Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még ilyen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen férfiak vagy lehet mégis meleg lenne a kollégám?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám nálam több mint 15 évvel idősebb férfi (én 24 vagyok) hihetetlen figyelmes velem, állandóan segít, tök jól elbeszélgetünk, mindenben ott van mellettem, hihetetlen okos. És lehet emiatt de többet kezdtem érezni iránta. Úgy gondoltam hogy ő is többet akar hiszen túl figyelmes velem, így mondtam neki hogy én már többet érzek iránta.. Erre elmosolyodott és azt mondta nagyon csinos vagyok de ő csak atyai érzéseket táplál irántam és úgy nem tudná elképzelni és keressek hozzám való rendes pasit..

Teljesen lefagytam.... hogy lehet ez, pedig szépnek mondanak, volt hogy utcán is leszólítottak..mi baj lehet velem..?


2023. okt. 17. 08:49
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
74%

Szeretnék a 39-es válaszoló védelmére kelni!


Szerintem abszolút igaza van,ezt nőként írom.Kevés igazi egyéniséget látok hasonló nemű társaim között,aki valóban rendelkezik tartással,kisugárzással,kifinomult stílussal,értendő ez külsőre,modorra/viselkedésre egyaránt.

Ami Kérdezőnket illeti,olyan szituációnak tűnik ez,ami eléggé erőltetett.El kell fogadni valahogy,valamiféle méltóságot szedve magunkra,ha nem kellünk valakinek...

2023. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
46%

#31 És a férfiak csak az igazi egyéniségeket, a valódi tartással, kisugárzással, miegymással rendelkező, külsőre/modorra/viselkedésre/fiszemf.szomra nézve egyaránt kifinomult stílusú nőket képesek vonzónak találni...

Ja, nem. Nagyon nem. A valóságban ha 40 körüli fasziként felmész egy szimpatikus huszonéves csajhoz kettesben filmezni, akkor 80 % hogy izgatónak fogod találni a helyzetet (20 % hogy rondának vagy egyéb szempontból nagyon kiábrándítónak látod őt, vagy esetleg tényleg apai ösztönöket hoz elő belőled).

2023. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
46%
(#41-re írtam, nem #31)
2023. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett! 22.30-ig nem ért oda filmezni, vagy mi a szitu?
2023. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
44. Már leírtam, filmeztünk, de semmi nem volt, a végén én megöleltem ennyi...
2023. okt. 18. 19:27
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá ezt átugrottam. Szerintem akkor is fura, ha meleg, mert tudja hogy te többet akarsz, és akkor nem húzná az agyadat filmezéssel. Voltam hasonló szituban (mondjuk nem volt öregebb nálam a pasi), és nálunk az volt, hogy B-tervnek fenntartott. Aztán persze összejött mással, de ezt megelőzte több közös program. Talán nálatok is ez lehet.
2023. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!