Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan lány aki igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki igazi értékeket keres és néz egy fiúban és nem prekoncepciókkal és "bevásárlólistaszerűen", piaci igényekkel keres társat egy életre (örök életre)?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és eddigi (főleg negatív) tapasztalataim alapján a világgal és velem is komoly baj lehet, hogy mindig a kevésbé szerencsés végkifejletek következnek be körülöttem. A fő problémát a fogyasztói társadalom mottójában és hozzáállásában látom és élem meg, aminek én is teljességgel része vagyok: vedd meg, használd, dobd el felfogás. Az értékek elértéktelenedése, világválság, lélekválság, minden ami természetes az természetellenes módon kerül "kidobásra", leselejtezésre és éltetik azt ami élhetetlenné tesz mindent körülöttünk.

#depresszió #kapitalizmus #modernizáció #nihilizmus #társkeresési paradoxon #naturalizmus és antinaturalizmus
2023. máj. 24. 11:58
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Igazad van, de neked is fontos ezt kiemelni. Te is jó vagy,nem? Legalább magamat jónak tartom, aki meg magát szar embernek, az is egy külön állatfaj.
2023. máj. 24. 14:41
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

"nekem csak az számít, hogy megtaláljam amit keresek, a többi mellékes"


Azt, aki megfelel az elvárásaidnak, prekoncepcióidnak.


Mellesleg a te nevedet sem látom sehol.

2023. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem semleges ember vagyok. Van, aki kedvel, van, aki nem. Nem tartom magam csak azért jó embernek, mert pl nem szexelek akárkivel, nen gondolom úgy, hogy nekem jár valami vagy valaki azért, aki vagyok.
2023. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Igen, nem is állítottam az ellenkezőjét. Csak az számít. Nem is fogod, egyaránt titkoljuk a kilétünket. Ugye milyen szar amikor meglátjuk a saját tükörképünket? "Hé, ez az ember álszent dög és neki is vannak elvárásai, bizony fel kell világosítanom, hogy te sem vagy jobb, különb, nehogy már itt kritizáljon mikor ő is egy közülünk!"
2023. máj. 24. 14:46
 25/29 A kérdező kommentje:
Kit érdekel a jóság. A különbség a lényeg. Az hogy nem vagyok olyan mint te vagy bárki más, legalább egy arasznyi eltérés van és ez rohadtul megnyugtat, hogy nem vagyunk a te klónjaid. Én sem gondolom úgy, hogy csak azért jár valami vagy valaki mert aki vagyok. De akármi vagy akárki nem opció.
2023. máj. 24. 14:51
 26/29 A kérdező kommentje:

Gondolom ez a dalszöveg nagyon a te világod. :) Akár lehetnél az eszmei szerzője is.



"Júlia nem volt erős, vagy több mi nálunk

Júlia nem volt se jó se szép

Most Júlia nem akar a földön járni

Fölszállt inkább a fejünk fölé"

2023. máj. 24. 14:54
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem opció, mert te is válogatsz. Azt teszed, amit fikázol.


Nem titkolom a kilétem, ez egy anonim fórum. Engem nem érdekel, ki vagy, csak te kezdted az anonimitást felhozni.


De szépen lassan meglátszik, miért nem kellesz senkinek. Főleg azoknak nem, akikről azt hiszed, járnak neked.

2023. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Legalább jót szórakozol, nem? Itt kiélheted amit máshol megvetnek benned. De ráhagyom, nekem nem jelent semmit, hogy te mit gondolsz akár rólam. Te talán sosem teszed azt amit fikázol? Nekem itt a cél a lényeg, nem a módszer. Az hogy ne kellenék senkinek az csak a te fejedben létezik, azoknak nem kellek akiket én válogattam ki, olyanoknak kellenék mint a hozzád hasonlók, de őket jobb elhajtani, mint szégyenkezni velük. De nem célom veled foglalkozni. Bármit írok bele lehet kötni, tehát bejeztem.
2023. máj. 24. 15:01
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ugye milyen szar amikor meglátjuk a saját tükörképünket?"


"Itt kiélheted amit máshol megvetnek benned."


Ja, biztos szar lehet. Egyébként is itt mindenki tudja, hogy a másoknál sikeres, kinézetileg előnyösebb & jó szociális képességekkel jellemző emberek egyik ismertető jegye, hogy a gyakorira járnak a materiális világ kibírhatatlanságáról értekezni, természetesen csak az égbe repült női elvárások viszonylatában.

2023. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!