Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen egy átlagos de már jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy átlagos de már jó (arcra) férfi?

Figyelt kérdés
Csajok linkelnétek nem gold nagy szám pasikat akiket azért màr elfogadnátok? Ami már egy erős közepes amivel összejönnétek rosszabb napjaitok?
2023. jún. 1. 07:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom csak kötekedni jöttél kedves 10-es. 🙄

Nyilván nem így értettem. Hanem pl ott volt Dicaprio akinek felnőttként is olyan fiatal arca volt sokáig, mondjuk kimondottan ő nem jött be sose ettől függetlenül se.

2023. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
51%

[link]


Tessék. Átlagos, nem tartom vonzónak, de ha jó dumája lenne adnék egy esélyt.

2023. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%

12


Szerintem akit linkeltél, kifejezetten vonzó. Nőként írom.

2023. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért nincs értelme az ilyen kérdéseknek, hisz mindenkinek más a vonzó.
2023. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
73%
Na, itt a bizonyíték hogy mindenkinek más tetszik, sőt vannak akik a helyesre is fintorognak. Mert a 12-nél látható srác bőven nem átlagos. Szabályos arc, szép fogak (és mosoly!), sűrű sötét haj, kék szemek, kedves és szimpatikus a kisugárzása, normális, férfias alkat (már amennyi látszik belőle, de se nem kövér, se nem vézna csapott vállú, se nem nevetséges bikanyakú gyurma), mi kéne még? Ha ez lenne a magyar átlag akkor fürtökben lógnának a csajok az átlagos fiúkon.
2023. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
Miért, akkor milyen egy erős közepes? Szabálytalan arc, görbe vagy sárga fogsor, kopaszodó, és kövér/csontsovány? Na nemár.
2023. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
#16 az átlagos az közepes. Nem csúnya, de vannak kisebb "hibái" pl nagyobb orr, szabálytalan fogak, nagyobb fül, hosszúkás arc vagy éppenhogy pufi, kerek, ritkásabb haj stb. Ezek nem így egyszerre együtt, csak példákat mondtam hogy mi tehet egy arcot kevésbé széppé, vagyis kiemelkedővé. Ezen a pasin minden rendben van és az összhatás is szuper. Ha szerinted ez a magyar átlag akivel nagy nehezen be lehet érni ha mellé jó a személyisége akkor olyat írok le amit még sosem 😱: lehet hogy bizonyos nők tekintetében igazuk van az inceleknek. Mert ha ez volna a minimum, akkor a 25 év feletti magyar pasik 95%-anak nem lenne csaja mert ezt a "minimumot" nem ütik meg...
2023. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se tetszik a linkelt srác, viszont én is azt mondom hogy jobb mint az átlag srácok..
2023. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

12


Ez lenne az átlag ? Szerintem ez jobb annál férfi szemmel is. De oké. Ez is egy vélemény.

2023. jún. 1. 11:29
 20/32 anonim ***** válasza:
Na akkor valaki linkeljen már egy közepeset.
2023. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!