Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora hátrány ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hátrány ismerkedéskor, hogy még itthon élek? 24L

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, sajnos picit megcsúsztam a tanulmányaimmal és most diplomáztam le, viszont másfél éve dolgozom. Kb 300-400 között kerestem mindig is, viszont valahogy mindig elment a pénz... jogsi, új telefon, ételek (ezt 100%-ban magamnak vásárolom) nyaralás, miegymás. Itthonra is elég sokat adok haza.


Exemmel költöztünk volna össze, de végül szakítottunk előtte egyéb okok miatt. Kész lennék elköltözni itthonról, valahogy vágyom is rá, de egyedül nem fizetnék albérletet (nagyjából a fizum fele elmenne), lakást esélytelen, hogy vegyek... sincs semmi induló tőkém szinte, sem szülői támogatás, örökölni sem örököltem semmit. Gondolkodtam, hogy szobát kéne bérelni, de akkor már inkább maradok itthon, és nem pár nm-en élem az életem... ez jelenleg nagyon kényelmes, van szabad terem, közel van a munkahelyem, a házi munkában is elég sok mindent én csinálok (takarítás és mosás nagy részét - az, hogy itthon élek, sok férfi szemében azt jelenti, hogy házias sem vagyok, pedig ez nincs így...). Másfelől az sem utolsó szempont, hogy így legalább van kihez hazajönni, nem üresen vár minden este a lakás.


Elköltöznék szívesen, ha lenne kivel, mert az önállósodni vágyás és függetlenség iránti vágy ott van bennem nagyon, de jelenleg úgy érzem, sem anyagilag, sem emocionálisan nem lenne túl indokolt.


Viszont nagyon sok férfi ezt meghallja, hogy itthon élek és kb. addig tartott az ismerkedés. Már azon is gondolkozom, hogy tényleg inkább el kéne költözni, hátha úgy jobban benne az ismerkedés, de csak emiatt megint nem lenne értelme... úgy érzem, ez nagy hátrány a férfiak szemében, hogy én még itthon élek...



2023. máj. 22. 14:47
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez vigasztal kérdező, nekem is hasonló tapasztalataim vannak ismerkedéskor, csak annyi a különbség, hogy 23 éves vagyok és férfi.
2023. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
10-es, nem szoktam ilyeneket mondani senkinek sem (ezt csak úgy ide írtam le)
2023. máj. 22. 15:23
 13/51 anonim ***** válasza:
86%
27 leszek, és otthon élek még. Szerinted érdekel?
2023. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
46%

"nem szoktam ilyeneket mondani senkinek sem (ezt csak úgy ide írtam le)"


Nem is mondani kell, érződik, ha valakinek nem számít, hogy te vagy Kiss Virág, hanem csak egy meleg test.

2023. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Nem költöznék össze olyannal, akivel nem tudom elképzelni, hogy hosszú távon is együtt maradjunk. Az inkább nyűg lenne. Nem értem, miért forgatod ki, amit írok. Nem az elköltözés miatt keresek pasit magam mellé, azt írtam, hogy akkor költöznék el, ha lenne olyan, akivel azt érzem, hogy megérné.
2023. máj. 22. 15:37
 16/51 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy hátrány ha otthon élsz a szüleiddel, a mai pasikák nem akarnak alkalmazkodni senkihez. Ott és akkor akarnak rommá dugni, ahol éppen rájuk jön. Ne ess bele a csapdába, az összeköltözés sem szól másról, csak a korlátlan dugásról mindenféle elköteleződés és felelősség nélkül. Nyugodtan megalapozhatod otthonról is az életed, ehhez nem kell nyomorogni valami f*s albérletbe pusztán azért, hogy a pasidnak kényelmes legyen az élete.
2023. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
72%
15. Sosem fogod előre tudni hogy kivel éri meg összebútorozni. Ahhoz minimum fél vagy egy év ismeretség kellene, de mély ismerkedés, nem csak annyi hogy jól néz ki, és lehet vele naponta 5X kefélni. A legfontosabb amit néz meg, az a családja, a szülei. Ha valami hulladék alkesz, romos családból származik, felejtsd el. Mindenki azokat a mintákat fogja követni amiben szocializálódott. Nem muszáj elhinni, erre úgy is mindenki a gyakorlatban fog rájönni!
2023. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból hátrány hogy nem tudod hazavinni a pasikat szexelni
2023. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Exemmel is megoldottuk, pedig ő is otthon élt már. Meg nem egyéjszakást keresek, szóval más a szitu így
2023. máj. 22. 16:17
 20/51 A kérdező kommentje:
*még
2023. máj. 22. 16:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!