Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még ilyen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen férfiak vagy lehet mégis meleg lenne a kollégám?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám nálam több mint 15 évvel idősebb férfi (én 24 vagyok) hihetetlen figyelmes velem, állandóan segít, tök jól elbeszélgetünk, mindenben ott van mellettem, hihetetlen okos. És lehet emiatt de többet kezdtem érezni iránta. Úgy gondoltam hogy ő is többet akar hiszen túl figyelmes velem, így mondtam neki hogy én már többet érzek iránta.. Erre elmosolyodott és azt mondta nagyon csinos vagyok de ő csak atyai érzéseket táplál irántam és úgy nem tudná elképzelni és keressek hozzám való rendes pasit..

Teljesen lefagytam.... hogy lehet ez, pedig szépnek mondanak, volt hogy utcán is leszólítottak..mi baj lehet velem..?


2023. okt. 17. 08:49
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, nekem mondták már h max a lanyakent tekint rám. Abszolút nem volt vevő semmi szexuális témára. Mást mondanak ha csak szexet akar. Kíváncsi vagyok mi lesz nálad kérdező . 😁
2023. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező csak szexre megy ha megcsókol, flörtöl stb.


Mondta hogy csinos vagy, de ha olyasmiket csinálna, akkor az atyai érzések hazugság volt. Szóval tudja hogy te oda vagy érte, elhúzta előtted a mézeskalácsot (:D) , direkt arra várt mikor vallod be és habiszi filmezés alatt megfektett, mert olyan naiv, buta vagy. Ne hagyd hogy a csóka elérje a célját. Még arra is képes biztos hogy kollégáknak szétbeszélje mi történt, nem vesz téged komolyan, nem is tisztel. Tőle jóra nem várhatsz.

2023. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
43%
20# te magad írtad, hogy amikor bevallottad neki, hogy többet érzel iránta, akkor ő udvariasan elhajtott, hogy keress mást, mert ő nem érez többet. Te ezt szemlátomást nem akarod elfogadni, pedig világos, hogy itt párkapcsolat nem lesz. Csak szexet nem akarsz, de itt max az lesz, egy alkalmi szex, aztán lapátra kerülsz. Nem tudjuk, mit akar a pasi, mert nem ismerjük, csak azt tudjuk, hogy mit nem akar: párkapcsolatot veled.
2023. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szexuálisan is jó lenne vele, sokat fantáziálok vele..
2023. okt. 17. 10:12
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor feküdj le vele, de ő komoly kapcsolatot veled (lehet mással se) nem akar és nem is fog.
2023. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod hogy megéri e azt az egy alkalmat.

Persze az is lehet hogy semmit sem akar és tényleg csak filmet akar nézni veled az lenne a legjobb eset számodra egyébként.

2023. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, igen. Nem feltétlen az életkorod zárja ki, lehet hogy az összhatást vagy a viszonyt tartja kissé szülő-gyerek jellegűnek, de más huszonéves csajtól amúgy simán izgalomba jönne.
2023. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ott egy köztes lehetőség is a "kamuzik, mert meg akar fektetni" és az "atyai érzésekkel, szexuálisan totál semlegesen tekint rád" két véglet között. Egyszerűen férfiként egy csinos, kedves, életvidám fiatal nő akkor is nagyon kellemes társaság, ha tudod, hogy nem lehet köztetek semmi. Azaz szexuális/párkapcsolati téren nem akar tőled semmit, hisz tudja hogy úgysem működne, de ha belsőleg ugyanez az ember lennél, csak épp már 50 éves, ráncosodó és elhízott, akkor nem beszélgetne és töltene veled időt ilyen szívesen.
2023. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Osztom az utolsó véleményét.
2023. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi lett a filmnézés vége?
2023. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!