Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora hátrány ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hátrány ismerkedéskor, hogy még itthon élek? 24L

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, sajnos picit megcsúsztam a tanulmányaimmal és most diplomáztam le, viszont másfél éve dolgozom. Kb 300-400 között kerestem mindig is, viszont valahogy mindig elment a pénz... jogsi, új telefon, ételek (ezt 100%-ban magamnak vásárolom) nyaralás, miegymás. Itthonra is elég sokat adok haza.


Exemmel költöztünk volna össze, de végül szakítottunk előtte egyéb okok miatt. Kész lennék elköltözni itthonról, valahogy vágyom is rá, de egyedül nem fizetnék albérletet (nagyjából a fizum fele elmenne), lakást esélytelen, hogy vegyek... sincs semmi induló tőkém szinte, sem szülői támogatás, örökölni sem örököltem semmit. Gondolkodtam, hogy szobát kéne bérelni, de akkor már inkább maradok itthon, és nem pár nm-en élem az életem... ez jelenleg nagyon kényelmes, van szabad terem, közel van a munkahelyem, a házi munkában is elég sok mindent én csinálok (takarítás és mosás nagy részét - az, hogy itthon élek, sok férfi szemében azt jelenti, hogy házias sem vagyok, pedig ez nincs így...). Másfelől az sem utolsó szempont, hogy így legalább van kihez hazajönni, nem üresen vár minden este a lakás.


Elköltöznék szívesen, ha lenne kivel, mert az önállósodni vágyás és függetlenség iránti vágy ott van bennem nagyon, de jelenleg úgy érzem, sem anyagilag, sem emocionálisan nem lenne túl indokolt.


Viszont nagyon sok férfi ezt meghallja, hogy itthon élek és kb. addig tartott az ismerkedés. Már azon is gondolkozom, hogy tényleg inkább el kéne költözni, hátha úgy jobban benne az ismerkedés, de csak emiatt megint nem lenne értelme... úgy érzem, ez nagy hátrány a férfiak szemében, hogy én még itthon élek...



2023. máj. 22. 14:47
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%
A pasik lehet azt kerestek akik emiatt lepattintottak. Bár párkapcsolatban se könnyű megoldani ha ott vannak mindig a szülők
2023. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
60%

A nők is állandóan dugni akarnak,meztelen mászkálni....és éppen ezért zavarja őket, ha a pasi anyjába botlanának.

Ne már mindig a férfiak legyenek a hibásak, ahogy minket a 16-os leír.

Férfinél azt is elnéznék,ha sorozatgyilkos,vagy rabló,ha van lakása esetleg háza.

De aki férfiként 20 éves kora felett otthon él, vagy elváltként kénytelen időlegesen visszamenni, az egy perverz,életképtelen,lúzer,disznó,lusta, mamahoteles,incel..stb. Akkor is ha ellátja magát,csak éppen otthon él.

Nők,ti persze élhettek anyukával,de van pasi,akkor már be akartok telepedni,és onnan le van tojva anyuka,ugye?

Ezt csinálta a nejem, a sógornőm, két kolléganő.Érdekek mindenhol.Aztán meg vagytok sértve, ha ragaszkodunk a vagyonjogi szerződéshez...

2023. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
90%
Egyaltalan nem hatrany. Mai vilagba segitseg nelkul lehetetlen sajat lakashoz jutni. Az alberlet arak is ugy felmentek, hogy a fele fizetes ramegy, es raadasul sosem lesz a tied. En ferfikent laktam 30 eves koromig otthon, aztan mikor mar elkezdtem gondolkodni hogy hitelt veszek fel, mert ez igy mar nem jarhato ut, es veszek egy lakast, osszejott egy olyan jol fizeto munka kulfoldon hogy elkezdtem felepiteni a sajat hazam otthon. Meg par honap es kesz vagyok vele. De ez ugye a legtobb embernek nem adatik meg, raadasul a nok elvarasai is irrealis ilyen teren hogy egy ferfitol elvarjak hogy legyen sajat haza huszon-harminc x evesen. Hogy? 30 millio alatt egy kutyaolat se kap mar az ember. Ahoz havi szinten 1 millio 2 masfel milliokat kene keresni hogy realis legyen. Hitel nelkul egyedul.... Vicc...
2023. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy létező dolog? Mert engem sok nő utasított el azért, mert albérleti szobában éltem régen (és nem egyedül), de ezt annyira nehéz elképzelni, hogy ezt nőként is át lehet élni. Engem sosem érdekeltek a nő lakhatási viszonyai, ez alapján sosem döntöttem ismerkedéskor.


Nekem egyébként saját lakásom van már, részben családi segítséggel is, de most sem érdekel, hogy egy nő hol lakik, mármint otthon, albiban egyedül, lakótársakkal, koliban, saját lakásban... Nekem mindegy.

2023. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
75%
24. Nekem is mindegy hogy egy no hol lakik. Csak a noknek nem az hogy mi hol lakunk. Legalabbis a legtobbnek... Errol irtam hogy a nok milyen szempontok alapjan valasztanak ferfit es mi milyen szempontok alapjan not. Mer valahogy nekunk ferfiaknak az anyagiak sosem donto szempont. De a noknek mar annal inkabb...
2023. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
Attól is félhetnek a pasik hogy egyből be akarsz majd kötözni hozzájuk
2023. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
26. Nekem van saját lakásom, de nem félek ettől. Ha egy nő be akarna hozzám költözni pár hét vagy pár hónap ismeretség után úgy, hogy még ő hozza fel, akkor simán csak nemet mondanék.
2023. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
24%
Mert ti annyira kanosak vagytok, hogy a seggén kívül semmi nem érdekel a nőben.
2023. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
64%
28 as ti meg annyira anyagiasak hogy alafekudnetek a 100 kilos budos igenytelen diszno ala is a cel erdekeben..😉😉
2023. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
80%
Mi lenne a cél?
2023. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!