Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora hátrány ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hátrány ismerkedéskor, hogy még itthon élek? 24L

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, sajnos picit megcsúsztam a tanulmányaimmal és most diplomáztam le, viszont másfél éve dolgozom. Kb 300-400 között kerestem mindig is, viszont valahogy mindig elment a pénz... jogsi, új telefon, ételek (ezt 100%-ban magamnak vásárolom) nyaralás, miegymás. Itthonra is elég sokat adok haza.


Exemmel költöztünk volna össze, de végül szakítottunk előtte egyéb okok miatt. Kész lennék elköltözni itthonról, valahogy vágyom is rá, de egyedül nem fizetnék albérletet (nagyjából a fizum fele elmenne), lakást esélytelen, hogy vegyek... sincs semmi induló tőkém szinte, sem szülői támogatás, örökölni sem örököltem semmit. Gondolkodtam, hogy szobát kéne bérelni, de akkor már inkább maradok itthon, és nem pár nm-en élem az életem... ez jelenleg nagyon kényelmes, van szabad terem, közel van a munkahelyem, a házi munkában is elég sok mindent én csinálok (takarítás és mosás nagy részét - az, hogy itthon élek, sok férfi szemében azt jelenti, hogy házias sem vagyok, pedig ez nincs így...). Másfelől az sem utolsó szempont, hogy így legalább van kihez hazajönni, nem üresen vár minden este a lakás.


Elköltöznék szívesen, ha lenne kivel, mert az önállósodni vágyás és függetlenség iránti vágy ott van bennem nagyon, de jelenleg úgy érzem, sem anyagilag, sem emocionálisan nem lenne túl indokolt.


Viszont nagyon sok férfi ezt meghallja, hogy itthon élek és kb. addig tartott az ismerkedés. Már azon is gondolkozom, hogy tényleg inkább el kéne költözni, hátha úgy jobban benne az ismerkedés, de csak emiatt megint nem lenne értelme... úgy érzem, ez nagy hátrány a férfiak szemében, hogy én még itthon élek...



2023. máj. 22. 14:47
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár ember aki beszólt miatta, de amúgy a többsége az exeimnek szintén otthon lakott, akikkel randiztam azoknak meg nem volt hátrány :D
2023. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

#17 Ez nettó baromság... Rengeteg erre az ellenpélda a világban.


Kérdező, engem pl. egyáltalán nem érdekelne, hogy otthon élsz még. A pár hónapnyi ismeretség utáni összeköltözéstől se feltétlenül ijednék meg, ha már töltöttünk együtt hétvégéket, vagy akár mondjuk egy-egy hetet előtte és minden jó volt közöttünk.

2023. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
72%
A kerdezo azt hiszi, hogy a ferfinek szamit a no anyagi helyzete. A ferfi sokkal osztonosebb szempontok alapjan dont. Ha gyonyoru mosolya lenne szeme szep bore jo mellek fenek stb. Es meg meg is lenne a kozos osszhang rohadtul nem erdekelne az se ha valami kunyhoba lakna az anyagi helyzete miatt. Nyilvan ha igenytelen lenne az azer mar mas az erdekelne. De az, hogy egy nonek mennyi penze van az nalam az utolso utana szempont kozt van..F/31
2023. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

"A ferfi sokkal osztonosebb szempontok alapjan dont. Ha gyonyoru mosolya lenne szeme szep bore jo mellek fenek stb."


Jézusom.

Amiket felsoroltál köze nincs az ösztönhöz.

Csak egy felszínes here vagy.

2023. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
12%
44 es a ferfiak az esztetika alapjan dontenek es hogy milyen a szex. Igy vagyunk kodolva. Lehet te meleg vagy, akkor bocsanatot kerek. Lehet neked mas a szempont.
2023. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
95%

45, Olyan nincs, hogy férfiak, mivel 4 milliárd van belőle, fizikai képtelenség hogy mindegyik ugyanúgy gondolkozzon.

És még mindig nincsenek úgy kódolva, ez se nem ösztön, csak simán a hímr.bancok mániája, hogy egyedül a külső a lényeg, ha valaki élethosszig tartó párt keres.

Emberek 98%-a lesajnálja az ilyen embereket, akiknek egyedül a külsőség a lényeg, mert felszínesnek, üresnek tartják ezeket az embereket.

És ez a legnagyobb szégyen, hogy sértésként használod a "meleg" jelzőt, ami ráadásul nem is állja meg a helyét.

Hogyan lehetne valaki ettől meleg?

2023. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem elég degradáló a férfiakat ennyire egyszerűnek beállítani. Komplex lények ők is. Feleségüknek nem azt választják, akivel jó dugni és (még) jó a teste, hanem akivel lehet beszélgetni, kompromisszumot kötni vele, gondoskodó, jó anya típus stb. Mármint aki fejlettebb egy ragadozó állatnál :D
2023. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
0%
A ferfiak tulnyomo tobbsege az alapjan dont milyen a szex. Es esztetika alapjan. Hagyjatok mar a rizsat. Lehet akarmilyen jo anya jo tars, ha egyszeruen mar nem jo a szex meghizott az asszony meg a tobbi dolgok. Abba egyet ertek, hogy ahoz hogy jo legyen a szex nem minden a kulso, mert hiaba van a nonek 10 es teste ha amugy meg buta gyerekes gondolkodasu, nem lesz tul vonzo ugy se. De a ferfiak 99% a ha tehetne folyamatosan dugna a 25-30 eves noket meg 50+ osan is csalad gyerek mellett. Hagyjuk mar ezt. De kedves 47. Ilyen szempontbol a ferfi osztonleny.
2023. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
48, úgy néz ki a férfiak sem értenek egyet az elméleteddel, hogyha mindegyik válaszod nullára van pontozva:)
2023. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy itt 3 ember leszavazza a hozzaszolasomat az meg ugy van. Senki nem mondta hogy ez felszinesseg, a ferfiaknal a szex es a no esztetikája vezeto prioritas. " A ferfiak nem ugy valasztanak feleseget hogy jo a szex vele, hanem hogy milyen anya es lehessen vele beszelgetni". Epp azer van hogy a ferfiak felrekacsingatnak x ev hazassag utan aki igy valaszt. En eleve nem jonnek olyan novel ossze akivel nem jo a szex. Hiaba lehet o akarmilyen odaado es jo anyuka. Ezt is le lehet pontozni.
2023. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!