Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves férfiként mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként mit tehetnék, hogy jobban kelljek a nőknek ha már komoly egzisztenciát építettem, jók a belsőértékeim, de a jóképűség hiányán nem tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Hiába tesz bármit az ember, se a magasságán , se a jóképűség hiányán nem tud változtatni, ezek pedig kulcstényezők a nőknél, ez számít legalább 70-80%-ban a belsőértékek, a sikeresség, az anyagi biztonság(kivéve a golddiggereknél de azok nem érdekelnek) csak a további 20-30%-ot teszi ki, mi tévő legyen így egy férfi?


Az igényeimet nem tudom csökkenteni, csúnya nővel képtelen vagyok összejönni, mivel én sem vagyok csúnya, csak átlagos, illetve az élet többi területén a kinézeten kívül bőven átlagon feletti vagyok.


2023. máj. 12. 15:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/149 anonim ***** válasza:
89%

Azt nem érted, hogy veled a magasságod a legkisebb baj. Szar ember vagy.


Igazad lenne, ha kizárólag csak magas férfiaknak lenne nője.

2023. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/149 anonim ***** válasza:
72%

60... 58as vagyok de... ezt hogy hoztad ki a válaszomból?:D

Vegyük sorra a zélet aspektusait és jelezd hol értél el kiemelkedő sikereket.


Karrier

Saját tulajdon kiépítése

Erős családi kapcsolatok

Közösségbe tartozás

Erős szociális háló

Egészséges életmód

Változatos és építő szabadidős tevékenységek

Célok a jövőre (ide egy kis kifejtés jöhet, hogy mi, tök érdekes lenne olvasni)


És akkor még hozzátehetünk egy ilyen extra életcélt: Maradandó alkotása.

Ez sokaknak nem fotnos, de azért a 30-40es férfiakban már megjelenik rá gyakran az igény, hogy valamiféle életműve legyen.

2023. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/149 anonim ***** válasza:
84%
Hat kicsit magas lovon ulsz. Nem sajat ceged van, csak valahol epp vezeto vagy es most kb elertel vm brutto egymillios fizut. Elég sok munkaviszonyos papir atmegy a kezemen, elarulom, a poziciod nem egy eletre szol. Sot, a vezetoket valtjak le leghamarabb. Nagy joindulattal is kb 5-8 ev lesz a fénykorod. Ne tervezz rá hiteleket. És a külföldi atlag bolti elado nálad is többet keres, ezt se feledd. Ehhez képest bombanőt akarsz.
2023. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/149 A kérdező kommentje:

#61


És ezt még is honnan tudná egy nő aki sose beszélt velem?


#62


Karrier

Saját tulajdon kiépítése

Erős családi kapcsolatok

Célok a jövőre


#63


Bruttó 3 millió feletti fizetésem van, a prémiumom pedig ennek a többszöröse évvégén.


Kétlem, hogy a bolti eladó külföldön is ennyit keresne, azt meg pláne, hogy BMW-t raknának alá.


Elárulom neked, hogy ez a pozícióm nem életre szól, mivel maximum feljebb megyek.


"Sot, a vezetoket valtjak le leghamarabb" Hát igen, az ékezetnélküli íráskép, a külföldi mosogatóállás az megtanított az életre látom. Sajnos nem vagy tisztában a dolgokkal.


A hozzád hasonló ranglétra végén álló senkiket váltják leghamarabb, felfelé egyre nehezebb "váltani". Egy jól működő és profitot termelő cégnél leginkább a fenekemet nyalják ki csak, hogy maradjak, ezért is vágtak hozzám év végén olyan prémiumot amit te még a külföldi lébecolásod alatt se látsz egyben egy év munkával.


Szóval ne feledd, hogy hiába próbálkozol itt velem, nem egy szinten vagyunk. Az írásképed undoritó, az meg amit leírsz abból süt, hogy egy utolsó senki vagy, csak kimentél külföldre mosogatni vagy hotelbe rabszolgásat játszani és most forintba átváltva a fizetésed többet keresel mint az itthoni biorobotok. Az ilyenek igazából kevesebbek a szememben mint az itthoni WC pucolók.

2023. máj. 12. 17:41
 65/149 anonim ***** válasza:
64%

"Az, hogy valaki jóképűnek meg 185 centisnek születik aztán a nők szétteszik a lábukat az nem érdem meg nem tehetség, csak így született"



En 56 centisen szulettem, es most sem vagyok 185cm, csak 184, viszont szarkepu.



Ja, es en fogom magam, azt elmegyek egyedul nyaralni, nem problemazok ilyeneken....



[link]



38F incel

2023. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/149 anonim ***** válasza:
76%

Tehát az embereknek általában fontos 8 cél közül 4 van meg. Ez.. teljesen átlagos. teljesítmény. Már bocs..

Tökjó, hogy leérted ezeket, de ne legyenek illúzióid, ez így nem tesz téged kiemelkedővé.


Ráadásul ha azt a 6 célt nézzük, amikhez általában kötni szokták a boldog életet, abból csak 2 van meg (család, célok).


Ha elfogadsz egy javaslatot, a karriert meg a tulajdont kimaxoltad, kezdj el erősen fókuszálni az emberekre.

2023. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/149 anonim ***** válasza:
73%

"És ezt még is honnan tudná egy nő aki sose beszélt velem?"

Sose érdeklődtem olyan férfi iránt, akit nem ismertem jól.

Előbb ismernem kell, menet közben tetszik meg.

Osztálytárs, barát, iylesmi.

Rockzenész is tetszik, őt meg a TV-ből, netről ismerem.

Nyilván csak annyira, hogy tudom, hogy meg akarom nézni közelebbről is.

2023. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/149 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, ha már egy incel is beleáll abba, hogy gondok vannak az életmódoddal, akkor lassan észrevehetnéd, hogy tényleg bajban vagy.
2023. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/149 anonim ***** válasza:
67%

"A hozzád hasonló ranglétra végén álló senkiket váltják leghamarabb"

Nekem egy ilyen gondolat elég ahhoz, hogy ne jöjjön szóba egy férfi.

Szakítottam már ilyen miatt.

185 cm volt és egy angyalka kinézetű 18 éves fiú.

2023. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/149 A kérdező kommentje:

#68


Nem tudom ki itt az incel és ki nem. Idézd kérlek mit írt.


#69


De széttetted a lábad neki, ennyi számít. Persze most majd gyorsan letagadod, de ez már lényegtelen.


Talált helyetted 1000 másikat ha jól nézett ki és 185 cm magas volt.

2023. máj. 12. 17:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!