Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol rontom el? Mi a baj velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontom el? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, ha túl hosszúra sikerül, de nagyon magam alatt vagyok emiatt.


23 éves lány vagyok, egyetemista (mesteren fogok lassan diplomázni) és nagyon szerencsétlen vagyok szerelem terén, sőt igazából a szerelmi életem de facto nem is létezik.


Életemben kétszer csókolóztam (az első csókom 17 évesen történt egy buliban egy ismeretlennel, a második szintén ennyi idősen egy barátnőmmel egy házibuliban viccből, egyébként hetero vagyok) és egy randin voltam de az is sikertelen volt.


Annyit kell tudni rólam, hogy sokáig nagyon alacsony volt az önbizalmam és ez nagyon negatívan hatott a viselkedésemre. Azóta ezen hál' istennek sikerült dolgoznom, de még mindig nem tökéletes.


Most már nagyon zavar, hogy szinte nulla tapasztalatom van, szűz vagyok, a testiségre is vágyom úgy egyébként, de hiányzik az is, hogy legyen egy társam, valaki akivel szeretjük egymást. De azzal is beérném egyelőre ha csak egy estés kavarásom lenne, hogy érezhessem, hogy bejövök valakinek legalább ennyire.


Most külföldön vagyok ösztöndíjjal és azt hittem itt végre sikerül valami (legyen akár ez csak egy csók/egy kavarás egy buliban), de eddig semmi.


Őszintén nem tudom, mi a baj velem, nekem miért nem sikerül semmi.

A személyiségemmel nagyjából meg vagyok elégedve. Nyitott vagyok, közvetlen, sokat mosolygok, nevetek, könnyen megnevettetek másokat, sok olyan visszajelzést kaptam, hogy kedves vagyok, jó a társaságomban lenni, sok barátom van (lányok, fiúk vegyesen). Nyilván nem vagyok tökéletes, senki se az.

A külsőmmel nem teljesen vagyok megelégedve, de nem tartom magam csúnyának. A legnagyobb gátlást az okozza bennem, hogy van rajtam némi felesleg (kb. 10 kg) de sokat sportolok és régóta így izmos is vagyok, nem folyok szét és már sikerült fogynom szóval ez a dolog is folyamatban van. Figyelek arra, hogy ápolt legyek, szép legyen a bőröm, hajam, igényes vagyok stb. Nem tartom magam csúnyának és (ez most nagyon rosszul fog hangzani) sokkal előnytelenebb külsejű embereknek is van párja vagy legalább valami.


Őszintén nem tudom, hogy mi a baj velem, nagyon nehéz így nőnek éreznem magam. Itt külföldön egyébként nagyon boldog és kiegyensúlyozott vagyok, nagyon sok embert ismertem meg, sok új barátom lett. Ez az egyetlen dolog amit nem értek, nem tudom hol van bennem a hiba, mit csinálhatnék másképp.


Elkezdtem önfejlesztő könyveket olvasni, videókat nézni, cikkeket olvasni pszichológia témában, hogy jobban értsem magam meg az embereket, hogy többet tudjak a nonverbális kommunikációról, hogy jobban értsem őket.

Ugyanakkor azt érzem néha, hogy kezdek becsavarodni.


Ha találkozom egy sráccal aki egy kicsit is tetszik, vagy szimpatikus rögtön elkezdek azon morfondírozni, hogy lenne-e esélyem nála. Ilyenkor amúgy sokszor felmerül az emberekben, hogy biztos hatalmasak az elvárásaim, pedig ez sem igaz. Persze van esetem, de egyáltalán nem tartom fontosnak, ha megismerek valakit akit kedvelek, az "megszépül" a számomra, nyitott vagyok a külsőre irányulóan is.


23 évesen nagyon lemaradva érzem magam ilyen téren és egyébként nem sürgős nekem a családalapítás vagy házasság, nem ez zavar. Hanem, hogy szexuális/szerelmi téren kb. nulla a tapasztalatom és vágyom ezekre a dolgokra.


Mi a baj velem? Mit csináljak másképp? Nagyon elkeserít ez.



2023. máj. 14. 12:59
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Az élet iróniája: voltam egy buliban és ott kavartam egy sráccal (aki ráadásul nagyon be is jön -ismerem egyébként-) és ha rajta múlt volna szex is lehetett volna de tényleg tudatosult bennem, hogy nem így akarom elveszteni.


De esküszöm, hogy velem nem szokott ilyen történni szóval lehet csak a kérdést kellett kiírni:D

2023. máj. 18. 10:23
 22/32 anonim ***** válasza:
65%
Élni kell a lehetőségekkel🤷🏼‍♂️
2023. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
#22 Hát ha a WC-ben vagy a bokor mögött akarja elveszíteni full bekarmolva egy teljesen idegennel, akiről semmit sem tud és lehet még kap egy szép nemi betegséget is, akkor igen ez tényleg egy nagyon jó lehetőség lett volna. Végül is csak kemény 3 percet vett volna el az életéből, de lehet sokat is mondtam ezzel. Ha még extra bénák is hozzá akkor gyerek is lesz.
2023. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
#23 erről szó sem volt. Egy, van annyi eszem, hogy ha szexre kerül a sor védekezek és nem hagyom a másikra. Kettő, nem mondom, hogy egyszer se fordult meg a fejemben, hogy "mi lenne ha", mert jó volt, de nem tartottam akkor se és most se jó ötletnek. Szóval nem volt kérdés a részemről, hogy nem.
2023. máj. 18. 17:28
 25/32 anonim ***** válasza:

Amúgy meg írta hogy ismeri is.. és fix hogy haza vitte volna és ott történt volna..

meg még előtte írta hogy vágyódik az ilyesmire nem a nagy őt keresi csak hogy törődjenek vele stb.. ezert írtam hogy élni kell a lehetőségekkel..

2023. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

#25: Akkor benéztem bocsi, viszont attól még, hogy ismered nem nagyon vágom hogyan következik az, hogy fel is vinne magához. Legalábbis nem volt említve sehol, hogy felajánlotta a srác.

Mondjuk lehet csak én mozgok rossz körökben és ezért látok oda dolgokat, amik nincsenek ott. Attól még hogy nem a nagy őt keresi, lehet jobb lenne első alkalomhoz olyat választani, akiben valamilyen szinten megbízik, de gondolom ez mindenkinél más, na meg mindenki azt csinál amit akar...

2023. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
#26 Hát ha akart valamit gondolom hogy felvitte volna magához csak csak nem a wc-be vagy a bokorban történt volna meg és amúgy is alkalmaszkodjon a csaj igényeihez főleg hogy az első lenne neki ki akarja egy bokorban elvesztenixd
2023. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem társkeresőzz. Nekem is csak úgy tudott lenni az első párom 24 évesen (N). Én is ilyen vagyok hogy teljesen rendben vagyok, de "hirdetned" is kéne magadat, hogy létezel. Én is a társkereső miatt jöttem rá hogy nagyon is megkaphatnék bárkit akit akarok, dehogy velem van a baj aki "nem kell senkinek". Lesz munkád a jó emberek kiszűrésével, de a végén meg fogja érni az az idő.
2023. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés nagyon más irányt vett:D


Nem hiszem, hogy bárkit is érdekel de leírom: simán megtörténhetett volna (meg is lepődtem, abszolút nem számítottam rá, váratlan dolog volt). A srácot közös barátokon keresztül ismerem, de mi nem vagyunk közeli kapcsolatban.


Ő felvetette, hogy menjünk hozzám, én mondtam hogy nem. Azt nem tudja, hogy szűz vagyok. Nem mondtam, nem is nagyon gondolkodtam. De azért van annyi eszem, hogy nem fogok egy random buliban szexelni valakivel.

Pláne hogy nem vagyunk közeli barátok vagy ilyesmi. Ott helyben realizálódott fejben, hogy addig ameddig ott elmentünk oké, de tovább nem akarok és nem így akarom. Plusz óvszer sem volt nálam, én meg ilyet nem reszkírozok.


Jó volt, nem bántam meg, de tovább nem mentünk, mert én nem akartam. Ennyi.

2023. máj. 19. 11:21
 30/32 A kérdező kommentje:
Csak ironikus, hogy ez pont most történt:D
2023. máj. 19. 11:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!