Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek miért sajnáltatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért sajnáltatják magukat ahelyett hogy tennének valamit a kinézetük változtatására?

Figyelt kérdés

Edzés, divatosabb öltözködés, higénia és ápoltsággal ki lehet törni a helyzetükből, önsajnáltatással semmit nem fognak elérni.


Mikor fogják már végre megérteni hogy önsajnálattal nem mennek semmire?



2023. márc. 26. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
46%

70


Ez a lényeg. Persze logikára megint ne számítsunk.

2023. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
A személytelen sz.ardobálásban hol a logika?
2023. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
48%

Nem személytelen. Személy szerint NEKED szól.

Válassz normális párt és ne boríts el úgy senkit hogy már semmi sem érdemli és elveszi tőled azt amit másnak vígan adsz akkor is ha sokkal szarabb aljadékabb ember csak épp más pofával született!!!

2023. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
62%

Már választottam normális párt rég.

Amúgy hogyam képzelitek el a dolgot? Bevizsgáljátok, hogy milyen párom van, és ha úgy ítélitek meg, hogy szerintetek nem normális, akkor el kell tűrnöm a nemi erőszakot? :)

Komolyan kérdem.

2023. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
25%
Ha te megteheted hogy ki az akit levegőnek nézel rúgdosol alázol és ki az akinek szó nélkül szétteszed,akkor milyen alapon akarod megtiltani hogy mi is a mi értékrendünk és a kapcsikád komolysága szerint döntsük el hogy komolyan veszünk-e téged meg a szentséges pnád jogait?
2023. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
62%
Hát, ezt majd magyarázd a zsaruknak, majd a bírónak. :)
2023. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
25%
Van benne logika amit a 75 ír.
2023. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
62%

Sejtem, hogy felesleges válaszolni, de nem baj, kaptok ennyit. :)

Milyen logika van benne?

Nézzünk konkrétan engem, ugyanis elvileg rólam beszéltek (legalábbis úgy hiszitek).

Van egy párom 10 éve, és az első pillanattól kezdve tudtam, hogy szeretnék tőle valamit, mert tetszett és szimpatikus volt. Az első adódó alkalommal le is feküdtem vele. Azóta is vele vagyok, szeretjük egymást.

Természetesen minden bepróbálkozót elutasítok, mivel a monogám kapcsolatot preferálom. Ha valaki egy elutasítás után tovább próbálkozik, akkor lehet, hogy nem leszek már annyira udvarias, mint az elsőnél. Ha kikéri magának, degradál, akkor visszakapja azt is, és volt, amelyik utána úgy értelmezte a helyzetet, hogy én sz.arrá aláztam ok nélkül.

Akkor most nekik joguk van megerőszakolni, mert nem tetszik a döntésem nekik?

Természetesen nincs joguk, maga a törvény is így szól.

Nekem viszont jogom van azzal szexelni, összejönni, akivel akarok, amennyiben a másik fél beleegyezik. Azt koptatok le, akit akarok.

Szóval lekoptatásért cserébe sehogy sem állja meg a helyét a nemi erőszak.

A döntéseim okához sincs köze senkinek, ha én az alapján döntök úgy, hogy lekoptatok valakit, mert nem piros a pólója, akkor is köteles békén hagyni.

Nincs olyan, hogy szerinte igazságtalan szemétség az indokom, ezért ő letolja a nadrágom, és belém teszi a farkát, vagy bármi hasonló. De még olyan sem, hogy beáll elém és nem enged tovább menni.

Tényleg olyan nehéz felfogni?

Még egyszer kérdem: Milyen logika? Ha én úgy döntök, hogy xy-al nem akarok ismerkedni, sem szexelni, sem mást, akkor ha ő úgy ítéli meg a helyzetet, hogy az igazságtalan, akkor joga van a testi épségemről dönteni, és belém rakosgatni a nemi szervét?

2023. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
48%

78


“ Még egyszer kérdem: Milyen logika? Ha én úgy döntök, hogy xy-al nem akarok ismerkedni, sem szexelni, sem mást, akkor ha ő úgy ítéli meg a helyzetet, hogy az igazságtalan, akkor joga van a testi épségemről dönteni, és belém rakosgatni a nemi szervét?”


Ha úgy bánsz vele mint egy náci fasisztoid valaki és rá sem nézel meg nem is beszélsz vele egy normális mondatot akkor joga van besértődni.

2023. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:

Mi van akkor, ha egyáltalán nem akarok vele beszélgetni? Pl. ha utcán szólít le, és időre megyek valahová, vagy egyszerűen semmi kedvem. Vagy ha társaságban találkozunk, és mondjuk nemcsak nem tetszik, hanem semmilyen szinten nem szimpatikus, és nem akarok semennyi időt sem szánni rá?

Önmagában azért, mert valaki nem tetszik, nem bánok vele lekezelően. Vannak olyan kollégáim, akik taszítanak, mint férfi, soha nem jönnék velük össze, mégis jó viszonyom van velük, jó fejnek tartom őket.


Még egy kérdés: A vége úgyis az lesz, hogy elutasítom, akkor is, ha előtte beszélgetek vele. Az úgy nektek jó?

Kaptam már olyan beszólást is, hogy ha nem akarok semmit tőle, akkor minek beszélgettem vele.


Besértődni mindenkinek van joga, de besértődésből adódóan bűncselekményt elkövetni az én káromra, na az NINCS.

2023. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!