Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LuckyLevi kérdése:

Tegyük fel, hogy van egy srác, akinek kevés az önbizalma, tapasztalata, nem néz ki jól, de szuperül tanítható egy kapcsolatban. És van egy másik srác, aki igazi top pasi, viszont toxikus. Kit választanál?

Figyelt kérdés

Ha fiú vagy, ne válaszolj!

Ha csaj vagy, de nem tudsz választani a kettő közül, akkor ne válaszolj!

Ha nem tetszik a kérdés, ne válaszolj! Tegyél fel jobbat.



#Retardvagynevalaszolj!
2023. szept. 3. 14:58
 31/94 A kérdező kommentje:

#28 Köszönöm kimerítő válaszodat!

Talán Te voltál a második, aki felfogta a kérdést.

2023. szept. 3. 16:07
 32/94 anonim ***** válasza:
85%
29 Látom, te lennél a toxikus fajta. :D
2023. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
47%
A kérdezőnél azért elég rendesen befigyel a Dunning-Kruger hatás, ahogy elnézem...
2023. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 A kérdező kommentje:

#30 És az idézett mondat mit jelent?

Azt jelenti, hogy a top pasik toxikusak?

2023. szept. 3. 16:09
 35/94 A kérdező kommentje:
#32 Én a toxikus incel vagyok, ahogy már megfejtették többen, szóval gyenge volt a hozzászólásod, de legalább Te jót szórakoztál.
2023. szept. 3. 16:11
 36/94 anonim ***** válasza:
21%
Amelyik jobban nézz ki.
2023. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
78%
A toxikust. Végül is én sem vagyok képes jól működni kapcsolatban, még ha toxikus nem is vagyok. De ami a lényeg, hogy soha nem akarok vonzalom, kémia nélküli kapcsolódást, ahol szar a szex. Nekem ez kín. Az elsővel pedig szinte 100%, hogy így lenne. Vannak, akik ezt el tudják fogadni, mert "amúgy minden rendben", én képtelen vagyok.
2023. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
79%
Mit jelent itt a toxikus? Ezek baromira zéró tulajdonságok. Bár aki nem néz ki jól, plusz tanítani kell, az mire jó?
2023. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
83%

Toxikus alatt mit értünk? Fizikai bántalmazás, zsarolás, bűncselekmények? Vagy csak a szó hagyományos értelmében toxikus? Mert ha a második, akkor inkább őt választanám.


Fizikai erőszakkal szemben kiszolgáltatott vagyok, de minden egyéb terén felveszem a versenyt. :)) Ha választani kell, akkor inkább "héja nász az avaron", semmint egy langyos lábvíz.

2023. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit? Akkor legyen a jóképű toxikus! Összejárunk dugni, ha az jól működik, tarthat pár hónapig. Aztán szevasz.

Senki pótanyja nem leszek, nem fogom pátyolgatni a kis lelkét. Nem érdekel.

Tudod, kapcsolat se csak egyféle létezik.

2023. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!