy mindkét oldalról nehezebb a párkeresés. A nők nem találnak rendes pasit, a pasik meg túl szép lányokat akarnak magukhoz képest. De nem látok ronda, esélytelen férfiakat, ellenben rengeteg előnytelen kinézetű férfi ismerősöm házas, igaz nem topmodell a feleség sem.
2023. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
69%

"Nem tudom a való életben hol vannak ezek a bizonyos incelek. "


Egyébként tényleg jó kérdés. Az utcán én is csak átlagos, vagy annál szebb embereket meg párokat látok. Illetve azért kocsikkal jönnek-mennek az emberek, van itt jólét meg vagyon bőven. Persze velem nem állnak szóba a csajok, de gondolom azért mert a többi kocsival meg pénzzel meg lakással rendelkező emberkével vannak, akikből van bőven. Egyedül vagyok, de csak én vagyok ezzel így, mindenki más jól elvan.


38 f incel

2023. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
31%

"Majd néhány óra után esetleg odabökik, te ilyen kuka vagy? Vagy mondj valamit!"


Pontosan így szokott lenni. Volt, hogy valamelyik még azt is mondta, hogy ijesztő vagyok, meg fura stb.

De a legdurvább ami előfordult (nem is egyszer), hogy a csaj mondta üljek oda hozzájuk (egy ismerősöm és hozzá) majd ő konkrétan ott vonaglott ismerősöm ölében aztán megkérdezte, hogy "na mi az?" meg "mondj valamit"...

2023. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
67%
Ha jó ember vagy, lesznek barátaid. Sokkal többet ér egy belsőre érkező dicséret, mint a külsőre. És ha van önbizalmad a belsőd miatt, nem fogsz olyanokat gondolni, amit sokan, hogy aki szebb, annak több minden jár, többet engedhet meg magának, stb. Nem fogod azt hinni, bárkinek jár bármi, csak azért, mert nagyon akarja.
2023. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
11%

"Ha jó ember vagy, lesznek barátaid."

Szerintem ebben az országban senkinek nincsenek barátai.


"aki szebb, annak több minden jár, többet engedhet meg magának, stb."

Inkább minden pénz kérdése.


"Nem fogod azt hinni, bárkinek jár bármi, csak azért, mert nagyon akarja."

Pedig ez egy nagyon jó duma, ami elvonja a figyelmet arról, hogy a pénz az alapja mindennek.

2023. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
68%

"Szerintem ebben az országban senkinek nincsenek barátai."


...

2023. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
35%
Azért sajnáltatják magukat, mert az "incelség" ebből áll. Önmagában nem létezik incel, attól az valaki, hogy annak mondja magát és ennek megfelelően él. Sok nem jóképű, nem izmos, nem gazdag férfit ismerek aki kapcsolatban él
2023. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
73%

"Sok nem jóképű, nem izmos, nem gazdag férfit ismerek aki kapcsolatban él"


Mindenki ezzel a hülye szöveggel jön a hasonló kérdések alá, viszont éééérdekes módon azt soha senki nem írja, hogy ÉN egy nem jóképű, kövér, nem izmos, nem gazdag pasi vagyok és kapcsolatban élek. Milen különös nem?

2023. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!