Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan lány aki igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki igazi értékeket keres és néz egy fiúban és nem prekoncepciókkal és "bevásárlólistaszerűen", piaci igényekkel keres társat egy életre (örök életre)?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és eddigi (főleg negatív) tapasztalataim alapján a világgal és velem is komoly baj lehet, hogy mindig a kevésbé szerencsés végkifejletek következnek be körülöttem. A fő problémát a fogyasztói társadalom mottójában és hozzáállásában látom és élem meg, aminek én is teljességgel része vagyok: vedd meg, használd, dobd el felfogás. Az értékek elértéktelenedése, világválság, lélekválság, minden ami természetes az természetellenes módon kerül "kidobásra", leselejtezésre és éltetik azt ami élhetetlenné tesz mindent körülöttünk.

#depresszió #kapitalizmus #modernizáció #nihilizmus #társkeresési paradoxon #naturalizmus és antinaturalizmus
2023. máj. 24. 11:58
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem igazán lehet megfogalmazni, látni, érezni, tapasztalni lehet inkább, akit keresek. Talán dióhéjban: Egyszerűt, természetest, őszintét aki egy kicsit idealista, kíváncsi, szereti az ésszerűséget, de az absztrakció és a művészet is lényének része...aki az életet az életért szereti, de szabadságvágya elég nagy ahhoz, hogy ne merüljön el az anyagi világ mocsarában vagy a külsőségekben. Lényegében bármilyen legyen is, ha ketten együtt szimfóniát és nem kakofóniát alkotunk.
2023. máj. 24. 12:13
 12/29 anonim ***** válasza:
74%
Jó a bevásárlólistád. :)
2023. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezek miért nem prekoncepciók? Mert sznob módon írtad le?
2023. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj a red flaggel?


Ha egy sárga-fekete csíkos zümmögő bogár megcsíp, az lehet véletlen. Ha a második, az már minimum gyanús. Kérdés, hogy ha ezek után ott egy sárga-fekete csíkos zümmögő izé, akkor hozzá fogsz-e nyúlni, vagy inkább békénhagyod? Ha utóbbi, azt te nevezheted előítéletnek, de tapasztalatnak is.

Gyakorlatilag olyasmit akartok kiölni a nőkből, ami évmilliók óta szolgálják a fajfenntartást.


Ilyen például az anyagias szemlélet is. Értem, tudom, sőt a bőrömön tapasztaltam, hogy rohadt nehéz egy biztos egzisztenciát felépíteni. Ma meg lassan lehetetlen lesz, és egyre romlik a helyzet.

Erre meg annyit tudokírni, hogy amíg a férfiegyedek ennyire töketlenek, hogy hagyják, hogy egy ember elböffenti magát, és derékba törheti a jövőhüket meg a megélhetésük, addig ez lesz. Inkább millió, de jobban mondva többmilliárd nő gondolkodását változtatnák meg, ahelyett, hogy elsöprik azt a pár tucat embert, akik miatt többmillió ember annyit nem tud kemény munkával megteremteni, ami egy háromfős család életbenmaradását biztosítja. Hujj, hát azt nem lehet, az lehetetlen, tízmillió a száz ellen nem a legjobb arány. Nem, nem, maradjunk szépen a fotelben, és inkább változtassuk meg a nőket! Az sokkal egyszerűbbnek tűnik.

2023. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazi értékeket?


Jajj ne legyünk már álszentek.


A keresés első része pofára megy, külsőre.

Szép lány - jóképű pasi legyen.

Legyen Számunkra vonzó külsőleg.


Ha a külső pipa ---> utána jön, hogy milyen ember is ő valójában.


Te is én is mindenki nézi a külsőt és azaz első ami érdekes, és ez teljesen természetes is.


De van az embereknek egy másik kategóriájuk amelyik a rosszabb...csak a pénz az anyagiak a lényeg, a jólét, semmi más, Cserébe nem érdekes a külső és az emberi tulajdonságok.

2023. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs hogy miről beszélsz. Általában tudom dekódolni az ilyen rinyát, de ennek semmi értelme.
2023. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Fordítok: nem volt még csaja, mert ő túl jó ember. Szerinte ha nem néznék az emberek a külsejét, lenne nője.
2023. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem jól fordítasz. Nem vagyok túl jó, pont hogy nem találtad el, nálam csak mindig a külsőt nézték, az tetszett tán egyedül nekik. Amikor másról is szó esett akkor már nem volt érdeklődés, unalmassá váltam, mert nem adtam a kan viselkedést a külsőmhöz, tehát nem akartam megfektetni egyiket sem vagy nem hódítottam akkor már unalmas lettem. Mindig ők kezdeményeztek, hátha lesz belőle valami. De nekem ez érdektelen, lehet büszkeségből vagy másból de nem találtam bennük semmit, válogattam.
2023. máj. 24. 14:34
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Aha, most leírtad, hogy túl jónak tartod magad.
2023. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Az meg hogy ki álszent is ki nem, az nem téma. Aki anonim módon osztja az észt itt, meg okoskodik az kicsit sem az ugye?! Mind azok vagyunk, hát aztán. Leszarjuk. Qurvára mindegy, nekem csak az számít, hogy megtaláljam amit keresek, a többi mellékes. Színészkedünk egyet és aztán függöny. Mindenki többnek gondolja magát a másiknál, ez természetes, a felsőbbrendűség érzés is az. Jön nekem itt az álszent liberális eszméivel, hogy bezzeg az egyenlőség milyen fasza, persze hogy az csak éppen nem létezik és nem is fog.
2023. máj. 24. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!