Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves férfiként mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként mit tehetnék, hogy jobban kelljek a nőknek ha már komoly egzisztenciát építettem, jók a belsőértékeim, de a jóképűség hiányán nem tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Hiába tesz bármit az ember, se a magasságán , se a jóképűség hiányán nem tud változtatni, ezek pedig kulcstényezők a nőknél, ez számít legalább 70-80%-ban a belsőértékek, a sikeresség, az anyagi biztonság(kivéve a golddiggereknél de azok nem érdekelnek) csak a további 20-30%-ot teszi ki, mi tévő legyen így egy férfi?


Az igényeimet nem tudom csökkenteni, csúnya nővel képtelen vagyok összejönni, mivel én sem vagyok csúnya, csak átlagos, illetve az élet többi területén a kinézeten kívül bőven átlagon feletti vagyok.


2023. máj. 12. 15:35
 91/149 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező

Teljesen fölösleges mások boldogságát firtatni. Semmi értelme


Zárjuk rövidre.

A kérdésed: ha jó anyagi helyzetben vagy és jó belső értékekkel rendelkezel, de a külsőd átlagos vagy csúnya, mit tehetsz a nők ügyében.

A válasz:

Tekintve, hogy - mint az közismert a nők simán összejönnek pénzes pasikkal akkor is, ha azok csúnyák és bunkók, így igazából minden amit tenned kell csupán az, hogy vársz. Sokkal jobb helyzetben vagy mint a simán pénzes, de csúnya és bunkó pasik, hiszen neked a három tulajdonságból kettő abszolút pozitív és csak a harmadik nem túl jó.


Szóval egy csomó esélyed van a nőknél, minden a helyén van. Kár a szótépésért hogy vajon boldogok-e olyan emberek akikről azt se tudjuk kicsodák, nem tartozik a tárgyhoz.


A kérdés meg van válaszolva.

2023. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/149 anonim ***** válasza:
34%
Élettelen szánalmas ember vagy.
2023. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/149 anonim ***** válasza:
71%
Te egyetlen dologban vagy itt jobb mindenkinél, az pedig a hatalmas egód és ezzel ki is fújt a kör. :D Konkrétan MINDENBEN rád lett már milliószor cáfolva és te kitartóan mantrázod újra és újra, még csak nem is tudsz semmi újjal előállni. Leírunk neked valamit és aki olvasta már pár hisztirohamod csípőből tudja az instant válaszod. Kiszámítható és unalmas vagy, kár hogy nincs mögötte semmi, csak a nagy pofa. Ja jut eszembe, még a kamuzásban is jó vagy, mert azt azért nyilván te sem gondolhatod komolyan, hogy bárki is elhiszi, hogy ennyi ésszel vezető vagy. :D Messziről jött ember azt mond, amit akar, de a stílusod, a kommentjeid és az a rengeteg, töménytelen baromság, amiket ideböfögsz azért elég reális képet nyújtanak arról, hogy valójában milyen vagy. Emberileg 0, totálisan értéktelen vagy, gusztustalan stílusban fröcsögsz idegenekről, degradálod és kapásból lenézed őket, mindenki értékét pénzben és beosztásban méred stb stb. Saját magad égeted.
2023. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/149 A kérdező kommentje:

#90


Az első bekezdés akkor lenne jogos ha én is valami utolsó árufeltöltő vagy biorobot lennék.


Persze, hogy van sok ember kapcsolatban, valaki leadja az igényeket és olyan is van akinek ízlésficama van és mondjuk bejön neki a dagadt nő.


Miért kellene külsőben is hozni azt a szintet? Én hozom sikerben és pénzben a szintet , a nő meg a külsejében. Majd ha szép és gazdag nőt keresek akkor mondhatod ezt.

2023. máj. 12. 19:22
 95/149 anonim ***** válasza:
74%

"Miért kellene külsőben is hozni azt a szintet? Én hozom sikerben és pénzben a szintet , a nő meg a külsejében. "


Óóó azok a magasságos beslő tulajdonságok!:D


Én mindig próbálok neked segíteni, igyekszem a kérdésedre koncentrálni, vagy ha elterelődött róla a szó, akkor igyekszem visszaterelni a kérdésre a témát, mégiscsak azért teszed fel, hogy választ kapj a segélykiáltásaidra.

De azért lásd be, olyanokat írsz amik semmi jóra nem utalnak. Most konkrétan kijelented, hogy te pénzt hozol, a másik hozza a küllemét. Ez így a prostitúcióra elegendő, párkapcsolathoz édeskevés.


Ha meg szeretnéd valakivel komolyabban beszélni a dolgokat, ha szeretnél megoldásokat keresni, nyugodtan fordulj hozzám privátban. Ezekkel a kérdésekkel és kijelentésekkel nyilvánvalóan te sem vagy előrébb, meg az itteniek megvetését is csak növeled ezekkel a provokatív beszólásokkal, ráadásul nem alaptalanul.


Gondolom sokat dolgozol. ROssz nézni, hogy amikor eljön a hétvége és egy kis szabadidőd van, egyből idejössz és belekiáltod a panaszaidat, a fájdalmaidat az internetbe és aztáán hosszú órákon át csak vívódsz, szenvedsz. Rossz nézni, mert érezhetően te is rosszul érzed magadat. Ráadásul ezektől a "szeánszoktól" egy csöppet sem lesz jobb, így jövő hétvégén kezdődik elölről az egész. Amint kettesben maradsz önmagaddal jönnek ezek a gondolatok. Tökre ismerem ezt a jelenséget.

Sajnálom:/

2023. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/149 anonim ***** válasza:
53%
Ogre....marha szánalmas vagy.
2023. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/149 anonim ***** válasza:
84%

"Miért kellene külsőben is hozni azt a szintet? Én hozom sikerben és pénzben a szintet , a nő meg a külsejében"

Akinek 2 db agysejtje van, tényleg csak 2, az ilyen baromságot nem kérdez, mert magától is egyértelmű rá a válasz. A kamu sikeredtől még mindig nem lesz vonzó a külsőd, ezen mit nem értesz?!? Ahogy a pénzedtől sem. Ezzel max gold diggereket találhatsz. Igen is, ha külsőben az átlag feletti nőkre vágysz, akkor bizony neked is hozni kell KÜLSŐBEN egy bizonyos szintet, ha tetszik, ha nem. Miért állna le és elégedne meg bárki is veled, mikor nálad fényévekkel jobbat talál külsőre és belsőre is??

2023. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/149 A kérdező kommentje:

#95


Te vagy aki vascsövezni akart?


Nem beszélek senkivel privátban. Engem nem érdekel a megvetés, lepörög rólam, sőt jókat nevetek sok itteni nő próbálkozásain. Mint ahogy tegnap próbált okoskodni egy nő, nem akarom kifejteni milyen témában , de megcáfoltam és újra jött vele , konkrétan magát égette már. Az itteni színvonal bár nem akarok megsérteni senkit, de egyszerűen nem az én szintem. Lehet van pár kivétel aki velem egy szinten vagy felettem van. Itt nem csak a pénzről vagy pozícióról beszélek, hanem az intelligenciáról.


Én értem az utolsó bekezdésed, nem akarok rá úgy reagálni ahogy kellene, de látnod kell azt, hogy én se nem vívódok itt, se nem szenvedek, ezt rosszul interpretálod. Kifejezetten jól érzem magam ezen kérdések alatt.


Amikor önmagába marad a gondolatival az ember az még a legkiegyensúlyozottabb embert is meggyötörheti, de itt nem erről van szó.

2023. máj. 12. 19:53
 99/149 anonim ***** válasza:
85%

98, értem. Akkor miért teszed fel hétről hétre, sőt, akár hetente többször is jóformán ugyanazt a kérdést?

Mármint tudom, nem ugyanazt a kérdést teszed fel, de mindig ugyanazt a kérdéskört járja körül, mégpedig hogy hogy lehetne több esélyed a nőknél.

Csak mert ha nem vívódás, akkor mi okozza azt, hogy tényleg mindig ezt a kérdést járod újra és újra körül, akár naponta 2-6 órán keresztül is. Konkrétan emlékszem olyan napra maikor szinte egész nap aktív volt egy kérdésed, gyakorlatilag a nap egyharmada az ezen való vitán telt. Lássuk be, ez minden csak nem minőségi időtöltés. És ez a kérdés is már vagy 5 órája megy és szinte végig itt ovltál.

Miért töltesz ennyi értékes időt ezzel, ha egyébként nem egy sarkalatos pont számodra?

2023. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/149 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi idő alatt egy edzést is lenyomhattál volna. Vagy akár csak sétálni lemehettél volna.
2023. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!