Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még ilyen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen férfiak vagy lehet mégis meleg lenne a kollégám?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám nálam több mint 15 évvel idősebb férfi (én 24 vagyok) hihetetlen figyelmes velem, állandóan segít, tök jól elbeszélgetünk, mindenben ott van mellettem, hihetetlen okos. És lehet emiatt de többet kezdtem érezni iránta. Úgy gondoltam hogy ő is többet akar hiszen túl figyelmes velem, így mondtam neki hogy én már többet érzek iránta.. Erre elmosolyodott és azt mondta nagyon csinos vagyok de ő csak atyai érzéseket táplál irántam és úgy nem tudná elképzelni és keressek hozzám való rendes pasit..

Teljesen lefagytam.... hogy lehet ez, pedig szépnek mondanak, volt hogy utcán is leszólítottak..mi baj lehet velem..?


2023. okt. 17. 08:49
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
89%
Van a férfiaknak egy szelete aki nem tud vonzódni jóval fiatalabb lányokhoz. Ő is ilyen, csak kislányt lát benned akinek nagyon szívesen segít de nem potenciális partnert
2023. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne meleg? Attól még, hogy szép vagy, nem leszel automatikusan mindenkinek az esete, mint lehetséges partner. Egyrészt amit az egyes válaszoló is írt, hogy sokunknak nem jön be egy jóval fiatalabb lány, hiába csinos, szimplán nem mozgat meg bennem semmit, mert a saját korosztályom tartom vonzónak, azért egy pár vagy szexkapcsolathoz egy szép pofi édeskevés, szellemileg, érettségben is egy szinten kell, hogy legyünk. Másrészt sok olyan férfi van, elég csak megnézni az itteni kérdéseket, akiknek pl a molett, idősebb stb nők az esetei, ahány ember, annyiféle. A kérdésedből is látszik, hogy éretlen vagy hozzá, lépj tovább.
2023. okt. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
88%
Semmi baj veled és nem meleg. Egyszerűen csak tudja, hogy túl nagy a korkülönbség kötöttétek egy hosszú távú kapcsolathoz
2023. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
2. Jo de miért keres állandóan, miért figyel rám állandóan, miért segít mindenben...mikor beteg voltam pl hozott hozzám kaját..?
2023. okt. 17. 09:13
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem meleg, elmondta, hogy atyai érzéseket táplál irántad.
2023. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
4# mert egy aranyos kislánynak tart, és atyai érzései vannak. Ezen mi nem világos? A beteg szomszéd néninek sem azért viszek kaját, mert össze akarok vele jönni. Tényleg nagyon gyerekes a gondolkodásod.
2023. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Pl. tegnap elhívtam hozzám filmezni, szerintetek azért jön mert mégis akar valamit?
2023. okt. 17. 09:24
 8/46 A kérdező kommentje:
Ma este jönne filmet nézni...
2023. okt. 17. 09:25
 9/46 anonim ***** válasza:
70%
Barátnak tarthat nyugodtan. Barátok is szoktak együtt filmezni. Hagyjad őt, ha rád mászik netán, akkor utasítsd el nagyon gyorsan, mert játszik veled és csak szexre utazik, hazudik is érte.
2023. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
96%
Na igen ha próbál majd akkor megfektetni jobb lenne visszautasítanod, mert egyértelműen csak hülyít és szexnél többet nem akar.
2023. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!