Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen egy átlagos de már jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy átlagos de már jó (arcra) férfi?

Figyelt kérdés
Csajok linkelnétek nem gold nagy szám pasikat akiket azért màr elfogadnátok? Ami már egy erős közepes amivel összejönnétek rosszabb napjaitok?
2023. jún. 1. 07:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

A 18 korrekt. Erről van szó. Tetszik vagy nem tetszik, de emellett látni hogy szép, csak nekem nem az esetem. Rengeteg olyan nő van akik azt mondják az ilyenekre hogy nem az esetem, szepfiú, jólfésült bájgúnár, de mindemellett objektívan meg tudják ítélni hogy szép, de nekik nem ez a típus kell hanem a - nevezzük úgy - érdekesen, izgalmasan csúnyák mint Benedict Cumberbatch vagy Vincent Cassel. Vagy a kócos művészfigurák. A rockerek. A kopasz gyurmák. A Tom Walker féle szakállas mackók. Vagy bármi más.

De a 12 linkjén nem átlagos fiú tanyázik (sajnos 😉)

2023. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
2023. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Kérdező de értsd már meg mindenkinek más az átlagos is. Hiába linkelgetünk. Egyszerűbb lenne ha megmutatnád magad és akkor rólad tudnánk véleményt mondani, vagy esetleg még tanácsot is adni min érdemes változtatni.
2023. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
A 12-es által linkelt képen szereplő pasas egyáltalán nem átlagos, viszont a 22-es már az.
2023. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
22%
A 22-es képen szereplő is jobban néz ki az átlagnál. Vállas, látszik, hogy sportos, szép a mosolya és a tekintete. Annyi, hogy már ritkul a haja, pár év és csúnyán fog kopaszodni. De ha pontozni kéne, simán 7 pont a 10-ből. Pedig én a sötét hajú férfiakhoz vonzódok.
2023. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Na ez jó hír a pasiknak, legyen normális hajad, fogad, ne legyen deformált arcod és máris átlag feletti vagy. :D
2023. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
32%
A 25-öst miért pontoztátok le? 😀 Neki ez a véleménye ezért leírta. Azért mert neked más, miért pontozod le? 🤔
2023. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
#27 talán azért mert trollkodik? Belinkel a 12-ben egy nagyon helyes fiút átlagosként akire nagy duzzogva ráfanyalodna ha jófejnek bizonyulna, majd a 22-re közli hogy jó pasi.
2023. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én voltam a 12 de nem én írtam 25-ös választ. A 22-es által linkelt pasi is átlagos számomra, mégis szimpibb a kisugárzása, előbb mennék el vele randira, mint az általam mutatottal.
2023. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem én jobban nézek ki mint amit a 12 linkelt.
2023. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!