Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora hátrány ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hátrány ismerkedéskor, hogy még itthon élek? 24L

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, sajnos picit megcsúsztam a tanulmányaimmal és most diplomáztam le, viszont másfél éve dolgozom. Kb 300-400 között kerestem mindig is, viszont valahogy mindig elment a pénz... jogsi, új telefon, ételek (ezt 100%-ban magamnak vásárolom) nyaralás, miegymás. Itthonra is elég sokat adok haza.


Exemmel költöztünk volna össze, de végül szakítottunk előtte egyéb okok miatt. Kész lennék elköltözni itthonról, valahogy vágyom is rá, de egyedül nem fizetnék albérletet (nagyjából a fizum fele elmenne), lakást esélytelen, hogy vegyek... sincs semmi induló tőkém szinte, sem szülői támogatás, örökölni sem örököltem semmit. Gondolkodtam, hogy szobát kéne bérelni, de akkor már inkább maradok itthon, és nem pár nm-en élem az életem... ez jelenleg nagyon kényelmes, van szabad terem, közel van a munkahelyem, a házi munkában is elég sok mindent én csinálok (takarítás és mosás nagy részét - az, hogy itthon élek, sok férfi szemében azt jelenti, hogy házias sem vagyok, pedig ez nincs így...). Másfelől az sem utolsó szempont, hogy így legalább van kihez hazajönni, nem üresen vár minden este a lakás.


Elköltöznék szívesen, ha lenne kivel, mert az önállósodni vágyás és függetlenség iránti vágy ott van bennem nagyon, de jelenleg úgy érzem, sem anyagilag, sem emocionálisan nem lenne túl indokolt.


Viszont nagyon sok férfi ezt meghallja, hogy itthon élek és kb. addig tartott az ismerkedés. Már azon is gondolkozom, hogy tényleg inkább el kéne költözni, hátha úgy jobban benne az ismerkedés, de csak emiatt megint nem lenne értelme... úgy érzem, ez nagy hátrány a férfiak szemében, hogy én még itthon élek...



2023. máj. 22. 14:47
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
70%
28. De érdekel, csak nem az anyagi körülményei. Pláne nem huszonéveseké, akik még be sem futottak teljesen. Tetsszen nekem, a személyisége pedig legyen alkalmas tartós kapcsolatra, legyen jó társ, legyenek jó szokásai, legyen kedves, tudja kifejezni az érzéseit.
2023. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk akar egy Dominikai nyaralas, egy premium kategorias auto. Had ne soroljam. De gondolom egy gyari munkas pasi is kocsi nelkul aki alberletbe lakik o is annyi esellyel indul nalatok mint egy jol meno vallalkozo nem? 🤣🤣
2023. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
37%

31, ami baromi kevés. Megy a nyígás folyamat, miközben ezek szerint olyan alja nőkkel ismerkedtek, akik pénzért bármit megcsinálnak.


Leírtad, hogy mosolyogjon, és szopjon le, és ennyi kell neked. Aztán csodálkozol pár hónap múlva, hogy szar a kapcsolat.

2023. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
88%

"Mondjuk akar egy Dominikai nyaralas, egy premium kategorias auto. Had ne soroljam. De gondolom egy gyari munkas pasi is kocsi nelkul aki alberletbe lakik o is annyi esellyel indul nalatok mint egy jol meno vallalkozo nem?"


Utálom a meleget, nem tudok vezetni, szóval ezekkel nem nagyon tudok mit kezdeni. Pont az a réteg vagyok, aki az említett két végleted közt van. Ahol szerintem a többség is van, de mindenesetre az ide válaszolók biztosan.

2023. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
80%

33. Összekeversz egy másik válaszolóval. Én eddig a 31-es, 27-es, 24-es válaszokat írtam ehhez a kérdéshez.


Nem. Én pl. 20-25 éves még tanuló, vagy pályakezdő csajokkal ismerkedem, akik általában anyagilag átlagos vagy átlag alatti családból valóak (mint én is), de látom rajtuk, hogy van bennük igény előbbre lépni az életben. Viszont az anyagiak számomra nem egy elsődleges szempont az örömhöz és a boldogsághoz az életben, sokkal inkább a stabil, kielégítő, szerető emberi kapcsolatok azok, amiktől jól érzem magam a bőrömben. Hasonló nőt is keresek.

2023. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
85%

"Összekeversz egy másik válaszolóval. Én eddig a 31-es, 27-es, 24-es válaszokat írtam ehhez a kérdéshez."


Nem keverlek senkivel, 31-es válaszra írtam, azért a címzés.


Szép lenne, ha a kettő (vagy több dolog) együtt számítana. Senki nem mondja, hogy az anyagiak az elsődleges. Semmi nem elsődleges, mindennek benne kell lennie a kapcsolatban olyan arányban, ami a két félnek megfelel. Akinek nem volt soha saját pénze, amit be kell osztania - nem úgy, hogy anyuci ezt meg azt állja -, az maga sem tudja, hogy kezeli az anyagiakat, ami fontos (nem elsődleges) egy kapcsolatban.

2023. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
75%

"viszont valahogy mindig elment a pénz... jogsi, új telefon, ételek (ezt 100%-ban magamnak vásárolom) nyaralás, miegymás. Itthonra is elég sokat adok haza."


Azért ment el, mert nem is tettél ellene, nem spóroltál az elköltözésre, mert nem is akarsz elköltözni.


"de egyedül nem fizetnék albérletet (nagyjából a fizum fele elmenne)"


Ne haragudj, de miféle luxusra vágysz, hogy 200.000-ért akarsz albit bérelni? Egy lakásra ami sosem lesz a tiéd, a hülye költ csak rá annyit havonta..


"hogy itthon élek, sok férfi szemében azt jelenti, hogy házias sem vagyok"

Következő körben esetleg ismerkedj felnőtt férfiakkal, akiknek nem az az első szempont egy nőben, házias legyen, mert nem életképtelen, és nem pót anyucit keres.

2023. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
30-40 millió egy panel. Vegyünk mondjuk 35öt. Az 15 millió önrész !!! és 20 millió hitel. 23 körül végez vki az egyetemmel. Ha évi 3 misit félre is tud rakni akkor is 5 év mire egy minimális onresze megvan egy hitelre. Es ahhoz is havi 250et félre kell rakni. Kérdezem én, ilyen albérlet árak mellett erre van esély? Sztem aki fiatalon nem kezd el spórolni az ilyen árak mellett nagyon nehezen fogja magát utolérni.
2023. máj. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Ès azt hozzáteszem, hogy jelenlegi kamatok mellett az a 20 millió hitel mennyi vissza fizetést jelent ? Tippre kB 35 milliót. Tehát osszekuporgat az ember 15 milliót egy onreszre, aztán 20 milliós hitel amiből lesz vagy 35 visszafizetendo kB ilyen kamatok mellett. Sokan nem tudják mit beszélnek amikro 160 ezres albérlet mellett akarjak ezt kigazdálkodni.
2023. máj. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%

Aki most tud lakást venni 20-35 éves ember (most, nem 3-5-10 éve a mostanihoz képest olcsón, hanem most!), az 90%-ban kap valami családi segítséget vagy örökséget, vagy igénybe vesznek a párjával állami támogatásokat is.


Van az ismerősi körömben kb. egy tucat ember, akinek viszonylag fiatalon lett saját ingatlana és mindenhol erősen besegített a családi háttér vagy az állami támogatások.

2023. máj. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!