Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LuckyLevi kérdése:

Tegyük fel, hogy van egy srác, akinek kevés az önbizalma, tapasztalata, nem néz ki jól, de szuperül tanítható egy kapcsolatban. És van egy másik srác, aki igazi top pasi, viszont toxikus. Kit választanál?

Figyelt kérdés

Ha fiú vagy, ne válaszolj!

Ha csaj vagy, de nem tudsz választani a kettő közül, akkor ne válaszolj!

Ha nem tetszik a kérdés, ne válaszolj! Tegyél fel jobbat.



#Retardvagynevalaszolj!
2023. szept. 3. 14:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy nevezhetted nyomulásnak azt, hogy hozzád hasonló trollokra nem vagyok kíváncsi és ennek hangot adok.


Neked van problémád, ha a gyereked helyett velem foglalkozol.

2023. szept. 3. 23:23
 92/94 anonim ***** válasza:

Javaslom olvasd vissza magad, a stílusod rendkívül agresszív és arrogáns, szóval talán te is magadba nézhetnél, mielőtt másokat kritizálsz.

A trollkodásról meg láthatóan más fogalmunk van. Szerintem sokkal inkább troll az, aki teszi fel a hülyébbnél hülyébb, értelmetlennél értelmetlenebb kérdéseket. Bár neked láthatóan az sem felel meg, ha a kérdésre válaszol az ember, csak akkor nem értem mit akarsz. 🤷🏻‍♀️

Gyerekem pedig továbbra sincs és nem is lesz, szóval lapozhatunk. Azért, mert valaki puncival a lába között született még nem jelenti, hogy van gyereke, se azt hogy akar, de gondolom most újat mondtam.

2023. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 A kérdező kommentje:

#92

További trollkodásra, akkor válaszolok, ha lesz hivatkozva, hogy mely válaszok származnak a hozzászólótól. Névtelenként egyik hozzászólásodban van gyerek, másikban nincs, ha úgy akarod.

Igen, a trollkodásról is más a véleményünk és a kérdésemről is. Meg még sok minden másról. Azért remélem nem akarod velem mindet megosztani.

2023. szept. 3. 23:42
 94/94 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem trollkodtam, továbbá SEHOL egy szóval nem írtam olyat, hogy lenne gyerekem. (ahogy egyébként senki más sem!) Azt, hogy te odavizionáltad már nem az én problémám.

Megnyugodhatsz, te lennél az utolsó, akivel bármit is érdemben meg akarnék osztani a kérdésben vitatott témán túl.

2023. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!