Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos a helyesírás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a helyesírás?

Figyelt kérdés

Nektek mennyire fontos a helyesírás netes társkeresésnél? Sokszor itt a gyakorin is tapsztalom, hogy nem tudnak írni az emberek, nők se férfiak se. Nálam ez kizáró ok.


Az ékezet hiánya még OK, de ez a visszafele ékezet egyszerűen irritáló. A magyar nyelvben nincs à betű. á betű van.


Az à betű a Francia, olasz, katalán nyelvben van.


Számomra ez azt mutatja, hogy az illető hanyag, valószínűleg az élete is ilyen és a környezete is. Igénytelen. És ez a tipp általában mindig bejön.


Ez csak egyik példa, privátban is beszélgettem egy csajjal, borzalom volt.


Így írt kb.


"sza i nagyon jo vagy"



2023. dec. 15. 23:46
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

A gépelési hibák elfogadhatóak. A helyesírási hibák, pl. j és ly keverése már rossz pont lenne.

De ami kizáró ok lenne, az az, ha valaki központozás nélkül folyamatosan írja egymás után a szavakat és se vessző, se pont, se más írásjel nincs. Én nem ismerkedek, csak itt a gyakorin (ami tkp. fórum módjára működik) olvasom a válaszokat és egy ilyen választ, ha hosszabb, el sem olvasok.

2023. dec. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim válasza:
86%
Aki nem tud helyesen írni saját anyanyelvén az tanulatlan,ergo megérdemli a lenézést.Nem kell minden embernek orvosira menni,de tanuljunk már meg helyesen írni legalább a saját anyanyelvünkön...Ez csupán akarat kérdése
2023. dec. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
15%

Az jobban idegesítene egy emberben, ha ebből nekiállna összeesküvés-elméleteket szőni, meg mélypszichológiai elemzéseket tömény rosszindulattal....

Ismertem elég vacakul író embereket, és teljesen jólelkűek, életvidámak, emberiek voltak.

Csak annyira szétszórt, laza, hogy ez volt a legkisebb probléma velük.

2023. dec. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
92%
Rohadtul kiábrándító, ha a másik még az írására is tök igénytelen. Ezek szoktak általában undorító stílusban is beszélni. Mikor ott egy szép lány és kiesik a kapa a szájából kb..
2023. dec. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
35%

Én díszlexiás vagyok.

Mindig szenvedés volt a nyelvtan sajnos hiába tanultam meg mikor jött a tollbamondás ott elvéreztem ez van.

Én meg nem értem hogyan nem lehet érteni a permeabilitást mikor ott van magyarul mit jelent.

Nem vagyunk tökéletesek ezt be kell látni valakinek ez valakinek más megy.

2023. dec. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

"Az à betű a Francia, olasz, katalán nyelvben van."

Csak az ember azzal tud gazdálkodni, amije van, ha valakinek ilyen a billentyűzete pl. francia, de akar ékezet írni, akkor ez egy megoldás.

2023. dec. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
89%
Kuka az ilyen analfa pasi.
2023. dec. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
0%

Sokan tudnak helyesen írni csak listák oda figyelni, mint pl.: én.


Sry de minden ember aki erre veri magát az csak egy Gramma Nazi.


Mind kompenzál vmit én legalábbis ezt vettem észrem

2023. dec. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
14%

15 ennyi. Meg a kémián is mit nem lehet érteni pl...nekem az volt szín 5ös meg a matek.

Amúgy én is írtam a díszlexiát, egyébként lehet fejlődni is. Meg pl idegen nyelvet soha a büdös életbe nem tudtam megtanulni könyvekből, kiderültem Ausztriába és szövegkörnyezetbe 1 év alatt perfekt megtanultam.

N 31

2023. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudnám kellően komolyan venni. Mert az milyen már, hogy épp elcsábítana vagy hagynám hogy kellemes lebegésbe vigyen, és akkor totál kilendülök belőle mert hirtelen olyan buta kifejezéseket használ olyan rosszúl helytelenül írva, hogy igazából a röhögés kap el mert azt hiszem hirtelen valami paródia. Nagyon disszonáns érzés, így nem lehet :D
2023. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!