Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves férfiként mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként mit tehetnék, hogy jobban kelljek a nőknek ha már komoly egzisztenciát építettem, jók a belsőértékeim, de a jóképűség hiányán nem tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Hiába tesz bármit az ember, se a magasságán , se a jóképűség hiányán nem tud változtatni, ezek pedig kulcstényezők a nőknél, ez számít legalább 70-80%-ban a belsőértékek, a sikeresség, az anyagi biztonság(kivéve a golddiggereknél de azok nem érdekelnek) csak a további 20-30%-ot teszi ki, mi tévő legyen így egy férfi?


Az igényeimet nem tudom csökkenteni, csúnya nővel képtelen vagyok összejönni, mivel én sem vagyok csúnya, csak átlagos, illetve az élet többi területén a kinézeten kívül bőven átlagon feletti vagyok.


2023. máj. 12. 15:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/149 anonim ***** válasza:
90%

"KIZÁRÓLAG a külső a meghatározó"

Pont, mint ahogy NEKED IS. Képmutatás felsőfoka, amit itt leművelsz.

2023. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/149 A kérdező kommentje:

#42


Mondtam már, hogy vannak kivételek. Illetve az számomra irreleváns, ha egy 170 centis férfinek van valami kis csúnyácska és/vagy dagadt nője.


Na meg ahogy korábban ebben a kérdésben is írtam, 170 centis jóképű férfiként is könnyebben kap az ember csinos nőt, de az igazi könnyű pálya a jóképű és 185 cm magas férfi.


#43


Sosem beszéltem rossz külsőről. Átlagos a fejem. A külsőmet most nyilván árnyalja, hogy felszedtem egy kis felesleget az elmúlt pár évben.


Mivel nem járok sehova a munkán és az alapvető dolgokon kívül mint boltba, benzinkút, stb. így nem nagyon tudok ismerkedni nőkkel. A munkahelyem pedig ki van zárva, ott nem engedem semelyik alattam lévő nőnek sem ha még akar se valamit mert utána kitalálja, hogy zaklattam vagy bármi, ezzel nem kockáztatom a pozíciómat. Ha egyedül jön be női beosztott az irodámba akkor is hangfelvételt készítek közben, ha esetleg valamiben később hazudni akarna. Nem adok teret az ilyen dolgoknak.


#44


Miért? Te egyedül szoktál járni nyaralni meg sielni meg wellnesezni? Hülyeség amit írsz.


#46


Egyedül síelni menni, stb. hát lehet van aki erre vágyik én nem. A barátok témát már kitárgyaltam korábban, voltak régebben, de leépítettem őket mivel már nem találtam velük a közös hangot a barátnőik miatt, egy szokásos esti sörözésre mindegyik hordta a barátnőjét ami iszonyatosan idegesítő volt. Elmúlt a régi hangulat, onnantól nem érdekeltek és megszüntettem velük a kapcsolatot.


#48


3-4 évvel ezelőtt még nem volt rajtam ennyi felesleg se, mégsem kellettem a jó nőknek mert nem jóképű voltam, csak átlagos.

2023. máj. 12. 17:05
 53/149 anonim ***** válasza:
100%

Jó oké, éppen azok a sportok nem érdekelnek, amiket leírtam.


Van ezer másik is. Esküszöm igyekszem valamit segíteni, de te sem valami konstruktívan állsz ám hozzá ehhez a dologhoz :D :D


Vagy akkor lássam, szerinted jelen helyzetedben milyen lenne számodra egy ideális ismerkedés?

Online társkeresőn kívül milyen lehetőségeket próbáltál már ki? Mert az online ismerkedés egy átlagos külsejű férfinak valóban időpazarlás. Oké, ezt a te kísérleteid is bebizonyították.

Mit tettél másként, miután erre rájöttél? Hogyan próbálkoztál? Mit változtattál az életviteleden?

2023. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/149 A kérdező kommentje:

#50


Ahhoz képest 31 évesen többet értem el mint a legtöbb itt válaszoló egész életében nem fog.


Az, hogy valaki jóképűnek meg 185 centisnek születik aztán a nők szétteszik a lábukat az nem érdem meg nem tehetség, csak így született.


Viszont az, hogy én 31 évesen vezető beosztásban vagyok és a fizetésetek többszörösét keresem, nos az tehetség és mutatja, hogy ki az igazán életképes. Nem attól leszel életképes, hogy összejössz egy nővel vagy férfival meg hogyan születsz. A SIKER az nálam van.

2023. máj. 12. 17:07
 55/149 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül síelni menni, stb. hát lehet van aki erre vágyik én nem. A barátok témát már kitárgyaltam korábban, voltak régebben, de leépítettem őket mivel már nem találtam velük a közös hangot a barátnőik miatt, egy szokásos esti sörözésre mindegyik hordta a barátnőjét ami iszonyatosan idegesítő volt. Elmúlt a régi hangulat, onnantól nem érdekeltek és megszüntettem velük a kapcsolatot."


Szerintem ez nagy hiba volt. Nem mondom, hogy néha nem esik nekem is rosszul, hogy már megint valaki másnak az esküvőjére kell elmennem úgy, hogy még csak barátnőm sincsen, de alapvetően azért örülni szoktam annak, hogy a barátaim boldogok :D

2023. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/149 A kérdező kommentje:

#51


Egy férfinél ez nyilván fontosabb, egyede válogatja. Nálam az.


Egy nőnek nem ennek kéne lennie a szempontnak, nem is ez volt még a normális időkben.


#53


Online társkeresőn sem vagyok jelen saját profillal, régebben próbálkoztam de azután, hogy megnéztem ugyanazon nőknél akiket jelöltem mi történik a más féle profilokkal és leszűrtem, hogy csak a kinézet számít onnantól kár is volt ezzel foglalkozni.


Élőben volt pár próbálkozásom, de erre is kár időt pazarolni mivel csak a külső a meghatározó és ilyen gyors ismerkedésnél esélyt sem ad egy nő ha nem jóképű és magas az ember. Nem tudom megmutatni neki a belsőértékeimet vagy bármi mást.


Főleg mikor a korombeli jóképű csávó ott áll előttem vagy mögöttem a boltban és a fiatal eladó lány sziázza , nekem meg jónapotozik , egyszerűen a külső a minden. Hiába tudnám én mézben vajban fürdetni , az a patkánybelsejű jóképű férfi meg a 20 éves autójában vagy a BKV-n utaztatni akkor is az kell neki mert jóképű.

2023. máj. 12. 17:12
 57/149 anonim ***** válasza:
90%

De mi a bubánatos fszt nem lehet azon megérteni, hogy a jó nők meg jó pasit akarnak és találnak is.

Marha sok csúnya pasit latok egész jó nőkkel.

Akiket múltkor linkeltél nők...az utcán van belőlük bőven. Több a szép nő, mint a jó pasi.

És Én inkább jövök össze olyannal, aki keres 300at pl de kinéz valahogy és nem egy unalmas pcs.

2023. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/149 anonim ***** válasza:
85%

Ezt a "többet értem el" dolgot ne erőltesd, ha kérhetjük.

Magas a fizetésed, igen. Gratula érte, tényleg.

De emellett tulajdonképpen egy roncs az életed, és ezt te is tudod. Sem barátaid, sem hobbid, semmiféle szociális kapcsolatod. Nem véletlen, hogy olyan sokat iszol és hogy itt panaszkodsz minden héten.


Láthatóan nem vagy boldog ember, sőt, kimondottan boldogtalannak, kilátástalannak, céltalannak tűnsz.


Persze magadat ringathatod abban a hitben, hgoy többet értél el, mint itt bárki, de ez valójában csak egy énvédő mechanizmus, hogy ne kösd fel magad. Több a pénzed, ez az egy amit elértél, minden másban alulmaradtál, ami egy átlag embernek számít.

2023. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/149 anonim ***** válasza:
88%
Mondogathatod, hogy "egy nőnek ne legyen ennyi elvárása", de van, lesz több is. Felzárkózol, vagy maradsz egyedül. Egyedül te döntesz.
2023. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/149 A kérdező kommentje:

#58


Ez a gond. Hogy egy ember megszületik jóképűen, jó génekkel, 185 centi magasnak és garantált neki a siker egész életében.


Míg aki megszületik átlagosan, 170 centisen az hátrányból indul, én ennek ellenére érek már el fiatalon olyan sikert amit a legtöbb férfi egész életében nem tud, még is én vagyok a nők szemében a semmi és a kukásautón ülő , buta , primitív férfi meg a jó mert úgy született ahogy és amúgy semmit nem tett egész életében.

2023. máj. 12. 17:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!