Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LuckyLevi kérdése:

Tegyük fel, hogy van egy srác, akinek kevés az önbizalma, tapasztalata, nem néz ki jól, de szuperül tanítható egy kapcsolatban. És van egy másik srác, aki igazi top pasi, viszont toxikus. Kit választanál?

Figyelt kérdés

Ha fiú vagy, ne válaszolj!

Ha csaj vagy, de nem tudsz választani a kettő közül, akkor ne válaszolj!

Ha nem tetszik a kérdés, ne válaszolj! Tegyél fel jobbat.



#Retardvagynevalaszolj!
2023. szept. 3. 14:58
 81/94 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha fegyvert tartanának a fejemhez hogy valamelyiket muszáj megtartani, akkor nyilván inkább az 1. Mármint ki akarna egy toxikus (jaj de utálom az ilyen nők lapja pszichologizálást) kapcsolatot? Ugyanakkor én nem akarok senkit tanítani, ha gyerek kell szülök magamnak.
2023. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 A kérdező kommentje:

#79 Szerintem senki nem borzadt el a válaszokon.

Az incelinát valasztám. Inkább lemondanék a szexről, mint a mentális egészségemről(itt most sokan felhördültek:))

2023. szept. 3. 22:34
 83/94 A kérdező kommentje:
#80 Nyilván írhatsz ide választ. Az az intelligenciádra van bízva, hogy válaszolsz számodra értelmetlen kérdésekre, vagy sem.
2023. szept. 3. 22:38
 84/94 A kérdező kommentje:
#76 Köszönöm igen értelmes válaszodat. Tőled elfogadom.
2023. szept. 3. 22:40
 85/94 anonim ***** válasza:
100%

Az pedig a te intelligenciádra van bízva, hogy írsz-e ki egy nap akár több értelmetlen kérdést is vagy sem. 🙂

Azért ne csináljunk már úgy, mintha azoknak az intelligenciáját kellene itt első körben megkérdőjelezni, akik szerint az ilyen életszerűtlen “híg fost vagy kemény kakit” típusú kérdéseknek nincs értelmük, nem pedig annak, aki eleve kiírja. Szóval vagdalkozhatsz itt az intelligenciával, de a kérdéseid, a válaszaid és a stílusod elég sokat elárul a tiédről.

2023. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
#84 Mint már mondtam, nagyon szívesen. Mi is köszönjük igen értelmes kérdése(i)det.
2023. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 A kérdező kommentje:
#85 A kérdés értelme körül nem alakult ki konszenzust. Viszont azt még tán Te magad is beláthstod, hogy értelmetlen kérdésekre válaszolni minimum blődség. De válaszolj nyugodtan, híg és szilárd halmazállapotú széklettel kapcsolatos kérdésekre, ha számodra ez nem szint alatti.
2023. szept. 3. 23:00
 88/94 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te magad sem tudsz arra az egyszerű kérdésre válaszolni, hogy mi értelme az ilyen jellegű kérdéseknek, amit ráadásul te tettél fel.

Nos, rendben, én valóban kíváncsi lettem volna, de igazából nem is vártam mást.

A többség válasza egy hasonló jellegű két rossz közül az egyiket típusú kérdésre automatikusan az lesz, hogy egyiket sem. Nem tudom ezen mi olyan meglepő.

2023. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 A kérdező kommentje:

#88 Nem tudom ezt mire írtad. Kíváncsi voltam, hogy mások hogy választanának, ilyen fogós kérdésre.


Azért meglepő, mert felhívtam a figyelmet, hogy ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi. Nem gondoltam, hogy ennyi agresszívan nyomuló ember va N, nulla kontrollal. És, hogy nem zavarja őket ixedszer is leírni ugyanazt.

2023. szept. 3. 23:09
 90/94 anonim ***** válasza:
100%

Aki itt agresszívan “nyomult” az te vagy, aki már a kérdés kiírásakor megszabtad ki válaszoljon és ki nem.

Óhajodat teljesítve leírtam: ha a toxikus alatt hozzad hasonló stílussal megáldott embert kell érteni, akkor az elsőt. ELMÉLETI síkon. Valóságban pedig egyiket sem.

Egyéb probléma?

2023. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!