Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos a helyesírás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a helyesírás?

Figyelt kérdés

Nektek mennyire fontos a helyesírás netes társkeresésnél? Sokszor itt a gyakorin is tapsztalom, hogy nem tudnak írni az emberek, nők se férfiak se. Nálam ez kizáró ok.


Az ékezet hiánya még OK, de ez a visszafele ékezet egyszerűen irritáló. A magyar nyelvben nincs à betű. á betű van.


Az à betű a Francia, olasz, katalán nyelvben van.


Számomra ez azt mutatja, hogy az illető hanyag, valószínűleg az élete is ilyen és a környezete is. Igénytelen. És ez a tipp általában mindig bejön.


Ez csak egyik példa, privátban is beszélgettem egy csajjal, borzalom volt.


Így írt kb.


"sza i nagyon jo vagy"



dec. 15. 23:46
A kérdező szavazást indított:
Nagyon fontos!
Valamennyire fontos!
Egyáltalán nem fontos!
Kizáró ok.
59 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
56%
Rossz helyesírás=analfabéta=nem intelligens=nem keres sok pénzt🤷‍♀️
dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
18%
Tökmindegy, mennyire fontos, mert nem kellek senkinek sem.
dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
94%
Mivel a neten írásban kommunikálsz, így csak az általa leírtakból tudsz kiindulni. A rosz hejesiras müveletlenshégre uttal 😂
dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
90%
Mijenigaz tülled 3as válaszolo palytás.!
dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Volt egyszer egy csaj aki szmpatikus volt egészet addig amíg arra a kérdésre, hogy mihez lenne a kedve az első randin az volt, hogy "megdonáldsz" és "megibe" akar menni.
dec. 15. 23:56
 6/47 A kérdező kommentje:
Na elírtam az egészen szót, egészet re. Én is műveletlen vagyok.
dec. 15. 23:56
 7/47 anonim ***** válasza:
45%
Vagy épp díszlexiás...sok ember az, én is.
dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
97%
A félreütés nem a helyesírás alá tartozik.
dec. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Az elütés, ékezetek egy dolog. Főleg mobilról. Ami zavar és kizáró ok, az a súlyos helyesírási hiba, fogalmazni nem tudás és rossz íráskép.
dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 Kitana. ***** válasza:
92%
Véletlen elírások nem zavarnak. Ékezet nélküli írás sem, chaten én is úgy szoktam, mert ott gyorsan akarok írni. Konkrét helyesírási hibák eléggé, de ha csak 1-2 rossz berögződése van, akkor talán elnézem, ha látom, hogy amúgy nem hülye.
dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!