Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LuckyLevi kérdése:

Tegyük fel, hogy van egy srác, akinek kevés az önbizalma, tapasztalata, nem néz ki jól, de szuperül tanítható egy kapcsolatban. És van egy másik srác, aki igazi top pasi, viszont toxikus. Kit választanál?

Figyelt kérdés

Ha fiú vagy, ne válaszolj!

Ha csaj vagy, de nem tudsz választani a kettő közül, akkor ne válaszolj!

Ha nem tetszik a kérdés, ne válaszolj! Tegyél fel jobbat.



#Retardvagynevalaszolj!
2023. szept. 3. 14:58
 71/94 anonim ***** válasza:
100%
#65 Egyáltalán nem volt értelmetlen az 59-es kérdése, maximum te nem érted, ami a gyenge szövegértelmezési képességeidről tanúskodik..
2023. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 A kérdező kommentje:
#70 Kivel vitatkozol? Ki mondta, hogy bárki rászorul, hogy válasszon kategóriát?
2023. szept. 3. 21:37
 73/94 anonim ***** válasza:

Ki vitatkozik? Csak mert én biztos nem.

Válaszoltam a kérdésedre, de megjegyeztem, hogy a valóságban semmi értelme és létjogosultsága nem lenne ennek a kérdésnek, mivel nincs olyan h bárkinek is választania KELL e két típus között.

De azért én vagyok a fogalmatlan.. oké :D

2023. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 A kérdező kommentje:

#73 Akkor kinek írtad, hogy "Ne zavarjon..." Eléggé úgy tűnt, hogy valakivel vitatkozol.

És miért érezted fontosnak, hogy leírj egy evidenciát, aminek az ellenkezőjét senki nem állította? Senki nem mondta, hogy a valóságban bárkinek kötelező ezek közül választani.

De írhatsz még ilyen evidens dolgokat, ha ilyen közléskényszeres vagy. A Föld forog.

2023. szept. 3. 21:58
 75/94 anonim ***** válasza:
95%
Sokat elmond, hogy a saját kérdésedet nem tudod elméletben sem megválaszolni.
2023. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:

Mivel jöttél itt azzal, hogy én fogalmatlanul kotnyeleskedem (csak mert nem tetszett őfelségének a válaszom), így hát jeleztem, hogy én egyébként válaszoltam a kérdésre. Azt viszont nehogy már te akard megszabni, hogy a saját véleményét leírhatja-e az ember vagy sem kiegészítésképp.


"Senki nem mondta"

Ja, épp csak magas lóról dirigálsz itt a kioktató, bicskanyitogató stílusoddal, hogy "aki nem tud válaszolni, az ne írjon" meg ez se írjon, az se írjon, miközben az is egy teljesen értelmes válasz, hogy EGYIKET SEM választanánk (nem, még elméleti síkon sem). Max neked nem tetszik, ami meg egyéni szoc. probléma.

Azt már meg sem kísérlem megérteni, hogy az ilyen "egyik szart vagy a másik szart" választod jellegű kérdéseknek valójában mi értelmük van..

2023. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 A kérdező kommentje:
#75 Én megtudom válaszolni, csak trollkodásra nem muszáj. Ha értelmetlen a kérdés szerinted, akkor miért teszed fel nekem?
2023. szept. 3. 22:12
 78/94 A kérdező kommentje:
#76 Nem tiltok semmit. Nem vagyok admin. Csak, ha mindenki válaszol, aki nem ért egyet a kérdéssel abból egy ilyen katyvasz lesz. Talán 4 érdemi válasz jött. Gondoltam az Én kérdésem eldönthetem, hogy szeretnék foglalkozni azokkal, akik szerint értelmetlen, vagy sem. Továbbra sem értem, ha szerinted nincs értelme egy kérdésnek, akkor miért válaszolsz. Foglalkozz a gyerekkel, vagy más kérdésekkel! Ez nem parancs, csak jó tanács. Mindenkinek jobb lenne.
2023. szept. 3. 22:18
 79/94 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem értelmetlen. De a válaszoddal, és indoklással, hogy miért azt választanád, megmutathatnád, mire gondolsz. Másrészt, hogy a szándékaid normálisak.


Mert most azt csinálod, mint a Feketék fehérenben a két zsaru (ügynök?), az egyik mindig elméleti "kit dugnál meg" kérdéseket tesz fel, de ő nem válaszolja meg, csak elborzad a másik válaszain.

2023. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam mivel ez egy nyilvános oldal, eldönthetem (ahogy bárki más is), hogy milyen kérdésre válaszolok és mire nem.

Én pedig továbbra sem értem az ilyen jellegű kérdéseknek mi értelme, így gondoltam, akkor most már megkérdezem egyenes tőled, te biztos tudod. 🤷🏻‍♀️

Amúgy milyen gyerekkel foglalkozzak? A nem létezővel vagy azzal aki nem is fog létezni? Vagy ha nő vagyok, akkor már evidens h van gyerek, akivel evidens, hogy nekem kell foglalkozni? Vagy ezt hogy sikerült összehozni?

2023. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!