Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan lány aki igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki igazi értékeket keres és néz egy fiúban és nem prekoncepciókkal és "bevásárlólistaszerűen", piaci igényekkel keres társat egy életre (örök életre)?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és eddigi (főleg negatív) tapasztalataim alapján a világgal és velem is komoly baj lehet, hogy mindig a kevésbé szerencsés végkifejletek következnek be körülöttem. A fő problémát a fogyasztói társadalom mottójában és hozzáállásában látom és élem meg, aminek én is teljességgel része vagyok: vedd meg, használd, dobd el felfogás. Az értékek elértéktelenedése, világválság, lélekválság, minden ami természetes az természetellenes módon kerül "kidobásra", leselejtezésre és éltetik azt ami élhetetlenné tesz mindent körülöttünk.

#depresszió #kapitalizmus #modernizáció #nihilizmus #társkeresési paradoxon #naturalizmus és antinaturalizmus
2023. máj. 24. 11:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%
Milyen lányt keresel?
2023. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Valójában ezzel az álmély felsőbbredűsködéssel felszínesebb vagy jóval, mint azok, akiket éppen kritizálni próbálsz.
2023. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
13%

Tudom mire gondolsz.


Pl. rengeten le akarják rövidíteni az ismerkedés folyamatát és red flagekben gondolkodnak ahelyett, hogy az adott konkrét személyt akarnák mélységében megismerni. Azt hiszik van a világon pár fajta személyiség és arra minden ember ráhúzható.

2023. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
8%
2. De miért? Fejtsd már ki. Nincs karakterkorlátozás. Vagy ennyi, egy mondatban megmondtad a tutit és kész?
2023. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
13%
Te vagy az Bazsi?
2023. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
3%

Fogy az időd, szűkül a kör, szivárog a social media az emberek fejébe.

Most mit csinálsz, vagy keresel, és találsz, (ha Fortuna melletted áll) vagy pedig változol. Változni nehéz, meg nem is annyira jó dolog néha, ezért vársz, keresel, mutatsz...de semmi....

A rosszkedv csak nő....nő meg nincs...a nő meg a tökéletest keresi, az meg egy idő után nem is annyira tökéletes...neked is eleged van már a sablon nőkből, nekem is haver....

2023. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%

"rengeten le akarják rövidíteni az ismerkedés folyamatát és red flagekben gondolkodnak"


Nem red flagben gondolkodnak, hanem fel akarják ismerni őket.

2023. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Ugye tudod, hogy az, hogy te csinos, vékony, kedves lány keresel, szintén lista, csak egymás mellé írod a dolgokat, nem egymás alá?
2023. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%
Én véleményem szerint a legtöbb nő (NEM AZ ÖSSZES!) az olyan férfit keress, vagy van vele együtt, akit férfinak tart. Logikusan kell szimpátia, vonzalom, szerelem, hasonló életmód és életcél.
2023. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem nagyon van mit kifejteni. Egyszerűen csak átlátok ezen, mert van némi tapasztalatom. Valóban értelmes, mély gondolatokkal teli ember nem ilyen sallangokban beszél, és nem nyomja ezt a tipikus "biztos velem van komoly baj" féle álszerény, valójában felsőbbrendűsködő szöveget. Egyetlen saját gondolat nincs az írásban, olyan, mintha egy AI-nak adtak volna feladatot, hogy röviden, de velősen fogalmazzon meg egy "különc" szöveget, és mindenképp szerepeljen benne negatív színezetben az, hogy "fogyasztói társadalom". :D
2023. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!