Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol rontom el? Mi a baj velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontom el? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, ha túl hosszúra sikerül, de nagyon magam alatt vagyok emiatt.


23 éves lány vagyok, egyetemista (mesteren fogok lassan diplomázni) és nagyon szerencsétlen vagyok szerelem terén, sőt igazából a szerelmi életem de facto nem is létezik.


Életemben kétszer csókolóztam (az első csókom 17 évesen történt egy buliban egy ismeretlennel, a második szintén ennyi idősen egy barátnőmmel egy házibuliban viccből, egyébként hetero vagyok) és egy randin voltam de az is sikertelen volt.


Annyit kell tudni rólam, hogy sokáig nagyon alacsony volt az önbizalmam és ez nagyon negatívan hatott a viselkedésemre. Azóta ezen hál' istennek sikerült dolgoznom, de még mindig nem tökéletes.


Most már nagyon zavar, hogy szinte nulla tapasztalatom van, szűz vagyok, a testiségre is vágyom úgy egyébként, de hiányzik az is, hogy legyen egy társam, valaki akivel szeretjük egymást. De azzal is beérném egyelőre ha csak egy estés kavarásom lenne, hogy érezhessem, hogy bejövök valakinek legalább ennyire.


Most külföldön vagyok ösztöndíjjal és azt hittem itt végre sikerül valami (legyen akár ez csak egy csók/egy kavarás egy buliban), de eddig semmi.


Őszintén nem tudom, mi a baj velem, nekem miért nem sikerül semmi.

A személyiségemmel nagyjából meg vagyok elégedve. Nyitott vagyok, közvetlen, sokat mosolygok, nevetek, könnyen megnevettetek másokat, sok olyan visszajelzést kaptam, hogy kedves vagyok, jó a társaságomban lenni, sok barátom van (lányok, fiúk vegyesen). Nyilván nem vagyok tökéletes, senki se az.

A külsőmmel nem teljesen vagyok megelégedve, de nem tartom magam csúnyának. A legnagyobb gátlást az okozza bennem, hogy van rajtam némi felesleg (kb. 10 kg) de sokat sportolok és régóta így izmos is vagyok, nem folyok szét és már sikerült fogynom szóval ez a dolog is folyamatban van. Figyelek arra, hogy ápolt legyek, szép legyen a bőröm, hajam, igényes vagyok stb. Nem tartom magam csúnyának és (ez most nagyon rosszul fog hangzani) sokkal előnytelenebb külsejű embereknek is van párja vagy legalább valami.


Őszintén nem tudom, hogy mi a baj velem, nagyon nehéz így nőnek éreznem magam. Itt külföldön egyébként nagyon boldog és kiegyensúlyozott vagyok, nagyon sok embert ismertem meg, sok új barátom lett. Ez az egyetlen dolog amit nem értek, nem tudom hol van bennem a hiba, mit csinálhatnék másképp.


Elkezdtem önfejlesztő könyveket olvasni, videókat nézni, cikkeket olvasni pszichológia témában, hogy jobban értsem magam meg az embereket, hogy többet tudjak a nonverbális kommunikációról, hogy jobban értsem őket.

Ugyanakkor azt érzem néha, hogy kezdek becsavarodni.


Ha találkozom egy sráccal aki egy kicsit is tetszik, vagy szimpatikus rögtön elkezdek azon morfondírozni, hogy lenne-e esélyem nála. Ilyenkor amúgy sokszor felmerül az emberekben, hogy biztos hatalmasak az elvárásaim, pedig ez sem igaz. Persze van esetem, de egyáltalán nem tartom fontosnak, ha megismerek valakit akit kedvelek, az "megszépül" a számomra, nyitott vagyok a külsőre irányulóan is.


23 évesen nagyon lemaradva érzem magam ilyen téren és egyébként nem sürgős nekem a családalapítás vagy házasság, nem ez zavar. Hanem, hogy szexuális/szerelmi téren kb. nulla a tapasztalatom és vágyom ezekre a dolgokra.


Mi a baj velem? Mit csináljak másképp? Nagyon elkeserít ez.



2023. máj. 14. 12:59
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
75%
Mindegy majd egyszer eljön az a nap is
2023. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

És akkor most hogyan tovább? Csak mert nem haladsz végülis akkor. Ezt a szüzesség elvesztést teljesen megértem, viszont ahogy írsz magadról, inkább úgy tűnik, hogy először egy bizalmi kapcsolatot kellene felépíteni, ahol meg mersz nyílni, és ahol bíztok egymásban... tehát lépésenként lehet haladni.

Talán most inkább a visszacsatolás hiányzik, hogy jó nő vagy. Meg gondolom azért mégis szeretnéd megélni, hogy van valakid, akivel lehetnek közös terveitek.

2023. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!