Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves férfiként mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként mit tehetnék, hogy jobban kelljek a nőknek ha már komoly egzisztenciát építettem, jók a belsőértékeim, de a jóképűség hiányán nem tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Hiába tesz bármit az ember, se a magasságán , se a jóképűség hiányán nem tud változtatni, ezek pedig kulcstényezők a nőknél, ez számít legalább 70-80%-ban a belsőértékek, a sikeresség, az anyagi biztonság(kivéve a golddiggereknél de azok nem érdekelnek) csak a további 20-30%-ot teszi ki, mi tévő legyen így egy férfi?


Az igényeimet nem tudom csökkenteni, csúnya nővel képtelen vagyok összejönni, mivel én sem vagyok csúnya, csak átlagos, illetve az élet többi területén a kinézeten kívül bőven átlagon feletti vagyok.


2023. máj. 12. 15:35
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/149 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudod, mások boldogok-e? Gondolatolvasás is megy?
2023. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/149 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván nem az ilyen nőknek van címezve amit mondok, kár volt rá reagálnod"

Hát nekem írtad!

Nem is értem.

Azt várod, hogy valaki más szálljon bele abba a beszélgetésbe, amit velem folytatsz 2 oldal óta?

2023. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/149 A kérdező kommentje:

#81


Honnan tudod, hogy másoknak szokott e fájni a feje? Gondolatolvasás is megy?


Vagy előakarod adni, hogy mindenki boldog igazából? Itt nekem, csak azért, hogy szerinted majd rosszul érzem magam emiatt?


Mikor pont, hogy arról panaszkodik a legtöbb ember, hogy boldogtalan és aki boldog az is csak időről-időre az. Elég kevés ember van aki valójában boldog.


Rám nem tudsz hatni ilyenekkel, a tényeket meg hiába próbáld megváltoztatni nem fog menni.


#82


Én leírtam a nőkről, hogy egy patkánybelsejű férfinek is szétteszik a lábukat ha jól néz ki, majd jött egy szendeszűz aki jött azzal, hogy hát ő kidobta a férfit mert tett valami megjegyzést. Csak, hogy ez irreleváns innentől mivel te tartogattad magad, de ha olyan nő lettél volna mint a többi, akkor már rég megdugattad volna magad a csávóval és csak azután jött volna a megjegyzése ami miatt dobtad.

2023. máj. 12. 18:33
 84/149 anonim ***** válasza:
72%

"Honnan tudod, hogy másoknak szokott e fájni a feje? Gondolatolvasás is megy?"


De buta vagy. A fejfájás nem gondolat. Nekem ég a fejem, annyira gáz, hogy ezt leírtad.

2023. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/149 anonim ***** válasza:
72%

"Én leírtam a nőkről, hogy egy patkánybelsejű férfinek is szétteszik a lábukat ha jól néz ki, majd jött egy szendeszűz aki jött azzal, hogy hát ő kidobta a férfit mert tett valami megjegyzést. Csak, hogy ez irreleváns innentől mivel te tartogattad magad, de ha olyan nő lettél volna mint a többi, akkor már rég megdugattad volna magad a csávóval és csak azután jött volna a megjegyzése ami miatt dobtad."


Ez a gondolatmenet teli van 18 beteg következtetéssel.

Nincs kapcsolatod a valósággal.

Se a beszélgetőpartnereiddel.

Olyan veled beszélgetni, mint galambbal sakkozni.

2023. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/149 anonim ***** válasza:
40%
84: Honnan tudod, hogy másnak szokott-e fájni a feje, ha nem mondja el?
2023. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/149 anonim ***** válasza:
26%

"Én leírtam a nőkről, hogy egy patkánybelsejű férfinek is szétteszik a lábukat ha jól néz ki"



A penzes fasziknak is szetteszik, akkor is, ha 70-80 eves elmult....



38F incel

2023. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/149 anonim ***** válasza:
30%

És etetitek bazmeg továbbra is

Jó étvágyat hozzá

2023. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/149 A kérdező kommentje:

#84


Látom nem megy az értelmezés.


"Honnan tudod, mások boldogok-e? Gondolatolvasás is megy?"


Onnan tudom, hogy a legtöbb ember nem boldog, elég egyszerű. Ahogy tudom, hogy a legtöbb embernek szokott fájni a feje.


Vagy szerinted az emberek többsége boldog? Most nem a pillanatnyi boldogságra vagyok kíváncsi.


Ne próbáljatok már velem vitába szállni meg fogást találni rajtam ilyen téren, mivel hiába próbáltok degradálni, de ebben sokkal, sokkal jobb vagyok nálatok még 5-10 sörrel is. Arról már inkább ne is beszéljünk, hogy józanul és egy komoly szituációban milyen fölényt is mutatnék egy vitahelyzetben.. nem véletlenül vagyok én a ranglétra felső részén már 31 évesen és nem véletlenül vagytok ti ott ahol vagytok akár fiatalon, akár idősebben.


#85


Aki diploma után veszti el a szüzességét úgy, hogy előtte volt pasija/pasijai az nem gondolnám, hogy releváns véleménnyel rendelkezne arra amire válaszolt.


#86


Passz, te szerinted a barátnőid szoktak fingani annak ellenére, hogy nem reklámozzák neked?


Erőltesd meg az agyacskád még ha nem is szoktad túl sűrűn.


#87


Ez így van, de ahhoz milliárdos színvonal kell ha nem egy olcsó prostiról beszélünk, az én színvonalam pedig nem milliárdos.

2023. máj. 12. 18:46
 90/149 anonim ***** válasza:
72%

Szerinted csak a szép és csinos ill. ronda, dagadt nők léteznek?! Vannak ám átlagos nők is, közöttük is vannak vékonyak, ducik, kövérek. Aztán az is roppant érdekes, hogy neked átlagos, elhízott (bár elhízva eleve nem lehetsz átlagos, de mindegy) férfiként nem felel meg a szintén átlagos, elhízott nő, aztán még van a pofádon bőr a nőket felszíneseknek nevezni meg köpködni rájuk, miközben egy az egyben ugyanezt nyomod te is. Képmutatásban valóban átlag feletti vagy, ezt készséggel elismerjük.

Még mindig nem csak a 185 centi feletti, jóképű férfiak vannak kapcsolatban, millió és egy átlagos férfinek is van kapcsolata átlagos nőkkel, sőt ronda férfiakat is látni tőlük jobban kinéző nőkkel, szóval befejezhetnéd végre, hogy a végletekig tagadod a valóságot, mert nagyon uncsi és még csak nem is igaz.

Igen, ha az átlag feletti nők után sóvárogsz, akkor bizony a KÜLSŐBEN IS hozni kell egy szintet, aminek te a közelében nem vagy és az okádék belsőd sem segít ezt kompenzálni, úgyhogy ezt el is felejtheted.

2023. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!