Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves férfiként mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként mit tehetnék, hogy jobban kelljek a nőknek ha már komoly egzisztenciát építettem, jók a belsőértékeim, de a jóképűség hiányán nem tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Hiába tesz bármit az ember, se a magasságán , se a jóképűség hiányán nem tud változtatni, ezek pedig kulcstényezők a nőknél, ez számít legalább 70-80%-ban a belsőértékek, a sikeresség, az anyagi biztonság(kivéve a golddiggereknél de azok nem érdekelnek) csak a további 20-30%-ot teszi ki, mi tévő legyen így egy férfi?


Az igényeimet nem tudom csökkenteni, csúnya nővel képtelen vagyok összejönni, mivel én sem vagyok csúnya, csak átlagos, illetve az élet többi területén a kinézeten kívül bőven átlagon feletti vagyok.


2023. máj. 12. 15:35
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/149 anonim ***** válasza:
73%
Kit érdekel az “autistás” okoskodó bsszus?! Azt sem tudom miről-kiről beszélsz, szóval ez így édeskevés. Amúgy találtál EGY darab, szerinted ellenpéldát és csak fújod és fújod. Pontosan ugyanazt csinálod megint, amiről írtam, köszi hogy szolgáltatod a példát. :D Papagájként ismétled magad érvelés helyett és a többi számtalan kommentről, amiben keményen rád cáfoltak, tudatosan kerülöd.
2023. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/149 A kérdező kommentje:

#141


Ez a legfrissebb azért hozom fel ezt.


Nyilván papagájként kell ismételgetnem, hogy 1+1 az 2 ha itt próbálkoztok azzal, hogy az 3.

2023. máj. 13. 13:28
 143/149 anonim ***** válasza:
91%

Sok emberről észre lehet venni. Van aki hiába jó kiállású, kb felrugnám ha hozzám szólna.

Itt Te írod le hetente többször ugyan azt a sok hülyeséget.

Tipikus mindenki hülye csak Te nem.

Neked minek adná oda bárki is magát? Mer ki vagy Te...az Atya Úr Isten. Hagyjad már magad🤣.

Ha lennél valaki nem itt nyikorognál meg otthon innád a szar söröd.

Luzer vagy és az is maradsz, ha nem kapod össze magad....de ahhoz lusta dg vagy.

Tudod Te magdrol. Csak jó itt játszani az agyad, mer más örömöd nincs.

Fáj az igazság...tudom.

2023. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/149 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedünk?
2023. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/149 anonim ***** válasza:
100%
A saját privát, szánalmas kis véleményedet ne hasonlítgasd már össze matematikai tényekkel, mert ettől még ostobábbnak tűnsz. Ismer csak azt bizonyítod, hogy nem vagy intelligens, semmilyen téren. Egyetlen egy olyan példát nem tudtál még hozni, ami akár csak távolról is egyenrangú lenne egy igazolt ténnyel, mint az 1+1. Itt pont te írod az 1+1 az 3 típusú maszlagokat. :)
2023. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/149 anonim ***** válasza:
100%
Ismét*
2023. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/149 A kérdező kommentje:

#145


Van amikor a véleményem írom csak le, de általában tényszerű objektív igazságokat írok le. Amik alól vannak kivételek mint mindenben, de általánosságban igazak.

2023. máj. 13. 14:39
 148/149 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi lenne az a tényszerű, objektív igazság?? Csak mert még mindig nem írtál egyet sem! Te továbbra is a saját véleményed írod le és akarod kijelenteni általános érvényű igazságnak, csak hogy ez nem így működik.
2023. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/149 anonim ***** válasza:
100%

"objektív igazságokat írok le"



Ilyen nem letezik, hogy "objektiv igazsag".



38F incel

2023. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!