Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LuckyLevi kérdése:

Tegyük fel, hogy van egy srác, akinek kevés az önbizalma, tapasztalata, nem néz ki jól, de szuperül tanítható egy kapcsolatban. És van egy másik srác, aki igazi top pasi, viszont toxikus. Kit választanál?

Figyelt kérdés

Ha fiú vagy, ne válaszolj!

Ha csaj vagy, de nem tudsz választani a kettő közül, akkor ne válaszolj!

Ha nem tetszik a kérdés, ne válaszolj! Tegyél fel jobbat.



#Retardvagynevalaszolj!
2023. szept. 3. 14:58
 11/94 A kérdező kommentje:
#8 Köszi! Ez volt az első értelmes válasz. Gratulálok! Nem gondoltam, hogy ilyen bonyi lesz a kérdés.
2023. szept. 3. 15:20
 12/94 anonim ***** válasza:
78%

"Tegyük fel, hogy van egy srác, akinek kevés az önbizalma, tapasztalata, nem néz ki jól, de szuperül tanítható egy kapcsolatban."


Nem vagyok tanárnője, se az anyja, hogy tanítgassam.



"És van egy másik srác, aki igazi top pasi, viszont toxikus."


Miért toxikus és a másik nem? ^^

2023. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
55%

Ennyiből nem derül ki semmi.

A lúzer srác aki tapasztalatlan és a nagymenő toxikus gyerek.

Ez csak egy a jellemvonásaik közül.

Mindamellett, ha van olyan jellemzője ami sokkal jobban megtalálható, mint másban akkor a negatív tulajdonságát ellensúlyozza. Mondjuk én nem szeretem a tehén nőket, de ha jól szopsz akkor tiéd vagyok.

2023. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 A kérdező kommentje:
#10 Ez egy feltevés. Ez egy hipotetikus kérdés. Egy absztrakt univerzumban vagyunk. Vonatkoztass el! Ha nem megy, akkor menj vissza a suliba és legalább az érettségit tedd le! Utána fogsz tudni válaszolni.
2023. szept. 3. 15:26
 15/94 A kérdező kommentje:
#12-13 A 9. választ Tudom ajánlani olvasásra.
2023. szept. 3. 15:28
 16/94 anonim ***** válasza:
100%

"#2 Tegyük fel a Te kedvedért,hogy mindkettővel van kölcsönös érzelem. Ez esetben, hogy döntesz?"


Te bonyolítod túl csak szólok.


Válaszoltam, hogy akivel kölcsönös szerelem lenne.

2023. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 A kérdező kommentje:
#16 A 9-es választ olvasd el! ;)
2023. szept. 3. 15:36
 18/94 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális!


"Én azt, akivel kölcsönösen szeretnénk egymást."



Mit nem lehet ezen felfogni???

2023. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 A kérdező kommentje:

#18 Ez nem választás. Egyetemet nem végeztél, az biztos. De talán jogsid van. KRESZ vizsgán felelet választós kerdesekre gondolj! Na, ez itt most olyan.

Érted?

2023. szept. 3. 15:42
 20/94 anonim ***** válasza:
86%
#19: még mindig nem kötelező párkapcsolatban élni, és valamelyiket választani a kettő közül, csak szólok.
2023. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!