Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még ilyen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen férfiak vagy lehet mégis meleg lenne a kollégám?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám nálam több mint 15 évvel idősebb férfi (én 24 vagyok) hihetetlen figyelmes velem, állandóan segít, tök jól elbeszélgetünk, mindenben ott van mellettem, hihetetlen okos. És lehet emiatt de többet kezdtem érezni iránta. Úgy gondoltam hogy ő is többet akar hiszen túl figyelmes velem, így mondtam neki hogy én már többet érzek iránta.. Erre elmosolyodott és azt mondta nagyon csinos vagyok de ő csak atyai érzéseket táplál irántam és úgy nem tudná elképzelni és keressek hozzám való rendes pasit..

Teljesen lefagytam.... hogy lehet ez, pedig szépnek mondanak, volt hogy utcán is leszólítottak..mi baj lehet velem..?


2023. okt. 17. 08:49
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
24%
Senki nem veszi észre hogy egy férfi kérdező szivat titeket ezzel a megjátszott naívsággal és butasággal? Ilyen ostoba nő nincs.
2023. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
31. Köszi szépen de nem vagyok ostoba
2023. okt. 17. 22:01
 33/46 anonim ***** válasza:
78%

És mi van a filmezéssel?

Mi történt?

Megirhatod

2023. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
35%

#32 Picsogsz hogy meleg-e a papi, meg mi van, aztán: "áthívtam filmezni..."

Aha, nagyon életszerű.

2023. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Igen megvolt, ez a férfi hihetetlen, szerintem tök meleg, mondjuk volt már barátnője, de nem értem Tv előtt egy nagy ágy van, mondtam is neki hogy nyugodtan feküdjön ide mert kényelmesebb, de hogy ő nem neki jó a fotel is így jól messze volt tőlem megnéztük a filmet, utána tök jókat nevettünk beszélgettünk aztán hazament mert még van dolga.....
2023. okt. 17. 22:04
 36/46 anonim ***** válasza:
64%
Bírom, hogy a kérdező viselkedik szexuális ragadozóként, de a válaszadók olyanokat írnak, hogy ha a csávó szexet akar akkor így meg úgy ne engedjen neki :D
2023. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
48%
Lányokat védeni akarja mindenki :D
2023. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
36. Nem vagyok szexuális ragadozó.. nagyon szimpatikus és kevés férfiben látom meg ezt a fajta humort, intelligenciát és jó lelkűséget és emiatt vonzott a dolog és esetleg megpróbálnék kapcsolatot vele
2023. okt. 17. 22:31
 39/46 anonim ***** válasza:
73%
38# de ez nem kölcsönös, pont azért, mert intelligens, te meg a megnyilvánulásaid alapján elég bugyuta vagy. Értelmes, érdekes program helyett filmezni hívod, mint valami tizenéves, egy ilyen sablonos programra, meg azt sem fogod fel, hogy a vonzalom az agyban kezdödik, és nem indul be automatikusan attól, hogy a másik fiatalabb és jól néz ki. Te talán azonnal lefeküdnél vagy összejönnél bárkivel, csak azért, mert fiatalabb, mint te, meg jól néz ki? Nyilván nem, mert számít a személyiség is, meg az, hogy a másik szexuálisan mennyire vonzó, a kémia beindulásához egy szép arc édeskevés. Kb minden 3. csaj az utcán, melóhelyen, boltban, bárhol jól néz ki, de csak a töredékük az, aki szexi is /mert zéro kisugárzás, bamba tekintet, kellemetlen parfüm, prolis öltözködés, tucat divatbaba, ápolatlan, stb/ még kisebb töredék az, akivel esetleg párkapcsolatot is kezdenék. Nem azért, mert meleg vagyok, hanem mert nem vagyok valami retardált - csaj, haha = p@na, szex - ösztönlény. Kell valami plusz.
2023. okt. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
46%

"még kisebb töredék az, akivel esetleg párkapcsolatot is kezdenék"

Ne aggódj, ők se nagyon akarnak veled.

Bírom az ilyen sznobériától csöpögő válaszokat: a kérdező buta, filmet csak a tizenévesek néznek, 100 nőből 99 meg ostoba/ronda/ápolatlan.

2023. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!